M.Des. strateegilises disainis

Üldine

Programmi kirjeldus

M.Des. strateegilises disainis

Visioon

Strateegilise disaini ja brändijuhtkonna aspirantuur edendab disaini ja strateegilist juhti, mis on võimeline professionaalseid oskusi andma, kes on projekteerimisstrateegia ja brändijuhtimise valdkonnas mõistlikult leidlikud ja orienteeritud protsessidele. See programm ühendab disaini mõtlemise raamistiku koos brändingu- ja juhtimisoskustega disainstrateegia metoodikaga.

Aspirandi taseme disainstrateegia programmi peamine eristuv tegur on selle juhtimisega seotud akadeemiline komponent. Kursuse eesmärk on arendada juhtimisvõimet, suurendades oma arusaamist disaini valdkonnast ja kõrvaldades lõhe selle mõistmise ja mõtestatud tegevuse vahel. See akadeemiline lähenemisviis muudab teid muutuste teguriks disaini tulevaste väljakutsete üle kogu maailma kultuuris ja piirides. See ümberkujundatud õppimise ja praktika protsess võimaldab teil määrata selged juhised teie edasijõudmiseks oma karjääri. Kui te registreerute sellel kursusel taustteabe või huviga kindlale domeenile nagu kunst, disain, meedia, äri, majanduse, inseneriteaduse, juhtimise ja rahanduse, võiksite liikuda suunitluse poole, et suurendada oma karjääri, integreerides disaini mõtlemist ja strateegiline disain.

See kursus võimaldab lõpetaja mis tahes distsipliini omandada, assimileerida ja praktiseerida oma domeeni teadmisi lisades võimeid, rakendades disaini mõtlemist ja strateegilist branding, et saavutada juhtivuse taset mis tahes turunduses orienteeritud tööstuse, äri või teenust.

Kursuse struktuur

  1. Stuudiod soodustavad aktiivset kontekstilist õppimist, kus õpilased arendavad põhioskuste ja -teadmisi. Studios lihtsustavad koostöö- ja loomingulisi disainlahendusi komplekssetele avatud probleemidele
  2. Töötoad pakuvad intensiivseid õpikogemusi erinevate harjutuste tegemisel ja tegemisel.
  3. Istuniku lõpuks on üliõpilastele kohustuslik praktika tööstuse või disainstuudioga
  4. Iseseisev projekt on semestri väljakutse lõpus, mis võimaldab üliõpilasel osaleda uurimistöö / uurimistöö või disainipõhistes projektides. Õpilased algavad oma projektiettepaneku kirjutamise ja projekti ulatuse määratlemisega ning neid juhendavad teaduskonna / disaini spetsialistid.
  5. Valikained on vabade kunstide kursused, mille eesmärgiks on arendada õpilaste intellektuaalseid ja peegeldavaid oskusi ning motiveerida neid põhjalikumalt analüüsima ja lähenema nende projekteerimisprotsessile terviklikul viisil.
  6. Capstone'i projekt on viimase kolme semestri jooksul omandatud teadustöö, võimete ja teadmiste kulminatsioon. Õpilased peavad esitama oma disaini väljundi ja volitatud lõputöö dokumendi. Õpilasi juhendatakse selle lõpliku projekti raames ja läbivad seminarid, et saada tagasisidet õppejõudude ja eakaaslaste rühmade kohta

Võimekomplektid

Strateegilise disaini ja brändijuhtkonna programm on üles ehitatud tulevase disainijuhi jaoks järgmiste võimaluste arendamiseks:

Tulevase juht peab suutma näidata kriitilisi ja lahknevaid mõtlemisvõimalusi, kuna branding, marketing ja disain stsenaariumid muutuvad keerulisemaks.

Tulevase disainijuhi ülesandeks on arendada strateegilist perspektiivi silmas pidades disaini mõtlemist koos kunstilise tundlikkusega.

Tulevase disainijuhi jaoks peab olema analüütilise mõtlemise ja ettevõtmise mõtlemise võime koos tervikliku ja kaasava probleemide lahendamise võimega.

Tulevase disainijuhi peab olema peegeldav ja tasakaalustatud praktik, kellel on sügavad kaalutlused sotsiaalsete, kultuuriliste ja ärikeskkondade muutmiseks ja arenguks.

Karjäärivõimalused

Strateegilise disaini ja brändingu programm annab lõpetajatele tugeva strateegilise mõtlemise võime, et ta saaks eduka karjääri luua järgmiselt:

Disainstrateegia: disainstrateegia aitab luua ettevõtetele erinevaid majanduskasvu teemasid. Enamik toote- ja teeninduspõhiseid ettevõtteid kasutab disainstrateegiaid.

Brändistrateegia: Brändistrateegia loob või turustab ühe või mitme tootemargi brändistrateegia tulemusi. Samuti võib ta välja töötada kommunikatsioonistrateegia, sisustrateegia. Enamik ülemaailmseid ettevõtteid ja turundusalaseid ettevõtteid töötab brändistrateegiatega

Kommunikatsioonistrateegia: kommunikatsioonistrateegel annab oma panuse projektijuhtimisse, disainimuundmetesse, veenva visuaalse kommunikatsiooni, ettevõtete või iseseisva võimekuse saavutamisse. Enamik meediaettevõtete, PR-ettevõtete ja reklaamiagentuuride töötab kommunikatsioonistrateegiatega.

Disaini uurija / strateeg: koos disainimeeskonnaga töötab disaini uurija tarbijauuringuid ja arendab uusi väärtuspakkumisi või töötab väärtuspakkumiste täiustamisel. Disainispetsialistid mängivad olulist rolli suurte disainilahenduste konsultatsioonide, suurte ettevõtete sisemiste projektimeeskondade ja turu-uuringute firmade jaoks.

Kunstijuht: disaini-stuudio või reklaamiagentuuri kunstidirektor juhib loomingulist protsessi ja teeb koostööd / juhivad loominguliste spetsialistide meeskonda, et luua ettevõtetele veenvaid visuaalseid kommunikatsioone või iseseisvat suutlikkust.

Strateegilised planeerijad. Selles suunas peate hoolikalt turult mõistma ja välja töötama ettevõtte või iseseisva praktiseerija kasvu taaselustamiseks uusi strateegiaid.

Brändikonsultant: brändikonsultant on iseseisev nõustaja läbimurdelise innovatsiooni, ühistootmise, kultuuripoliitika / innovatsiooni, kultuuridevahelise disaini ja sügava väärtusega disaini integreerimise valdkonnas.

Uurimine

Lisateabe saamiseks kirjutage Pandrang Row aadressil pandrang@srishti.ac.in

Viimati uuendatud Märts 2018

Teave kooli kohta

Srishti Institute of Art, Design, and Technology is a non-residential institution founded in 1996 by the Ujwal Trust with the objective of providing art and design education in an environment of creat ... Loe edasi

Srishti Institute of Art, Design, and Technology is a non-residential institution founded in 1996 by the Ujwal Trust with the objective of providing art and design education in an environment of creativity to maximize the individual’s potential.The Ujwal Trust also manages Srishti's sister institution, the prestigious Mallya Aditi International School. Näita vähem