Le Management des Affaires et Contexte Europeen

Üldine

Programmi kirjeldus

Majanduse ja ärijuhtimise teaduskonda peetakse kõige olulisemaks majanduse ja äri teaduskonna kogu Lääne regioonis Rumeenia kõrge kvaliteedi oma akadeemiliste ringkondade samuti oma akadeemiliste programmide kvaliteeti. Hariduspakkumine on mitmekülgne ja mõeldud õpilastele laias valikus. Suurim teaduskonna osakond on juhtimise osakond, mille eesmärk on julgustada õpilasi saavutama tipptaseme, pakkudes esimese klassi teavet, koolitusvõimalusi ja professionaalset arengut, et saada pädevaks ja konkurentsivõimeliseks, kohanduda mis tahes organisatsioonikeskkonnaga.

Magistriõpe ärijuhtimine Euroopa kontekstis (MACE) on 2-aastane õppeprogramm koostöös Lille 1 ülikooli teaduse ja tehnoloogiaga. Selles õppekavas olevatel üliõpilastel on võimalus õppida ühe semestri jooksul IAE Lille'i magistriõppes MSG - General Business Unit Management. Pärast selle liikuvuse edukat läbimist saavad üliõpilased juhtimise valdkonnas kahekordse diplomi.

Õppekava Business Management Euroopa kontekstis pakub kõrgharidust rahvusvahelise ärijuhtimise ja kultuuridevahelise juhtimise valdkonnas.

Põhimenüü pealkirjad

  • Euroopa poliitika. Ühtne turg.
  • Rahvusvaheline ärijuhtimine.
  • Ettevõtte keskkond ja strateegiad.
  • Euroopa projektide juhtimine.
  • VKEde strateegiline ja relatsiooniline turundus.
  • Rahvusvaheline finants- ja tööstusstrateegia.
  • Ärisuhtlus ja läbirääkimised.
  • Innovatsiooni juhtimine ja riskijuhtimine.
  • Ettevõtlikkus ja juhtimine.
  • Internatuuri staadium.

Potentsiaalsed tööturu positsioonid pärast lõpetamist

Töövõimalused: tegevjuhtkonna eest vastutav juht, frantsiisivõrgu juhendaja, tootejuht, juhtimiskonsultant. Suur tööalase konkurentsivõime määr rahvusvahelistel ettevõtetel ja rahvusvahelistel organisatsioonidel.

MACE'i topelt-diplomi magistriprogrammi eesmärk koostöös Lille'i IAE-ga on koolitada juhte, kellel on organisatsioonis terviklik lähenemisviis, et rakendada omandatud teadmisi praktilises, kohandatavas ja evolutsioonis viisil.

Timisoara Lääne Ülikool on üks Rumeenia akrediteeritud ülikoole, kes korraldavad rumeenia keele ettevalmistavat aastat. See keelekursus on kohustuslik nendele õpilastele, kes soovivad õppida rumeenia keeles ja neil puudub sellises tähenduses keeleoskuse tunnistus. Ettevalmistava aasta jooksul omandavad õpilased Rumeenia keele oskused ja konkreetsed teadmised, mis on seotud tulevase koolitusprofiiliga (anatoomia, füüsika, keemia, tehniline joonistamine jne), kui õppekava on korraldatud rumeenia keeles.

Link programm on siin .

Viimati uuendatud aug 2018

Teave kooli kohta

Universitatea de Vest din Timi?oara (UVT) / West University of Timi?oara (WUT) is the main higher education institution and research center in Western Romania.

Universitatea de Vest din Timi?oara (UVT) / West University of Timi?oara (WUT) is the main higher education institution and research center in Western Romania. Näita vähem