M.Sc. Ärijuhtimise spetsialiseerumine: majanduslik ja organisatsiooniline psühholoogia

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Spetsialiseerumine: äri- ja organisatsioonipsühholoogia

Tõhusaid juhte ja projektijuhte iseloomustab heade pilk õigetele töötajatele, et tulla toime majanduslike ja organisatsiooniliste väljakutsetega. Õpilased arendavad seda asjatundlikku pilku inimeste ja organisatsiooni õigeks suhtlemiseks spetsialiseerumisel äri- ja organisatsioonipsühholoogiale.

Laiapõhjaline magistriprogramm pakub õpilastele kompetentsi arendamist äripsühholoogias, diagnostikas, organisatsiooni nõustamises, organisatsiooni arendamises, muudatuste juhtimises ja juhtimises, muutes selle ideaalseks spetsialiseerumiseks näiteks ettevõtete ja organisatsioonide arendajatele, personalikonsultantidele, personalitöötajatele ja treeneritele.

Saate rakendusekeskseid teadmisi, mille omandate magistrikraadiga ärijuhtimises, spetsialiseerumisega äri- ja organisatsioonipsühholoogiale järgmistes järjest suurema tähtsusega organisatsioonilistes ja majandusvaldkondades:

 • turunduses
 • projektiülesannetes
 • nõuannetes
 • turu-uuringutes
 • võrkude juhtimises
 • personalijuhtimise erinevates valdkondades (näiteks juhtimine või personali ja organisatsiooni arendamine)

uuringu käigus

Teie kohaloleku faasid meie ülikoolis
Tõhus ja "puhkusesõbralik"
Ligikaudu iga 4–6 nädala tagant, tavaliselt neljapäevast pühapäevani, õpivad õpilased äripsühholoogiat Steinbeisi asukohtades (Berliin, München, Stuttgart).

Teie iseõppimine magistriõppes
Tee seda oma moodi! Eelnevalt saavad tudengid õppejõududelt üksikasjalikku teavet eelseisva osalemisfaasi kohta ning iseõppimismaterjale ja / või ülesandeid, mis tuleb seminarini läbi viia.

Teie eksamid õpingute ajal
Teadke alati seda, mida teate. Pärast iga kohaloleku etappi kirjutatakse ülekandetöö või eksam. Edastustöö koosneb 5–8 leheküljest, eksam kestab 60 minutit.

Teie innovatsiooniprojekt
Uuendusprojekti töödeldakse väikestes, 2–3 õpilastest koosnevates rühmades, tutvustatakse kaks korda ja töötatakse välja kirjalikult. Seejärel esitate innovatsiooniprojekti kirjaliku väljatöötamise (umbes 15 lehekülge) ja pigi esitluse kirjaliku dokumentatsiooni ning saate seda lugeda üliõpilaste uurimisprojektiks.

Teie praktikaprojekt
Illustreerige ülekannet. Teie üleandmisprojekt lõpetamiseks. Üleviimisprojekt hõlmab projekti uurimistööd (PSA), õppetöid (SA) ja lõputööd.

Teie viimane eksam magistrikraadis
Kaitske oma ideid. Lõpueksam sisaldab magistritöö ettekannet ja kaitsmist.

Teie reisid õpingute ajal
Lisaks valikulistele Steinbeisi SMI välisreisidele (vt infolehte) võite viia IOM-i maailma suurimasse juhtimisteadlaste konverentsile, juhtimisakadeemia aastakoosolekule. See konverents toimub igal aastal augusti esimeses pooles USA-s või Kanadas. Teise võimalusena võite kasutada IEC-i, et korraldada viibimine Bangalores asuvas tuntud India partnerülikoolis.

Mimi Thian / Unsplash

taotlus

Võite meiega Interneti kaudu pöörduda, saates kõik vajalikud dokumendid järgmisele e-posti aadressile:

studentinfo@Steinbeis-IEC.de

Taotletakse järgmisi dokumente:

 • Taotluse vorm
 • Bakalaureuse tunnistus
 • Bakalaureuse tunnistus
 • CV tabelina (allkirjastatud)
 • Hiljutine foto
 • Eksmatrikuleerimise tunnistus

Teie täielik avaldus peaks olema laekunud hiljemalt 4 nädalat enne kursuse algust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

With innovative and transfer oriented study as well as certificate programmes the Institute of Executive Capabilities (IEC) strengthens the capability of employees and executives to handle increasing ... Loe edasi

With innovative and transfer oriented study as well as certificate programmes the Institute of Executive Capabilities (IEC) strengthens the capability of employees and executives to handle increasing performance requirements based on future oriented competences, mindsets and practices. Näita vähem
Berliin , München + 1 Rohkem Vähem