M.Sc. arvutiteadus - arvutisüsteemide ja -võrkude

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülikooli Electronics and Information Technology

Ülikooli Electronics and Information Technology pakub järgmisi programme läbi inglise keeles:

Ehitusinsener

2-aastane magistriõppe programme valdkonnas:

  • arvutiteadus
  • telekommunikatsioon

Programmid nõuavad kursuste ühe eriala ja lõputöö ettevalmistamiseks. Iga eriala on oma eriala: Computer Systems ja võrgustikud (CSN) seostatakse Computer Science samas valdkonnas Telecommunications on oma eriala sama nime all (Telecommunications - TCM).

Iga õpilane töötab juhendaja õppejõud. Professor aitab üliõpilane plaani akadeemilise programmi kursuste kooskõlas kraadi nõuetele ja õpilase haridusega seotud eesmärke. Nõunik kontrollib ka teadus- ja väitekirja ettevalmistamisel. Lõputöö põhineb uurimisprojekti, mis osaliselt hõlmab algne materjal.

Computer Systems ja Network (CSN)

Valmib Computer Systems ja võrgustikud eriala on terviklik kvalifikatsioon valdkonnas arvuti teaduse põhitõdesid, sh põhiteadmised infotöötluse, samuti ala algoritme ja süsteemide modelleerimiseks. Nad valdavad programmeerimine ja osavalt kasutades arvuti abil. Nad on iseseisvad sõiduplaani, rakendamisel ja kontrollimisel kompleks arvuti projekte. Nende teadmised võimaldab kiiret kohanemist kiiresti muutuva keskkonnaga. Olenevalt lõpliku profiilide lõpetajad on hästi ettevalmistatud uurimistöö, projekteerimise, rakendamise ja toimimise arvutisüsteemid ja digitaalse seadmed, tarkvara arendamise ja haldamise arvutisüsteemide ja -võrkude samuti rakendamise turvasüsteemid.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

It is ourgreat pleasure to welcome you to the Warsaw University of Technology (WUT) – a technical research university with traditions in education dating back to the 19thcentury. It is a forward-think ... Loe edasi

It is ourgreat pleasure to welcome you to the Warsaw University of Technology (WUT) – a technical research university with traditions in education dating back to the 19thcentury. It is a forward-thinking institution where high-quality education meets world-class research and innovation. Näita vähem