M.Ed. Programmi ülevaade

f

GSE on pühendunud pakkuma oma õpilastele õppe kogemusi, mis on personaliseeritud, autentsed ja teosed. Kraadiõppurid M.Ed. Programm loob isikliku õppimise plaane, uurida oma küsimused tegevuse kaudu teadus- ja muude kuulata, ja jagada oma tööd publiku sees ja väljaspool GSE. Nad töötavad ja õpivad üheskoos kohordi mudel toestavad klassi tasemel, erialade ja mitmekesine õpikeskkond. GSE õpilased on mitmeid võimalusi rakendada teooriat reaalse õpetamise ja õppimise kontekstis, panustades ka laiemat diskussiooni haridusalast teooriat ja praktikat. Asuvad uuenduslik K-12 keskkonnas, GSE eesmärk on arendada juhte, kes suudavad kujundada õpikeskkond, mis on nii uuenduslik ja õiglane, et lahendada küsimusi teooria ja praktika, et ükskõik, ning edastada koos valdkonna laiemalt.

W

M.Ed. in Educational Leadership on saadaval ühe aasta täistööajaga programmi või kahe aasta osalise tööajaga programm töötavad spetsialistid. Läbi F-1 viisa, M.Ed. Programm on kättesaadav rahvusvahelistele üliõpilastele. Iga täiskohaga üliõpilane, kes elab või on õpipoiss koolijuht või õpetaja liider üks kolmeteistkümnest K-12 HTH koolides või liider charter organisatsioonile. Kraadiõppurid harjutada juhtimist, keskendudes omakapitali ja sügavam õppimine, viies samal ajal läbi projekte, mis integreerivad teooria ja praktika oma kooli. Õpilased toetavad täita järgmisi õpitulemusi:

Praktika Mõtlik uurimiskomisjoni & Reflection (IR)

  • Eneseanalüüsiga (IR1) analüüsida ja kriitiliselt analüüsida oma praktikas suunata edaspidist tegevust.
  • Connection (IR2): sünteesida ja ühendada asjakohane teooria ja stipendiumi oma praktikas.
  • Teaduslikud uurimiskomisjon (IR3): kavandamise, läbiviimise ja jagada uurimine, mis käsitleb olulisi küsimusi oma praktikas.

Design Equitable õpikeskkond (D)

  • Instructional Design (D1): Töö kolleegidega kujundada lähenemisviis õppimisele, mis rõhutavad personaalse ühendada maailma väljaspool kooli ja pakkumisi juurdepääsu ja väljakutse kõigile õppuritele.
  • Program Design (D2): Näidata arusaamist sellest, kuidas jaotamise täiskasvanute ja õpilaste ressursse mõjutab loomine õiglane õpikeskkondade koolides.

Osaleda Leadership School Change (L)

  • Lihtsustamine (L1): toetada ja soodustada üliõpilaste ja õppejõudude dialoogi keskendutud õpetamise ja õppimise.
  • Collaboration (L2): Osaleda kolleegid ja õpilased pidevaid jõupingutusi, et luua õiglane, kaasates õpikeskkondi.
1
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
25,000 USD
Üks aasta lõpetamist
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi