M.Sc. Rahvusvaheline matemaatika

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Teadusuuringutele suunatud matemaatika magistriprogrammi eesmärk on õpilased, kes tunnevad erilist huvi matemaatika kui täppisteaduse vastu ja kes soovivad omandada laiapõhjalised ja sügavad teadmised valdkonnast.

Kaheaastane inglise keeles õpetatav programm pakub põhi- ja edasijõudnutele loengukursusi, kursusi "Research in Groups" (RiGs) ja seminare. Kursused hõlmavad mitmesuguseid praeguse uurimistööga seotud teemasid paljudes puhta ja rakendusmatemaatika valdkondades.

Programmi eesmärk on tutvustada üliõpilastele, kes on juba karjääri alguses, teadusuuringutele suunatud küsimusi. Seminaride ja RiG-ide õpilaste omavaheline suhtlus on programmi keskne aspekt. Instituut pakub suurepäraseid õpitingimusi, väga isiklikku järelevalvet väikestes rühmades, rahvusvaheliselt kogenud professorite, assistentide ja töötajate meeskonda ning hästivarustatud raamatukogu.

Osalejad lõpetavad programmi magistritööga.

Programmi sisu

  • Loengukursused,
  • Teaduskursused,
  • Thesis

Programmi struktuur

Programm pakub tõhusat platvormi spetsialiseerumiseks paljudele praeguse teadustööga seotud valdkondadele. Õpilased saavad valida mitmesuguste loengute, seminaride ja "Rühmade uurimise" kursuste hulgast, mis pakuvad põhjalikke teadmisi valdkonna kohta ja tutvustavad neid matemaatika uusimate arengutega. Erilist rõhku pannakse kursustele "Gruppide uurimine", mis annavad õpilastele täiendava võimaluse omandada ja täiendada pehmeid oskusi, näiteks kõne- ja esitlustehnikaid.

Programm (kokku 120 ECTS ainepunkti) jaguneb kaheks osaks:

  • Loengud (vähemalt 30 EAP), seminarid ja uurimistöö rühmades (vähemalt 20 EAP)
  • Magistritöö (30 ECTS)

Õpilased saavad vabalt valida loenguid, seminare ja RIG-e vastavalt oma isiklikele huvidele mitmesugustest instituudi pakutavatest kursustest.

Programmi eesmärk

"Matemaatika rahvusvaheline" on teadusuuringutele suunatud magistriprogramm, mis on suunatud õpilastele, kellel on eriline huvi matemaatika kui teadusliku distsipliini vastu ja kes soovivad omandada laiapõhjalised ja sügavad teadmised valdkonnast. Nendele ootustele vastamiseks pakub osakond suurt hulka edasijõudnute kursusi magistri tasemel, mis käsitlevad teemasid paljudest puhta ja rakendusmatemaatika valdkondadest.

Karjäärivõimalused

Meie lõpetajad teevad karjääri mitmesugustel kutsealadel. Potentsiaalsete tööandjate hulka kuuluvad ülikoolid, teadusinstituudid, teadus- ja arendustegevusega tegelevad ettevõtted, haldus, samuti väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted. Matemaatikud tegelevad tavaliselt puhta uurimistööga või töötavad tarkvaraarenduse, juhtimisnõustamise, andmeturbe, kommunikatsiooni või infotehnoloogia alal.

Vastuvõtutingimused

Taotlejad peavad omama matemaatika bakalaureusekraadi või samaväärse kvalifikatsiooni sarnast õppesuunda. Kandidaadid saavad kvalifikatsiooni, kui nad saavad tõendada akadeemilisi saavutusi, mis on samaväärsed Würzburgi ülikooli pakutavas matemaatika bakalaureuseõppes omandatud kvalifikatsiooniga ja mis vastavad vastava magistriprogrammi nõuetele. Eelkõige tähendab see, et taotlejatel peaksid olema piisavalt põhjalikud teadmised puhtast matemaatikast, st vähemalt lineaarse algebra, reaalse ja keeruka analüüsi, tavaliste diferentsiaalvõrrandite ja algebran kohta. Eelkõige ei võeta tavaliselt vastu mis tahes inseneri bakalaureusekraadi või teaduse täpsustamata bakalaureusekraadi.

Stipendiumid

Rahvusvahelised üliõpilased saavad taotleda stipendiumi paljudes organisatsioonides, näiteks DAAD-is, parteidega seotud sihtasutustes või ettevõtlusega seotud asutustes. DAAD-i stipendiumide andmebaasist leiate teavet eri tüüpi stipendiumide kohta koos sobivate pakkumistega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Julius-Maximilians-Universität Würzburg (JMU), founded in 1402, is one of the universities in the German-speaking world that have a long and rich tradition. Numerous famous scholars and scientists ... Loe edasi

The Julius-Maximilians-Universität Würzburg (JMU), founded in 1402, is one of the universities in the German-speaking world that have a long and rich tradition. Numerous famous scholars and scientists have made their mark here, such as Carl Siebold, Rudolf Virchow, and Franz Brentano. So far, 14 Nobel laureates have conducted their research here, including Wilhelm Conrad Röntgen, who discovered X-rays at Würzburg. In 1985, the physicist Klaus von Klitzing received this distinction for his discovery of the quantum Hall effect. Harald zur Hausen was given the Nobel Prize in Medicine in 2008 for discovering that viruses trigger cervical cancer. More than 28,000 students, including some 2,300 young people from abroad, are registered with ten faculties. These can be divided into four main areas: Humanities, Law and Economics, Life Sciences, and Natural Sciences and Technology. The university and its hospital provide employment for 10,000 people. Around 3,000 are on the academic staff, more than 400 as professors. Näita vähem
Würzburg , Pekingi + 1 Rohkem Vähem