Magister Personalijuhtimise - Näost näkku

Üldine

Programmi kirjeldus

Inimressursside juhtimise magister, lisaks inimkapitali juhtimise juhiks ja spetsialistiks ettevalmistamiseks ning koolitamiseks, et anda ülemaailmseid lahendusi personali värbamise ja säilitamise vajadustele, tõstab oma elulookirjeldust ja suurendab eksponentsiaalselt oma võimalusi sisestada ja parandada tööjõudu

Kõik see, see Master in Human Resources Management on mõeldud kõigile neile, kes soovivad arendada oma ametialast karjääri ühes osakonnad kõige väärtuslikum tipptasemel ettevõtted.

Valige koolituse EUDE Business Schoolis, mis on üks Euroopa olulisemaid ärikoole, kes on juba koolitanud rohkem kui 100 000 õpilast, magistriõppega, mis ilmuvad prestiižsete rahvusvaheliste edetabelite tipppositsioonidel.

116399_adults-connection-convenience-1181715.jpg

Inimressursside juhtimise magistri kompetentsid ja professionaalsed väljundid

Inimressursside juhtimise magistriprogrammi sooritamisega omandate järgmised kutsealad ja isiklikud pädevused:

 • Integreerida HR-piirkonna strateegiline funktsioon organisatsiooni missioonis ja visioonis.
 • Hõlbustada organisatsiooni kultuurilisi muutusi, mida ettevõte vajab.
 • Plaani strateegiliselt inimkapitali värbamise, arendamise ja säilitamise vajadused.
 • Omandada suurem teadlikkus sellest, kui suur on vastutuse tase, mida juht on oma meeskonna inspireerimisel ja mobiliseerimisel, tulemuste saavutamisel ja töö tulemuslikkuse parandamisel.
 • Arendada juhtimisoskusi ja -võimeid, mis mõjutavad positiivselt organisatsiooni kultuuri, hõlbustades ärieetiliste väärtuste edastamist.

Inimressursside juhtimise programmi ja magistritöö

 1. Ärijuhtimine ja organisatsioon
 2. Ettevõtte strateegia
 3. Finantsjuhtimine
 4. Inimkapitali strateegiline juhtimine
 5. Talendi meelitamine ja säilitamine
 6. Talendi ja inimpotentsiaali arendamine
 7. Juhtimise hüvitamise ja hindamise süsteemid
 8. Üle inimeste juhtimise
 9. Oskuste direktiivi väljatöötamine
 10. Lõplik magistritöö *
 11. Praktika (ainult eelseadistuste puhul)

Inimressursside juhtimise metoodika

EUDE Business Schoolis välja töötatud EUDE põhineb EUDE . Äärmiselt praktiline koolitus on üliõpilasele parim alus omandada teadmisi, oskusi ja kogemusi, mida ettevõte vajab. Igas teadmiste valdkonnas välja töötatud juhtumid on edulood, mis pakuvad õpilasele laia analüüsi- ja aruteluvabadust.

Klassiruum koos väikeste gruppidega või EUDE virtuaalne ülikool , mis on juhtiv platvorm Euroopa tasandil, on kõige sobivamad foorumid õpilastele, kes jagavad oma arvamusi ja mõtteid iga dokumendi kohta.

Õppekava on koostatud sektori juhtivate ettevõtete järelevalve ja nõuannete alusel ning teaduskond, mis koosneb rahvusvaheliste ja riiklike ettevõtete juhtidest ja endistest direktoritest (Telefonica, Deloitte, DHL, Inchaersa, Geindesa, Debebé või Drommer Consulting). .

Programmi lõpus esitab üliõpilane oma lõpliku magistritöö. PFM on reaalne või simuleeritud äriplaan, milles üliõpilane peab rakendama kõik omandatud teadmised ja vahendid.

Kogu programmi kestel on üliõpilasel individuaalne juhendaja ja õpetajate pidev tagasiside, mis võimaldab õpilasel alati teada saada oma arengupunkte ja tugevaid külgi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

In its mission to provide practical training based on management and leadership in various business enterprises, EUDE Business School, offers students Master and Postgraduate programs designed to trai ... Loe edasi

In its mission to provide practical training based on management and leadership in various business enterprises, EUDE Business School, offers students Master and Postgraduate programs designed to train professionals from home sector. Näita vähem