M.Sc. Business psühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Äri psühholoogia magistrikraad (M.Sc.)

Juhtimisülesannete uuring tuleviku töömaailmas

Pädev ja kogenud personal on ettevõtete jaoks otsustav konkurentsitegur. Juhid peavad olema suutelised iga ettevõtte olukorras tegema situatsioonipõhiseid ja turupõhiseid otsuseid. Selleks on vaja kõrget enesepeegeldumist, spetsialisti, metoodilist ja sotsiaalset pädevust. Lõpetanud Euroopa Psühholoogia magistriõppe programmi University of Applied Sciences Europe saate arvestada oma personali individuaalse potentsiaaliga, samuti oma heaolu ja tervisega.

Juhina peate HR-protsesside edukaks haldamiseks kasutama iga päev HR-meetodeid. Majanduspsühholoogia (M.Sc.) uuringu integreeriv õppepakkumine annab juhtimisoskusi mitmekülgse didaktilise kontseptsiooni kaudu. Juhtumiuuringud, praktilised projektid ja tipptasemel äripartneritega läbiviidud praktikantide ja teadustöö praktika laiendavad teoreetilist haridust integreerivaks ja tulevikule orienteeritud õppepakkumiseks. Lisaks saab uuringut optimaalselt ühendada teise tööga, sest meie loengud toimuvad kolmapäeva pärastlõunal ja laupäeva õhtul.

Magistriõppes Business Psychology õpid ainult tuntud õppejõududest. Meie õpetamise keskmes on teie individuaalne toetus väikestes õpirühmades ja isiklik kontakt meie õpetajatega. Oma interdistsiplinaarse teema valikuga saate oma õpinguid ja karjäärivõimalusi aktiivselt kujundada. Spetsiaalne täidesaatva koolitus ja sertifikaat (kus näiteks simuleeritakse töötajate vestlusi) valmistab teid optimaalselt ette tulevaste juhtimisülesannete täitmiseks. Põnev rahvusvaheline ekskursioon (näiteks Silicon Valley) lõpeb õppekava.

Samuti saate liituda kahe magistriõppega University of Applied Sciences Europe . Ilma ühe või enama täiendava semestriga saate äripsühholoogia viia läbi kahekordse meistrina.

Ainsa pilguga

 • Early Bird: Rakenda kuni 30. juunini ja saage 10% soodustust WS19 esimesel poolaastal.
 • Õppekava: äripsühholoogia (M.Sc.)
 • aste:
  • Master of Science
  • Võimalik kahekordne kapten
 • Võimalikud uuringute asukohad: Iserlohn
 • Õppekeel: saksa keel
 • Õppetöö kestus: 4 semestrit
 • Välismaal viibimine: rahvusvaheline kogemus
 • Registreerimine:
 • Talvine poolaasta: september
 • Suvine semester: märts
 • Loenguaeg: kolmapäev pärastlõunal laupäeva õhtuni
 • Krediidipunktid: 120 ECTS
 • Uuringu fookus:
 • Keskenduge individuaalsele toetusele ja paindlikule uuringule (2,5 päeva nädalas). Praktilised projektid, juhtimiskoolitus ja topeltmeistrid. Tunnustatud õppejõudude õpetamine valdkonnast.
 • Uuring tasud
 • ELi taotlejatele: 11,988 eurot aastas
 • ELi mittekuuluvate taotlejate puhul: 13.188 eurot aastas

Spetsiaalne asi õppides Euroopa University of Applied Sciences Europe

Uuring toimub väikestes seminarirühmades University of Applied Sciences Europe . See tagab meie õpilastele individuaalse toetuse ja isikliku kontakti meie õpetajatega. Need on ainult tuntud spetsialistid, kelle ärivõrgustik juba teie õpingute ajal kasutatav.

Meie interdistsiplinaarsete teemade valik pakub teile individuaalset disaini ja õppesisu laiendamist. Meie praktikale orienteeritud lähenemine eeldab, et pakume teile ülikoolilinnakut. Praktika ja / või semester välismaal on integreeritud õppekavasse.

Euroopa University of Applied Sciences Europe on akrediteeritud, mitut auhindu võitnud ja maailma juhtiv rahvusvaheline orientatsioon.

Paindlik uuring: töötamine uuringu ajal

Me tahame, et teie õpingud sobiksid ideaalselt teie elus. Seetõttu toimuvad magistrantide kursused alati kolmapäeva pärastlõunal kuni reedeni või laupäeva õhtul semestri ajal. Eesmärk on lihtsustada teist õppimist.

Siiski on vaja mõningaid ettevalmistus- ja järelmeetmeid, kuna õppekava on kavandatud täistööajaga.

Õppige äripsühholoogiat ja tehke karjääri

Magistriõpe äripsühholoogias viib teid parimal teel juhtimisse inimressursside juhtimisel. Tööandjad on kõikides sektorites tegutsevad ettevõtted, haridusasutused, sotsiaal- ja tervishoiuorganisatsioonid, riigiasutused, ühendused ja ärialased konsultatsioonid. Majanduslikust taustast lähtudes olete optimaalselt valmis füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsemiseks koos äri psühholoogia magistriga.

Tüüpilised tööalad vastavalt äri psühholoogia magistriõppele on:

 • Personal ja organisatsiooniline areng
 • Juhtimise arendamise spetsialist
 • Töötervishoiu juhtimise juhataja

Lisaks võimaldab magistrikraad doktorikraadi lõpliku doktorikraadiga.

Kursuse sisu - seminarid, praktika, rahvusvaheline kogemus ja palju muud

Magistriprogrammi Business Psychology (M.Sc.) üliõpilasena omandate inimressursside valdkonnas teaduslikult usaldusväärsed ja rakendustele orienteeritud pädevused. Me õpetame teile ka teemade väärtust, pädevust ja muutuste juhtimist, tutvustades teile praegused teaduslikud protseduurid, praktilised harjutused ja õiguslikud küsimused.

Teie individuaalne juhtimis- ja sotsiaalne pädevus laieneb otseselt teie isikupära. Kesk- ja ülemise juhtkonna liidrina on teil võimalik inimressursside juhtimise protsesse tõhusalt rakendada ja juhtida.

Taotle magistriõpet äri-psühholoogias

Te võite saata oma taotluse magistriõppe saamiseks Euroopa University of Applied Sciences Europe Iserlohnis (NRW) vaid üks aasta enne õpingute algust. Palun saatke oma dokumendid võrgus.

Sinu järgmine samm: magistrikraad

University of Applied Sciences Europe on üliõpilaste kasv ülioluline. Me tahame sinu ja teie karjääri taga veenduda ja sa peaksid olema sama kindel.

Meie ülikooli magistrikraadi keskne nõue on bakalaureus, diplom või magistrikraad.

Uustulnukana, st mitte-erialase bakalaureuse-, diplomi- või magistrikraadi lõpetajaga, tuleb enne õpingute alustamist võtta ette teatavaid ettevalmistavaid kursusi või proaktiivseid kursusi. Meie üliõpilaste nõustamisbüroo teavitab teid teile.

Soovitud semestri alustamiseks võite taotleda üks aasta ette. Talvise semestri taotluste esitamise tähtaeg on 15. august (mitte-ELi kandidaadid: 15. juuni) ja 28. veebruari suveperioodil (mitteametlikud taotlejad: 28. veebruar) . Sellest tulenevalt tuvastatakse mittetunnustatud õppekohtade järelkontroll. Kui teil on Saksamaal juba kehtiv õpilasviisa, võite taotleda ametlikku taotluse esitamise tähtaega.

Ootame teie taotlusi 2019. aasta suvel ja talvel ning pärast seda.

eeltingimused

Magistriprogrammi alguses kehtivad järgmised nõuded:

 • Taotlusi saab esitada 15. augustiks (mitte-ELi taotlejad: 15. juuni) või 28. veebruariks (väljaspool ELi asuvad taotlejad: 28. veebruar)
 • Lõpetatud bakalaureus, diplom või magistrikraad
 • Oma kraadi vastavus valitud kraadiõppele
 • Isiklik tööintervjuu saksa ja inglise keeles
 • Suurepärane inglise ja saksa keele oskus

Taotlusel tunnustatakse õppeprogramme teiste riigi või riigi poolt tunnustatud kõrgharidusasutustes ning õppekavaväliseid saavutusi, tingimusel et nende vastavus vastava õppekursuse saavutustele on kindlaks määratud. Samaväärsus määratakse kindlaks juhul, kui olulist erinevust ei ole võimalik tõendada ja õppekava sisu, ulatuse ja nõuete osas, mille jaoks krediiti taotletakse, on sisuliselt sama. Selle eest vastutab eksamikomisjon. Konkreetsed krediteerimise tingimused ja selle täpne kord on reguleeritud õppekava asjakohastes eksamieeskirjades.

registreerimise kord

Täieliku avalduse saamiseks on meil vaja täidetud taotlusvormi, motivatsioonikirja, mille saate luua põhitaotluse vormi abil - jooksva CV-d, kõrgharidust tõendava dokumendi tõendit ning esimese akadeemilise kraadi või soovituskirja tõendeid ja tõendeid ülikoolis. Te saate esitada oma täieliku taotluse võrgus. Saabumisel kutsume teid tööintervjuule.

Välisülikooli kraad

Kui olete omandanud ülikoolikraadi välismaal, siis esitage asjakohased dokumendid saksa või inglise keeles (vajaduse korral kinnitatud ametliku tõlkebüroo poolt).

Lisateave

Lisateavet registreerimise kord litsentsimise ja Einschreibeordnung University of Applied Sciences Europe .

intervjuu

University of Applied Sciences Europe intervjuu koosneb biograafilisest intervjuust vastava kraadiõppe dekaaniga. Osa sellest intervjuust toimub inglise keeles.

Mida mõtlevad meie taotlejad intervjuule? Tagasiside:

"Ma tunnen end väga hästi ja meie vestlus on muljet avaldanud - mõnikord on parimad spontaansed, ootamatud vestlused." Järgmiste paari nädala jooksul esitan oma taotluse ja saadan selle teile võimalikult kiiresti mõlema õppemudeli loomine ja hindamine, arutelude pidamine pankade, vanemate ja ülemustega, olen väga uudishimulik, kas ma saan end oktoobrist alates kutsuda " University of Applied Sciences Europe Hamburgi" üliõpilaseks, kuid järgin ka teie nõuandeid ja annan mulle veel kaks Vaadake Hamburgi ülikoole, et anda mulle võrdlus. "

Janina D., potentsiaalne klient võtta magistriõppeprogrammis campus Hamburg University of Applied Sciences Europe

Viimati uuendatud aug 2019

Teave kooli kohta

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... Loe edasi

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. Näita vähem
Berliin , Iserlohn , Hamburg + 2 Rohkem Vähem