M.Sc. Elektrooptilise tehnika alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Elektro-optiline ja fotonikaehituse üksus

Elektro-optiliste ja fotonitehnikate üksus (EOPE) asutati 2000. aastal, nägemus näitab, et 21. sajandil sõltub nii fotoonikadest kui 20. sajandist sõltuv elektroonika. See on pühendatud elektro-optiliste ja fotonikaküsimuste alasele uurimistööle ja haridusele ning on praegu ainus Iisraeli osakond, kellel on volitatud magistri kraadi (magistrikraad ja doktorikraad) elektrooptilise inseneri erialal. Üksuse multidistsiplinaarsed uuringud asetavad selle optika- ja fotonikakogukonna esirinnas nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt. Kaugseire valdkonnas tehakse tipptasemel teadusuuringuid; atmosfääri optika; kiudoptilised biosensorid; nano-plasmonika; integreeritud nano-fotonika; super-lahutusmikroskoopia; pildi töötlemine; arvuti visioon; kuvamissüsteemid; 3D pildistamine ja kuvamine; arvutuslik optiline andur ja pildistamine; survetöötlus, biomeditsiiniline optika; vedelkristalliseadmed sensori ja kujutise saamiseks; hüperspektraalne pildistamine; THz ja MMW pildistamine; optiline klaas / kiud; optoelektroonilised seadmed; fotogalvaanika ja palju muud.

M.Sc. Elektro-optilise tehnika eriala

M.Sc. Electro-Optical Engineering (EOE) programm on pakkuda õpilastele teaduslikke teadmisi ja arenenud teadmisi elektro-optilises ja fotonikaseadmes. M.Sc. õpilased läbi

doktoritöö uurimine, mida juhendavad EOPE teaduskond või teiste osakondade asjakohased õppejõud. Õpilased, kes lõpetavad M.Sc. kraad on varustatud, et võtta vanemteadurite teadus- ja arenduspositsioonid tööstuses ja võib jätkuda Ph.D. uuringud. M.Sc. BSE-s EOE-s läbi viidud uuringuid võib laiendada kombineeritud Ph.D. jälgida, et M.Sc. lõputöö eksam toimib ka doktorikraadiga kandidatuuri eksam. M.Sc. kraad tavaliselt lõpetatakse 2 õppeaasta jooksul (4 semestrit). Spetsialiseerumisvaldkonnad M.Sc. Programm sisaldab: pilditöötlussüsteeme ja pilditöötlust; optoelektroonilised seadmed; bio-meditsiiniline optika; kvant- ja mittelineaarsed optikad; nanofotoonika ja integreeritud nanofotoonika; optiline side; plasmoonid; ja metamaterjalid.

Rakendamise nõuded

Tänu EOPE multidistsiplinaarsele olemusele on meie programmile vastu võetud teaduse ja inseneri mitmekesised taustaga üliõpilased. EAPE-le ebapiisava taustaga kandidaatide jaoks on õppekava kohandatud individuaalselt. Kandidaadid M.Sc. programm peaks hoidma bakalaureusekraadi kraad akrediteeritud asutusest seotud teaduse ja tehnika valdkondades (nt elektrotehnika, materjalide inseneri, masinaehitus, keemiatehnoloogia, füüsika jne) vähemalt GPA 80/100. Nõutav on TOEFL skoor 85/120 või samaväärne skoor rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele eksami. Inglise keele oskuse nõudest loobutakse taotlejatele, kes said oma B.Sc. kraad programmi õpetatakse inglise keeles. GRE on soovitatav, kuid pole nõutav. Lisaks enne taotlemist M.Sc. eeldatakse, et taotleja pöördub potentsiaalse nõustaja poole EOPE teaduskonna seas.

M.Sc. Thesis

Uuringud, mis viivad M.Sc. väitekiri viiakse läbi kahe õppeaasta jooksul. Tudeng peaks avaldama ja esitama uurimistulemused juhtivates rahvusvahelistes ajakirjades ja konverentsidel. Doktoritöö hinnatakse kirjaliku ettekande ja suulise eksami abil.

Kuidas kandideerida

Külastage meie veebirakenduste saiti aadressil href = "https://apps4cloud.bgu.ac.il/engrg/

Taotlused võetakse vastu jooksvalt. Palun kontrollige veebisaiti stipendiumide taotlemise tähtajaks.

Edasised detailid

BGU Electro-Optical Engineering üksus: href = "http://in.bgu.ac.il/en/engn/electrop/Pages/About.aspx"

Õppejõu direktor: prof Adrian Stern, e-post: stern@bgu.ac.il

BGU International - www.bgu.ac.ilhref = "/ international

Külastage

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Ben-Gurion University of the Negev is one of Israel’s leading research universities and among the world leaders in many fields.

Ben-Gurion University of the Negev is one of Israel’s leading research universities and among the world leaders in many fields. Näita vähem
Be'er Sheva