M. tech lennukite ehitusinsener

Üldine

Saadaval 7 asukohta

Programmi kirjeldus

Lennuamet ehitus Muidugi rongide õpilaste projekteerimise ja arendamise struktuurseid komponente. Muidugi uurib uutes valdkondades ning loob uusi võimalusi valdkonnas õhusõiduki konstruktsiooni komponendid ja keskendub arengumaade andekaid insenere, uute tehnoloogiate ja äritegevuse juhtimise oskusi. Tegevusvaldkonna kvalifitseeritud insener kätkeb endas arengut (ehitus, analüüsi ja katse), kruntimine töö, valmistamine ja jälgimine funktsionaalsust õhusõidukite ja helikopterite struktuure. Õpilased läbivad range koolituse simulatsiooni tarkvara, näiteks MATLAB SIMULINK, ANSYS, MSC / Nastran ja LabVIEW. Õpilased kujundada ja arendada vastavalt määratud standardite ja näidata projektitöö valdkonnas metallist ja ühendstruktuurid.

Olulisemad aspektid

 • Seal on tohutu väljakutse võimalusi lennunduses valdkonnas uued tehnoloogiad ja arenenud materjale.
 • Meie Aeronautical Engineering programm on pikk ajalugu, mis ulatuvad tagasi pioneeri päeva meie asutaja.
 • Mis hea tehniline tööjõud ja infrastruktuur laborites, programm pakub rohkesti võimalusi õpilaste varustada end piisavalt, et toime tulla.

Kursuse ülesehitus

Kursus on mõeldud üliõpilastele, kes on huvi Aeronautical struktuur, aerodünaamika ja arvutamine Fluid Dynamics. Aeronautical Engineering valmistab ette õpilasi põnev ja rahuldust karjääri koos vajaliku tehnilise ekspertiisi.

Aasta lõpuks kursuse õpilased puutuvad spetsialisti teadmised Aeronautical Engineering teemad ja need kehtivad uuenduslikke ideid oma viimase aasta projekti.

Abikõlblikkuse kriteeriumid

Kandidaadid peavad olema läbinud bakalaureuse Aeronautical, masinaehitus või samaväärne esimese klassi.

Suvi koolitus

Iga õpilane on kohustatud läbima suvel koolitus puhkuste ajal, saada uusi kogemusi uusima tehnoloogia valdkonnas.

ProjectWork

Sest projektitöö, Aeronautical osakonna julgustab õpilasi keskenduda uurimisvaldkonnad ja tutvustada uuenduslikke ideid arendada oma teadmisi.

Tööpakkumised

Õpilased pärast lõpetamist kursuste pannakse mõned top õhu- ja teistes tööstusharudes Indias, nagu

 • Hindustan lennundus Limited
 • National Aerospace labor
 • Taneja lennundus piiratud
 • Mahindra ja Mahindra
 • TCS
 • InfoSys
 • DRDO
 • Infotech
 • ISRO
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Hindustan College of Engineering, started in the year 1985, was conferred the "University Status" by University Grants Commission (UGC), Government of India, Under Section 3 of UGC Act 1956 from the a ... Loe edasi

Hindustan College of Engineering, started in the year 1985, was conferred the "University Status" by University Grants Commission (UGC), Government of India, Under Section 3 of UGC Act 1956 from the academic year 2008-09 and under the name HITS (Hindustan Institute of Technology and Science). Näita vähem
Chennai , Chennai , Delhi , Coimbatore , Muscat , Colombo , Kochi + 6 Rohkem Vähem