Füüsika pakub järgmist programmi läbi inglise keeles:

Master of Science in Engineering

2-aastane kraadiõppe programmi valdkonnas:

  • Fotoonika

Valmib Photonics on suurepärased teadmised matemaatika, füüsika, elektroonika, infotehnoloogia ja on kõrge kvalifikatsiooniga tööd erinevate institutsioonide. Uuringute käigus nad on varustatud pakuvad huvitavaid ja väljakutseid võimalusi, mis annab neile juurdepääsu laia karjäärivõimalusi alusuuringute, projektijuhtimine, projekteerimine, rakendada inseneri ja tootmine.

Füüsika koostööd paljude riiklike ja rahvusvaheliste partneritega, võimaldades seega juurdepääs laia ja täiendavate valikus fotoonika teadmised, tarkvara disain, samuti valmistamine ja iseloomustus rajatised. Õpilased on antud ainulaadne võimalus osaleda teadusprojektide läbi ülikooli. Enamik magistritöö projektid viiakse ellu erinevates teaduslaborid.

Proovi Moodulid / märksõnad: Photonics, Optoelektroonika, põhimõtted Optics, Fourier Optics, laineoptika, mittelineaarne optika, teooria Optiline Imaging, Quantum Photonics, Optical Teave, Solid State Optics, Laser Physics and Technology, Photonic süsteemide ja seadmete teooria lainejuhtmed, Fiber Technology, Photonic Crystal kiud, Liquid Crystal Photonics, Näitab tehnoloogia, holograafia, telekommunikatsioon, optiliselt tundlikud, Terahertz tehnoloogia, Photovoltaics, Ülikiire Optiline nähtused.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Warsaw University of Technology

Vaata veel 15 kursust Warsaw University of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
2,000 EUR
semestris
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi