M.Sc. tuumaenergeetikas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Energeetikateaduskonna ja Aeronautical Engineering

Ehitusinsener

1,5-aastase või 2 aastat magistriõppesse pakutakse valdkonnas:

  • Aerospace Engineering (1,5-aastane) - koos PEGASUS tipptasemel diplomi

Energeetikateaduskond (1,5-aastane) Tuumaelektrijaama ehitus (2-aastane) Robootika (2-aastane)

Kõik programmid annavad õpilastele arenenud teooria ja tehnilised meetodid. Õpilased õpivad tundma hiljutised saavutused on erialade samuti umbes meetodeid ja vahendeid, et valmistada neid ette juhtivatel ametikohtadel või teadusvaldkondades. Viimane poolaasta programm on pühendatud uurimisülesande lahendamiseks probleemi. Probleem avalduse ja lahendus on elemendid M.Sc. Töö, mis on esitatud lõpus uuringud.

Tuumaelektrijaama ehitus

Eesmärgid:
Valmib tuumaelektrijaama ehitus olema tohutu teadmiste üldise matemaatika, termodünaamika, mehaanika kuivainete mehaanika vedelikud, keskkonnakaitse, soojustehnika, turbomachinery, tavapäraste ja taastuva energia tehnoloogiate ja socioeconomics.

Valmib see programm võib jätkata oma professionaalse karjääri teadus-ja arendustegevuse osakondade ettevõtted tegelevad energeetika,, ülikoolide ja akadeemiliste uurimiskeskuste või riigivalitsemises üksused nagu energia reguleerivate asutuste või tehnilise kontrolli üksused. Nad on ka valmis tegema Ph.D. uuringud.

Proovi moodulid / märksõnad:
Elemendid Tuumafüüsika, tuumareaktor füüsika, Kaasaegse tuumareaktorite, Nuclear Kütused ja tuumkütusetsükleid, Nuclear seadmestik, kontroll NPP ohutus, NPP hooldus ja remont, Geniv tuumareaktorite, Termonukleaarse süntees, tuumaenergia ja rahvusvahelise julgeoleku, modelleerimine ja simuleerimine .

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

It is ourgreat pleasure to welcome you to the Warsaw University of Technology (WUT) – a technical research university with traditions in education dating back to the 19thcentury. It is a forward-think ... Loe edasi

It is ourgreat pleasure to welcome you to the Warsaw University of Technology (WUT) – a technical research university with traditions in education dating back to the 19thcentury. It is a forward-thinking institution where high-quality education meets world-class research and innovation. Näita vähem