M.Sc. Tekstiilitööstus

Üldine

Programmi kirjeldus

Textile Engineering Saksamaal

Saksamaa on tekstiilitootmises uute tehnoloogiate uurimise ja arendamise peamine asukoht maailmas. Samuti on see üks suuremaid tehnilise tekstiili tootjaid. RWTH Aacheni Tekstiilitööstuse Instituut (ITA) on selle valdkonna eelkäija ja on sageli olnud au tänu oma uuendustele tekstiilitööstuses (nt sai Techtextilin innovatsiooni auhinna aastal 2015).

Rahvusvaheline, interdistsiplinaarne magister

See kursus võimaldab teil töötada erinevates tööstusharudes kogu maailmas, näiteks lennunduses, autotööstuses, filtritehnoloogias ja otse tekstiilitööstuses ja ehituses. Te uurite tekstiilimasinate arendamise ja ehitamise, uute toimingute ja tootmisprotsesside ning looduslike ja sünteetiliste kangaste tootmist ja töötlemist. Uuritakse ka uute kangaste väljatöötamist ja uurimist, sealhulgas komposiitmaterjalide kasutamist. Te omandate ametialase pädevuse tekstiili- ja tekstiilitööstuses, samuti valdkondadevaheliste sotsiaalsete ja isiklike oskuste omandamiseks integreerivate ja interdistsiplinaarsete õpetamismeetodite abil.

Tekstiilinsener on keegi, kes:

  • arendab nano-komposiitmaterjali suure jõudlusega tekstiilidele,
  • avastab uued kiu-armeeritud plastmaterjalid kasutamiseks aeronautikas või autospordis nagu "valem 1",
  • arendab täiustatud polümeeride segu tehnoloogiat tekstiili ja komposiitide toodete täiustamiseks,
  • parandab ja arendab kiududega tugevdatud plastmaterjalide tootmisel uuenduslikke meetodeid,
  • disainib unikaalseid kiude, mis suudavad jälgida olulisi näitajaid, et toetada südame-veresoonkonnahaiguste ravi saavate patsientide suuremat sõltumatust,

teha vahet. Kas see oled sina?

Eesmärk

Õpid, kuidas:

  • disainmasinad
  • arendada uusi tooteid, uusi protsesse ja uusi masinaid
  • olemasolevate tekstiiltoodete, protsesside ja masinate parandamine
  • simuleerivad tekstiiltooteid, protsesse ja masinaid.

Selle programmi kohustuslikud kursused on peamiselt õpetatud inglise keeles, samas kui mõned 2. semestri alguses valikainete kursused ja uurimisprojektid on saksa keeles. See valmistab teid ette tulevase karjääri jaoks Saksa tekstiilitööstuses või akadeemilistes ringkondades. Seetõttu peate oktoobris omandama saksa keele põhioskused (A1), kui olete ülikoolis. Saate tulla Aachenisse ja õppida saksa keelt kohe, alustades magistri ettevalmistuskursust A1 tasemele (üksikasjad leiate allpool).

Master's Prep Course Textile Engineering

RWTH International Academy pakub ettevalmistavat Textile Engineering magistriõppe üliõpilast, kus on saksa keele kursused ja tehnilised kursused enne semestri algust. Seega võite jõuda Aacheni ilma saksa keele oskuseta ja minna enne oma magistriõpingute algust tasemeni A1 tasemele. Kursused algavad augusti keskel ja kestavad oktoobri alguseni. Loomulikult alustatakse augusti alguses ja kestab 6 nädalat (esmaspäevast reedeni, 4 tundi päevas).

Saksa keele kursuste kõrval saate katta ka teadmiste puudujääke tehnikavaldkondades, kus on spetsiaalsed magistritööde kursused, mida pakutakse termodünaamikas, mehaanikates ja masinaehituses.

Lisaks sellele lülitatakse teid vaba aja jooksul sotsiaalprogrammis, kus saate ekskursioone ja üritusi linna ja ülikooli tundmaõppimiseks. Lisateave: https://www.academy. RWTH -aachen.de/et/education-formats/msc-degree-programs/textile-engineering/masters-prep-courses

Rakendusportaal

Selle programmi saate taotleda meie veebipõhise portaali kaudu:

www.applyat RWTH .de

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Aachen(Aix-La-Chapelle), the westernmost city in Germany, accommodates not only the Aachen Cathedral, designated UNESCO World Heritage Site, but also one of Germany’s Universities of Excellence.

Aachen(Aix-La-Chapelle), the westernmost city in Germany, accommodates not only the Aachen Cathedral, designated UNESCO World Heritage Site, but also one of Germany’s Universities of Excellence. Näita vähem
Aachen , Maastricht + 1 Rohkem Vähem