Luksusliku brändingu meister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

  • CRICOS kood: 027233E
  • Kestus: 1,5 aastat
  • Kursuse kood: MC-MKTG
  • Õpperežiim: täistööaeg
  • Sisseost: veebruar, juuli
  • Asukoht: Perth
  • Soovituslik esimese aasta tasu: 30 500 AUD

124373_curtin--luxury-branding-1600x1067.jpg

Kursuse kirjeldus

See kursus valmistab teid ette karjääriks, mis eeldab oskust mõista tarbijate mõtlemist ja töötada välja strateegiad, mis suurendavad tarbija väärtust, müüki ja kasumit.

Õpid turundusuuringute ja ostjate käitumise põhimõtteid ning omandate erialaseid teadmisi äri, turunduse juhtimise ja juhtimise olulistes aspektides. See kursus sobib turunduse ja juhtimise karjääriks ning brändi- ja turundusnõustajate tööks.

Põhiteemad hõlmavad tarbijaprofiile, kaubamärgi kujundust ja esteetikat, brändistrateegiat, luksusbrändide globaliseerumist ning suurandmete ja sotsiaalmeedia mõju turundusele, kasutades näiteid, mis hõlmavad paljusid tööstusharusid, sealhulgas luksusautod, mood, ilu ja külalislahkus.

Samuti on võimalus osaleda ülemeremaade õppereisidel Euroopasse ja Aasiasse ning viia läbi projekti, puutudes kokku luksuskultuuri ja -ajalooga, külastades mitmeid luksusettevõtteid ja kohtudes valdkonna spetsialistidega. Need võimalused pakuvad suurepärast töökogemust oma tööalase konkurentsivõime suurendamiseks.

Sissepääsu kriteeriumid

  • Bakalaureusekraad tunnustatud kolmanda taseme asutuses mis tahes erialal VÕI
  • Mehhatroonika seotud valdkonnas, alates tunnustatud kolmanda taseme haridusasutusest JA
  • Vastake Curtini inglise keele oskuse nõuetele.

Ametialane tunnustus

See kursus on välja töötatud peamiste kutseorganisatsioonide, näiteks Austraalia Turundusinstituudi ja Austraalia avalike suhete instituudi panusega. Kooli nõukogusse kuuluvad prominentsed spetsialistid turunduse, reklaami, avalike suhete ja turismi valdkonnas.

Turunduse ja luksusbrändimise tulevik

Turundus muutub üha keerukamaks, seda kujundavad uued tehnoloogiad, meetodid ja tavad. Kuna digitaalmaastiku nägu muutub pidevalt, muutuvad ka klientide käitumise, andmeanalüütika, brändihalduse, suhtlusmeetodite, platvormide ja kasutajakogemuste turunduspraktikad, mille tulemuseks on uus digitaalsete kompetentside komplekt. Luksustööstus on viimase kahe aastakümne jooksul läbi teinud suured muutused. Erinevad majandussuundumused, kiire digitaalne muutumine ja muutuvad tarbijate eelistused loovad uue konkurentsimaastiku, mis on väljakutseks traditsioonilistele ettevõtte strateegiatele. Globaalse luksuskaupade tööstuse kasvule peamised tegurid on e-turunduse edusammud ja digitaalse meedia kasutamise suurendamine toodete turustamiseks ning kliendikesksed algatused.

Lisateavet leiate aadressilt uuring-pg-ettevõte

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future.

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future. Näita vähem
Perth , Dubai , Moka , Singapur , Miri + 4 Rohkem Vähem