M.Sc. Maa rakendatud vaatlus ja geoanalüüs

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

EAGLE on rahvusvaheline ingliskeelne M.Sc. programmi pakutakse Würzburgi ülikoolis, Saksamaal. See keskendub keskkonna rakendatavale maavaatlusele ja geoanalüüsile. EAGLE eesmärk on tugevdada rakendatud Maavaatluse praktilist kasutamist teadusuuringutes, kavandamisel ja otsuste tegemisel ning avada kaugseire andmete analüüsi täielik potentsiaal teie soovitud rakendusalas.

EAGLE loengud, seminarid ja praktikad annavad põhjalikke metoodilisi teadmisi ja praktilisi oskusi ning lisaks annavad põhjaliku ülevaate kaugseire rakenduste valikust. Maavaatluse andmete analüüsi potentsiaal metsa-, põllumajanduse või rannikualade ökosüsteemide või linnasfääri uurimiseks ja haldamiseks - kui nimetada vaid mõnda näidet - on valgustatud. Sisu ja eesmärkide kohta hea ülevaate saamiseks sirvige meie kursusi.

Seejärel julgustatakse EAGLE-i õpilasi EAGLE-i võrgustiku rahvusvaheliste partnerinstitutsioonide praktika- ja innovatsioonilaborites oma isiklikele huvidele kohandatud teadmisi ja oskusi edasi arendama ja süvendama.

Programmi sisu

 • Põhi- ja valikained,
 • Praktikakohad,
 • Thesis

Miks kandideerida EAGLE õppeprogrammi?

 • Uurige! - uurida maavaatluse potentsiaali erinevates rakendustes, näiteks põllumajanduse, linna, ranniku või ökoloogilise piirkonna kaardistamisel ja analüüsimisel.
 • Kandideeri! - Kasutage kaugseiret kaitse-, ranniku- või maakorralduse alal ning õppige selle potentsiaali ja väljakutseid
 • Arenda! - Töötada välja uusi innovatiivseid ideid, mis ühendavad erialasid, ja viia Maa vaatlusandmed ja -meetodid rakendusse erinevatel erialadel
 • Ülekanne! - Viige oma Maa vaatluskursused ellu. Rakendage oma õpitud oskusi praktikas kas õppeprogrammi projektides, praktika ajal või oma magistritöös koostöös valitsusväliste organisatsioonide, valitsusväliste organisatsioonide või ettevõtetega.

Vastuvõtutingimused

Järgmised dokumendid tuleb esitada (inglise keeles):

 • Kaaskiri teie huvi ja motivatsiooni kohta (umbes üks leht)
 • Kahe viitega CV (soovituskirja pole vaja)
 • Teie B.Sc. või kõrgema kraadi tunnistus koos kõigi kursuste ja klasside loetelu (dokumentide ärakirjad, kui need on olemas, lõplik eksemplar, vastasel korral esialgne)
 • Vähemalt 10 EAP kaugseire või ruumiandmete analüüsimisel (palun loetlege need oma CV-s)
 • Vähemalt 5 EAP statistikas, modelleerimises, programmeerimises või kaugseire / GIS-is (palun loetlege need oma CV-s)
 • B.Sc./M.Sc. inglise keele õppeprogrammi piires või inglise keele oskuse tunnistus (vähemalt: TOEFL: 72; IELTS: 6,0; HZB: 7; GER: B2 (Abiturniveau))
 • Saksa keele põhioskuse tunnistus (saab kätte ühe aasta jooksul pärast õppeprogrammi vastuvõtmist. Vastavat keelekursust pakub ülikool ja see on igal juhul soovitatav saksa keele algteadmiste omandamiseks EAGLE esimesel aastal)

Stipendiumid

Rahvusvahelised üliõpilased saavad taotleda stipendiumi paljudes organisatsioonides, näiteks DAAD-is, parteidega seotud sihtasutustes või ettevõtlusega seotud asutustes. DAAD-i stipendiumide andmebaasist leiate teavet eri tüüpi stipendiumide kohta koos sobivate pakkumistega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Julius-Maximilians-Universität Würzburg (JMU), founded in 1402, is one of the universities in the German-speaking world that have a long and rich tradition. Numerous famous scholars and scientists ... Loe edasi

The Julius-Maximilians-Universität Würzburg (JMU), founded in 1402, is one of the universities in the German-speaking world that have a long and rich tradition. Numerous famous scholars and scientists have made their mark here, such as Carl Siebold, Rudolf Virchow, and Franz Brentano. So far, 14 Nobel laureates have conducted their research here, including Wilhelm Conrad Röntgen, who discovered X-rays at Würzburg. In 1985, the physicist Klaus von Klitzing received this distinction for his discovery of the quantum Hall effect. Harald zur Hausen was given the Nobel Prize in Medicine in 2008 for discovering that viruses trigger cervical cancer. More than 28,000 students, including some 2,300 young people from abroad, are registered with ten faculties. These can be divided into four main areas: Humanities, Law and Economics, Life Sciences, and Natural Sciences and Technology. The university and its hospital provide employment for 10,000 people. Around 3,000 are on the academic staff, more than 400 as professors. Näita vähem
Würzburg , Pekingi + 1 Rohkem Vähem