M.Sc. Materjalide projekteerimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Materjalide inseneri osakond

Ben-Gurion University of the Negev materjalide inseneribüroo asutati 1971. aastal. See oli esimene Iisraelis asuv osakond. Materjaliteaduse osakond pakub noortele ja elujõulisele õhkkonnale innovaatilisi teadusuuringuid ja on sügavalt pühendunud erakorralisele haridusele kõigil tasanditel.

Meie teadustöö juhib väljapaistva õppejõudude meeskond; kõik on juhtivad teadlased nende erialateadmiste valdkonnas. Osakond pakub juurdepääsu erakordsetele rajatistele ja nüüdisaegsetele seadmetele.

Uurimisvaldkonnad hõlmavad nii materiaalsete tehnoloogiate praktilisi kui ka teoreetilisi aspekte, sealhulgas metallide, keraamiliste metallide komposiite, polümeere, elektroonilisi materjale, termoelektrilisi materjale, pooljuhtmaterjale ja -seadmeid, biomaterjale, nanomaterjale, magnetilisi materjale ja kaasaegseid materjalide iseloomustamise meetodeid.

Osakond julgustab interdistsiplinaarseid teadusuuringuid ning osa üliõpilaste teadustööst võib viia läbi koostöös teiste eriala teaduritega, nagu näiteks füüsika, keemia, elektro-optiline insener ja masinaehitus. Materjalide uurimisega seotud võimalused on saadaval BGU Ilse Katzi nanosarjade teadus- ja tehnoloogiainstituudis.

Lisateabe saamiseks vt: www.bgu.ac.il/iki

M.Sc. Materjaliteaduse kraad

M.Sc. Materjalitehnoloogia programm on pakkuda õpilastele teadmisi ja arenenud teadmisi oma valitud erialal. M.Sc. üliõpilased korraldavad kõrgemate teadustegevust, mida juhendab ekspertide õppejõud. Õpilased, kes lõpetavad M.Sc. kraad on varustatud, et võtta vanemteadurite teadus- ja arenduspositsioonid tööstuses ja võib jätkuda Ph.D. uuringud. M.Sc. Materjaliteaduse uuringuid BGU-s võib laiendada kombineeritud Ph.D. jälgida, et M.Sc. lõputöö eksam toimib ka doktorikraadiga kandidatuuri eksam. M.Sc. kraad tavaliselt lõpetatakse 2 õppeaasta jooksul (4 semestrit).

Taotlemise nõuded

Kandidaadid M.Sc. Programm peaks omama bakalaureusekraadi kraad Materjaliteaduses või lähedalt seotud valdkondades akrediteeritud asutuselt minimaalse GPA 80/100, samuti on TOEFL skoor vähemalt 85/120 või samaväärne skoor rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele eksami. Inglise keele oskuse nõudest loobutakse taotlejatele, kes said oma B.Sc. kraad programmi õpetatakse inglise keeles. GRE on soovitatav, kuid pole nõutav. Lisaks enne taotlemist M.Sc. Programm eeldab, et taotleja võtab ühendust potentsiaalse nõustajaga osakonna teaduskonna vahel.

M.Sc. Thesis

Uuringud, mis viivad M.Sc. väitekiri viiakse läbi kahe õppeaasta jooksul. Tudeng peaks avaldama ja esitama uurimistulemused juhtivates rahvusvahelistes ajakirjades ja konverentsidel. Doktoritöö hinnatakse kirjaliku ettekande ja suulise eksami abil.

Kuidas kandideerida

Külastage meie veebirakenduste saiti aadressil:

https://apps4cloud.bgu.ac.il/engrg/

Taotlused võetakse vastu jooksvalt. Palun kontrollige veebisaiti stipendiumide taotlemise tähtajaks.

Õppemaksud

Õppemaks on ligikaudu 5000 USA dollarit aastas. Tasumata õpilased võivad saada stipendiume, mis katavad õppemaksu ja annavad elamiskulud.

Edasised detailid

BGU materjalide insener osakond:

http://in.bgu.ac.il/en/engn/mater/Pages/default.aspx

Magistriõpe direktor:

Prof. Yuval Golan aadressil ygolan@bgu.ac.il

BGU International - www.bgu.ac.il/international

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Ben-Gurion University of the Negev is one of Israel’s leading research universities and among the world leaders in many fields.

Ben-Gurion University of the Negev is one of Israel’s leading research universities and among the world leaders in many fields. Näita vähem
Be'er Sheva