Luksus- ja moodsa juhtimise magistriõpe

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Luksus- ja moehalduse magistrikursus on esimese taseme meister ning on pühendunud 60 CFU ja 1500 tundi (1 aasta) eesõpetustegevusele, seminaridele, seminaridele, orientatsioonimoodulitele ja koolitustele. Selle eesmärk on tippkvaliteedi profiilide väljaõpe luksuskaupade ja moe haldamisel.

Õppekava pakub üliõpilastele täielikku ettevalmistust, mille eesmärgiks on mitte ainult luksuseturu iseärasuste, vaid ka moodsasüsteemi terviklikuks mõistmine koos võimalusega integreerida spetsiifilisemaid teoreetilisi ja praktilisi oskusi, mis on seotud kommunikatsiooni- ja turundusväljad.

Kursus uurib sünergiliselt, ärijuhtimise loomingulisi ja tööprotsesse, tegeledes ennekõike nendega, kes soovivad siseneda töömaailmaga spetsialiseerunud professionaalse profiiliga ja olla võimelised vastama tugiteenustele, konkurentsivõimeliste ja muutuvate stsenaariumide korral .

Programm jaguneb multidistsiplinaarseks sisuks, mille eesmärk on vahetada seminare, töötubasid, põhjalikke laboratooriume, juhtumisi, ettevõtete külastusi ja otseseid kogemusi, et tagada osalejatele isiklike oskuste ja tundlikkuse suurendamine koos teadmiste ja omaduste laiendamisega võimaldada õppuril saada kõrgetasemeliseks professionaaliks luksuslike moekanalite operaatorite konkreetsete keelte ja meetodite abil, mis lisaks sellele on õppejõudude osaks.

Karjäär

Tänapäeva luksus- ja moemaailma töömaailmas on vaja juhtimisoskust, mis suudab ühendada juhtimisoskusi ja operatiivseid teadmisi loomingulise sisu seisukohalt asjakohase suhtumisega, näiteks suhelda nii kõigi töötajatega, kellega töötaja sattus kontaktandmete ja võrdluskeskkonna sidusrühmadega.

Tööhõive väljavaated, millele meie koolituspakkumine käsitletakse, puudutavad mitmesuguseid juhtimisalaseid ärikeskkondi, üritusi pühendatud teenindusasutusi, suhtekorraldusi ja reklaami, ärikonsultatsiooni valdkondi, teadus- ja arendustegevust, klientide kogemuste uuringuid ja keerukate ettevõtete struktuuride strateegilist rahvusvahelistumist ja uuenduslikud turustusmudelid; peale selle on füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsemise ja ettevõtluse vormid seotud osavõtjate kaldenemisega, kutseoskustega, mis on nagu teised, koolitatud ja orienteeritud tippsaavutuste ja mitmetahuliste koostoimedele moesüsteemi ja turu vajaduste vahel.

Õppemaksud ja rahastamine

Rahvusvaheliste üliõpilaste õppemaks on aastas 14 000 eurot; samal ajal on ELi üliõpilastele ühtne eelregistreerimistasu 500 eurot ja 1000 eurot kolmandate riikide üliõpilastele.

Enamiku akadeemiliste aastate jooksul pakub Link Campus University mitmeid stipendiume, mis katavad 30% kuni 50% sisseastumiskatse tulemustele määratud õppemaksu aastas; nende arv on piiratud ja võib muutuda (lisateabe saamiseks külastage meie kodulehte).

Viimati uuendatud jaan 2019

Teave kooli kohta

Link Campus University is a private University in Rome which stands under the Italian University’s Regulation. Its imprint is international due to its history and its calling. In 2011 the University w ... Loe edasi

Link Campus University is a private University in Rome which stands under the Italian University’s Regulation. Its imprint is international due to its history and its calling. In 2011 the University was recognized by the Italian regulation decree of the Minister of Education – University and Research no. 374 of the 21st September 2011. Näita vähem