Osalege keerulistes küsimustes

See kursus keskendub linnaplaneerimisele linnaplaneerimise osana, varustades teid põhjalikult linnaplaneerimise, planeerimise ja arendamisega seotud küsimustega.

See pakub interdistsiplinaarset lähenemisviisi, aidates õpilastel areneda, et tegeleda meie linnade keerukate probleemidega ja suurendada nende tööalast konkurentsivõimet laieneva linnakujunduse kutsealal ning sellega seotud planeerimise ja arendamise valdkondades.

Õpilased osalevad projektitöös kohtades, kus on praegused linnaplaneerimise ja planeerimise küsimused ning arutavad neid küsimusi personali ja väliskülastajatega; programm sisaldab ka kohustuslikku ühe nädala elukestvat Euroopa väljaõppereisi. Viimastel aastatel on üliõpilased külastanud Barcelona, Torino, Veneetsiat või Dortmundi. Õppekülastuse kulud sisalduvad õppemaksus.

Miks LSBU linnaplaneerimine ja planeerimine?

Õppinud töötajad, kellel on akadeemilise uurimistöö, erialase praktika ja nõustamise andmed, kellel on tugevad sidemed avaliku, era- ja vabatahtliku sektori tööandjatega. Kursus sisaldab väljasõitu Euroopa riiki ilma lisatasuta. Kursus on täielikult akrediteeritud Royal Town Planning Institute'i (RTPI) poolt „kombineeritud kraadina”. Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS) kaalub ka selle programmi akrediteerimist järgmises partnerlusnõukogus. Ehitatud keskkonna elukutselised külalisesinejad annavad väärtuslikke sisendeid loengute, õpetuste ja projektikülastuste kaudu.

Kursus pakub interdistsiplinaarset lähenemist linnaplaneerimisele, keskendudes linnaplaneerimise, planeerimise ja kinnisvaraarenduse vahelisele seosele. Elav projektitöö ühendab projekte ja külastusi teoreetiliste aruteludega, innustades teid mõtlema heade kohtade omadustele ja varustama teid kriitilise panuse andmisega nende kohtade kujundamisse.

Akrediteeringud

Põhikursuse info - režiimis tellitud

Režiim

Moodulid

 • Ajaloo ja teooria planeerimine
 • Koha tegemine
 • Linnade kujundamise ja planeerimise võtmesõnad
 • Urban Design: Inimesed ja kohad
 • Säästvate kohtade kujundamine
 • Urban Design Project
 • Disain ja kinnisvara arendus
 • Dissertatsioon
 • Suurprojekt

Tööalane konkurentsivõime

Kursus annab üliõpilastele linnaarenduse erialateadmised, võimaldades neil seda distsipliini uurida laiemate planeeringute ja kinnisvaraarenduse raamistike raames. Nad arendavad laia valikut oskusi, mis on olulised linnaplaneerimise, planeerimise ja kinnisvaraarenduse tööandjate jaoks. Teisteks võimalikeks tööandjateks on peaplaneerimise, valitsusorganisatsioonide ja teadusasutustega seotud arhitektuuripraktika.

Tööalane teenus

Oleme aasta ülikoolilõpetajate jaoks teist aastat järjest - The Times ja Sunday Times Good University Guide 2018, 2019.

LSBU-s tahame teid edukaks karjääriks panna. Õpingute ajal - ja kaks aastat pärast lõpetamist - saate juurdepääsu meie töövõimaluse teenusele , mis sisaldab:

 • Internetis olev laud, kus saate näha mitmesuguseid paigutusi: osalise tööajaga, täistööajaga või vabatahtlikena. Samuti võite langeda, et näha meie Job Shopi nõustajaid, kes on alati kättesaadavad, et aidata teil teie otsingus järgmise sammuna astuda.
 • Meie karjäärivõimalused pakuvad gruppide seminare CV-de, intervjuu tehnikate ja töökogemuse leidmise ning regulaarselt erinevate sektorite tööandjate ettekannete kohta.

Meie üliõpilasettevõtete meeskond võib aidata teil alustada oma äri ja arendada väärtuslikke ettevõtlusoskusi.

Õpetamine ja õppimine

Kõigil üliõpilastel on nimega isiklik juhendaja, kes jääb nendega kursuse ajaks. Osakonnal on ka töövõimaluste koordineerija.

Lisaks LSBU ressurssidele saavad üliõpilased, kes on osalenud MA linnade disainis ja planeerimises, kasu linnaruumi ja vabaaja uuringute osakonnast. Nende hulgas on meie äsja renoveeritud Urban Design Studio; meie ressursiruum (koosolekuruum ja rajatis meie õpilastele ja töötajatele) ja meie ruumianalüüsi ja informaatika laboratoorium.

Riiki sisenemise nõuded

Kursuse magistriõppes "Urban Design and Planning" ("Linnaarendus ja planeerimine") kandmiseks tuleb taotlejatel saada vähemalt sama kõrgema astme (2: 2) bakalaureusekraad või samaväärse standardi välismaalane kvalifikatsioon.

Rahvusvahelised üliõpilased vajavad lisaks inglise keele kvalifikatsiooni, mille IELTS skoor on 6,5 või samaväärne.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 34 kursust London South Bank Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 26, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 23, 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
7,500 GBP
Täiskohaga Ühendkuningriigi / Euroopa Liidu tasu: 7500 £; Rahvusvaheline tasu: 13125 £. 1. aasta osalise tööajaga Ühendkuningriigi / ELi tasu: 3333,33 £; Rahvusvaheline tasu: 5833,33 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 23, 2019
End Date
Juuni 5, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 23, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuni 5, 2020