M. Arch 2

Üldine

Programmi kirjeldus

SCI-Arc arhitekt 2 programmi on kahe aasta, viie perspektiivis professionaalne Master of Architecture programmi. Eesmärk on ümberhindamine arhitektuuri; on spetsiaalselt projekteeritud toetuda ja vaatama saadud teadmiste eelneva bakalaureuse kraadi valdkonnas.

Avatud taotlejatele vähemalt nelja-aastase kraadi arhitektuur, või selle ekvivalent välismaal, programm nõuab kohalolijate sügisel ja kevadel poolest esimesel aastal, ning sügisel, kevadel ja suvel tingimustel teise aasta. Õpilased on kasutusele arenenud kriitiline perspektiive kaasaegse arhitektuurse küsimusi ja uurida keerulisi ja minnes seosed arhitektuuri ja kultuurilise, poliitilise, majandusliku ja sotsiaalse muutuse.

märts

Programm toimib laboris tuvastada uusi võimalusi integratsiooni uusi meetodeid ja tehnoloogiaid. Õpilased õpivad viimaseid arenguid valmistamine ja saada aru projekteerimise metoodikatest ja nende ajaloolise ja kaasaegse kontekstides. Pärast lõpetamist kolm perspektiivis põhijärjestust, võivad nad valida erinevaid vertikaalse stuudiod ja valikainete seminaridel.

Õpilased täiendada oma uuringud põhjalikult uurinud sõltumatu arhitektuurne lõputöö, mida nad esitada avaliku näituse.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in downtown Los Angeles, SCI-Arc is a center of innovation and one of the nation’s few independent architecture schools.

Located in downtown Los Angeles, SCI-Arc is a center of innovation and one of the nation’s few independent architecture schools. Näita vähem