M.Sc. juhtimises ja inseneriteaduses tehnoloogia, innovatsiooni, turunduse ja ettevõtluse alal (MME TIME)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

ELI TAOTLEJATE KOHTA: TAOTLEME KUNI 15. APRILLI JA KASU MEIE 10% -SELT LENNU SOODUSTUSEST.

Oleksime õnnelikud, kui oleksite kõik siin talvesemestril ja meie tervitusüritustel meiega koos, kuid kui olukord jätkub, oleme täielikult valmis laskma teil oma õpingud alustada digitaalselt . Kuna oleme juba pikemat aega töötanud segaõppega enamikul kursustel, oleme üsna kogenud videoloengute, ekraanisaadete või interaktiivsete veebiseminaride abil ja oleme valmis oma programmidega alustama tuleval 2020/21 talvesemestril - olgu see siis ülikoolilinnakus või digitaalselt nii kaua, kui olukord seda nõuab.

Cambridge'i ülikooli Hughes Halliga partnerlusprogrammi raames pakutakse programmi Cambridge Digital Innovation.

Disainitud STEM-i (teaduse, tehnoloogia, tehnika, matemaatika) taustaga spetsialistidele, pakub MME TIME teile vajalikke oskusi ja tööriistu, mis on vajalikud digiteeritud majanduses edu saavutamiseks. Programmi pakub üks juhtivaid integreeritud tehnoloogiaülikoole Euroopas, RWTH Aacheni ülikool, millel on ligi 150-aastane kogemus tipptasemel teadusuuringute ja Cambridge'i digitaalse innovatsiooni alal Cambridge'i ülikooli Hughes Hallis.

Programmi käigus saate teada lasertehnoloogia, digitaalse ja lisandite tootmise, robootika, suurte andmetöötlustehnoloogiate, säästvate energiatehnoloogiate ja palju muudest viimastest arengutest. Nende tehnoloogiliste moodulitega kaasneb põhjalik juhtimisalane haridus, kus õpid, kuidas neid tehnoloogiaid edukalt võimendada ja turustada.

Programmi lõpetajate jaoks on tõeliselt interdistsiplinaarne mõtteviis, mis on vajalik meie aja suurte tehnoloogiliste, juhtimisalaste ja ühiskondlike väljakutsete lahendamiseks.

Seega sobib programm ideaalselt STEM-taustaga spetsialistidele, kes soovivad süvendada oma teadmisi kõige kaasaegsemast tehnoloogiast, kuid soovivad ka oma järgmisel karjäärietapil juhtida positsiooni. Täiesti eristatav element on võimalus kohandada programmi osalejate vajaduste ja huvidega. Programm on korraldatud vastavalt teie individuaalsetele vajadustele, võimaldades teil õppida täistööajaga või osalise tööajaga ja läbida kursused kodust või ülikoolilinnakus.

Naudi unikaalset õpikogemust

Meie haridusliku lähenemise eesmärk on anda teile integreeritud arusaam juhtimisest, inseneriteadusest ja tehnoloogiast, mis aitab teil saada tehnoloogia liidriks - kas juhtimis- või ettevõtluses. Kuigi programm võimaldab teil valida erinevate kursuste hulgast, järgivad kõik kursused sarnast õpetamis- ja õppimisfilosoofiat. Esiteks põhineb see kõige uuematel kombineeritud õppetehnoloogiatel, kus digitaalsed tehnikad ja tööriistad on kombineeritud füüsiliste sessioonidega, et pakkuda optimaalset õpikogemust.

 • Käsitöö kogemus: enamikul kursustel on teil võimalus töötada reaalmaailma juhtimis- või tehnoloogiliste väljakutsetega, võimaldades teil rakendada klassis omandatud teadmisi ja omandada praktilisi kogemusi.
 • Interdistsiplinaarne mõtteviis: enamus programmi kursusi keskenduvad juhtkonna ja tehnoloogia vahelistele ristumistele, mis võimaldavad teil tegelda reaalmaailma väljakutsetega mitmetest vaatenurkadest ja pakkuda teile tõeliselt interdistsiplinaarset mõtteviisi.
 • Individuaalne haridus: programm korraldab teie individuaalseid vajadusi, võimaldades teil õppida täistööajaga või osalise tööajaga ning lõpetada kursused kodukohast või ülikoolilinnakust Aachenis ja Cambridge'is.
 • Kultuuridevahelised meeskonnad: kuna tänapäeva maailmas on mitmekultuurilises meeskonnas töötamine, on enamikus kursustes rühmaprojektid, kus saate lahendada juhtimis- ja tehnoloogilisi väljakutseid kultuuriliselt mitmekesistes meeskondades.
 • Osalejate keskne õppimine: kõik kursused põhinevad osalejate jaoks keskendunud lähenemisviisil, mis rõhutab õpetajate ja õpilaste vahelist suhtlemist juhtumiuuringute, grupi ettekannete, arutelude või laborisessioonide kaudu.

Hakka osa juhtivatest innovatsiooni ökosüsteemidest

RWTH Aacheni Ülikool

Õppekava põhiosa annab RWTH Aacheni Ülikool.

Saksamaal on ülemaailmne inseneriteadmisteooria ja RTWH Aacheni ülikool on Saksa inseneri sünonüüm. Osale Aacheni uurimiskultuurist ja osalema kursustel, mis keskenduvad juhtimisele, samuti lasertehnoloogia, digitaalse ja lisandite tootmise, robootika, suurte andmete ja paljude teiste tipptaseme arengutele.

Cambridge'i Ülikool

Programm viib teid Inglismaale, kus saate Cambridge'i digitaalse innovatsiooni (CDI) Cambridge Ecosystem Practicum'i, Cambridge'i Ülikooli Hughes Halli poolt välja töötatud. Cambridge'i Ülikool on üks vanimaid ja mainekamaid ülikoole maailmas ning teadusuuringute innovatsiooni jõujaam. See moodul võimaldab teil kogeda ajalugu, traditsioone ja tipptasemel teaduse ja tehnoloogiaid. Loengud, seminarid ja töötoad innovatsiooni ökosüsteemide kohta kombineeritakse ülikoolilinnakülastajatega ja ettevõtte külastustega Silicon Fenis ning Cambridge'i tõeliste klassikatega - tantsimine ja ametlik söögituba!

Programm MME TIME viib teid mõnda põnevasse innovatsiooniökosüsteemi maailmas ja võimaldab teil õppida mitmetes maailmatasemel ülikoolides ja teadusinstituutides, mis tegelevad digitaalse ümberkujundamise piiridega.

Teie karjäärivõimalused

Programmi MME TIME lõpuleviimine valmistab teid ette eduka karjääri juhtimise ja tehnoloogia ristumiskohas. Programmis õpid, kuidas ühendada sügavad tehnoloogilised ja juhtimisalased teadmised, et saaksite aidata kaasa meie aja suurte väljakutsete lahendamisele tõeliselt interdistsiplinaarsel moel. Saksamaa ühe prestiižseima ülikooli kõrgkooli ja selle uuendusliku ärikooli lõpetajana räägite nii inseneride kui ka juhtide keelest. See võimaldab teil töötada juhtimise ja tehnoloogia põneva liidese juures.

 • Inseneri- või juhtimisalane nõustamine: olete vastutav keerukate konsultatsiooniprojektide planeerimise ja rakendamise eest tehnoloogia või juhtimise valdkonnas.
 • Tootehaldus: Te olete vastutav tehniliste toodete või teenuste süsteemide väljatöötamise eest.
 • Ettevõtte arendamine: olete vastutav uute ärimudelite ja ideede väljatöötamise ja rakendamise eest.
 • Tehnoloogia ja innovatsiooni juhtimine: vastutate teadus- ja arendustegevuse ning strateegiliste innovatsiooniprotsesside eest.
 • Tehnoloogia turundus ja müük: Teie vastutate kõrgtehnoloogiliste toodete ja teenuste turundus- ja müügistrateegiate loomise eest.
 • Projektijuhtimine: teil on komplekssete tehniliste projektide järelevalve ja vastutus.

M.Sc. Acheni Ülikooli poolt antud kraadiõpe võimaldab ka akadeemilist karjääri jätkata ja jätkata doktorikraadi omandamist sellistes valdkondades nagu tehnoloogia ja innovatsiooni juhtimine, turundus või ettevõtlus.

Ükskõik milline tee, mille valite pärast lõpetamist, anname teile selle reisi ajal teie pühendunud karjääri- ja ettevõtluskeskuste ekspertide meeskonna ja aitavad teil otsustada, kuidas kõige paremini oma ambitsioone ellu viia. Püüame paigutada meie lõpetajad ülemaailmse tehnoloogia sinistesse kiipidesse, varjatud tehnoloogia meistrid, juhtivad tehnoloogiaalased konsultatsioonid ja kiiresti arenevad tehnoloogilised ettevõtmised. RWTH Aacheni ülikooli ettevõtluskeskus on ka pikaajaliselt toetanud innovaatiliste ettevõtete käivitumist meie lõpetajate poolt - 70-100 aastas.

Kohandage oma õpikogemust

MME-TIME programm pakub teile põhjaliku juhtimisalase hariduse koos laia valikuga valikainete kursuste viimaseid arenguid state-of-the-art tehnoloogiaid. 18-kuuline programm koosneb neljast peamistest ehitusplokkidest, mida saate individuaalse profiili kujundamiseks kohandada. Lisaks võite sa registreeruda saksa keele kursustel ilma lisatasuta.

TIME Essentials (30 AP)

TIME Essentials (30 ainepunkti, mis tuleb täita 1. semestril):
TIME Essentials sisaldab kuut nõutavat kursust, mis võimaldavad teil mõista tehnoloogiliste uuenduste kavandamise, arendamise ja turustamise juhtimisaspekte. See hõlmab meeskonnaprojekti, mis võimaldab teil oma õppimist praktikas rakendada.

Tehnoloogia valikained (15-20 AP)

Tehnoloogia valikained (15-20 ainepunkti täidetakse semestrites 2 ja 3):
Valitud tehnoloogiaväljadel sügavalt sukeldumiseks võite valida kolme kuni nelja kursuse rikasest portfellist, kus on üle 20 erineva tehnoloogia valikained. Neid võib liigitada kaheksasse tehnoloogiavaldkonda: lasertehnoloogiad, tootmistehnoloogiad, robottehnoloogiad, infotehnoloogiad, materjalitehnoloogiad, säästva energiatehnoloogiad, säästvad vetehnoloogiad ja inimtehnoloogiad.

Juhtivad valikained (20-25 AP)

Juhtiv valikained (20-25 ainepunkti täidetakse semestrites 2 ja 3):
Saate valida neli või viis seitsmest juhtimisvalikust, millest kaks on jagatud kolmeks erialaks, milleks on tehnoloogiajuht, tehnoloogia turundaja ja tehnoloogiaettevõtja. Cambridge Ecosystem Practicum, Cambridge Ecosystem Practicum, mis viib ülejäänud juhtimisse, viib teid Cambridge'i Ülikoolisse, et otsida esmakordselt maailma juhtiva tehnoloogia ökosüsteemi.

Magistritöö (20 AP)

Magistritöö (20 ainepunkti 3 semestril):

Programmi lõpus magistritöö kirjutamisega saate näidata oma võimet lahendada juhtimis- või tehnoloogilist väljakutset, kasutades programmi käigus omandatud teadmisi ja teadusliku uurimise meetodeid.

Saksa keele kursused
(üks kursus täidetakse 1. ja 2. semestril):
Teise keele õppimine on eduka karjääri oluline osa. Saksa keele oskuse omandamine on samuti oluline eeltingimus Saksamaa tööjõuturul, nii praktika ajal kui ka pärast seda. Täiendava pakkumisena MME TIME programmi raames pakume võimalust lõpetada intensiivne saksa keele kursus (kas semester 1 või 2), et laiendada oma kultuurilist mõistmist ja parandada oma karjäärivõimalusi. Kursuse kulud kaetakse teie õppemaksuga. Teil võib olla võimalus registreeruda 3 ja 4 semestri täiendavatesse keelekursustesse.

MME TIME on digitaalselt aktiveeritud ülikoolihariduse riikliku konkursi võitja - "Õppekava 4.0"

Kasu personaliseeritud karjääriteenustest

Meie õpilaste tulevase karjääri ülesehitamine ja modelleerimine on üks meie peamisi tugevusi. RWTH International Academy on seadnud endale eesmärgi võimaldada üliõpilastel sujuvalt tööle pääseda või oma karjääri edasi arendada pärast meie MME TIME õppeprogrammi õpinguid.

"MME TIME lõpetanutel on hea positsioon silma paista ettevõtjate, juhtide või konsultantidena juhtimise ja tehnoloogia ristumiskohas."

 • Juurdepääs erinevate tööstusharude ja ärivaldkondade tugevale võrgustikule
 • Online tööplatvorm, mis võimaldab tulevikus tööandjatega kohaneda ja otsekontakte teha
 • Individuaalne karjäärinõustamine ja ametialane suundumus
 • Rakenduskoolitused ja töötoad:
 • Kuidas taotleda Saksamaal
 • CV ja kaaskirjakoolitus
 • Tööintervjuu koolitus
 • Väljasõidud
 • Ettevõtte presentatsioonid ja loengud ülikoolilinnakus
 • Sündmuste võrgustik ja värbamine

Akadeemilised nõuded

Taotluste esitamise tähtaeg väljaspool Euroopat pärit taotlejatele: iga aasta 1. märts
Taotluste esitamise tähtaeg Euroopa taotlejatele: iga aasta 15. juuli

MME TIME kandideerimiseks peate tõendama erinevaid akadeemilisi ja inglise keele nõudeid.

Tehnoloogia fookus

RWTH Business School otsib taotlejaid, kes on taustal tehnoloogilises valdkonnas ja bakalaureusekraad STEM valdkonnas (teadus, tehnoloogia, tehnika ja matemaatika). Taotlejad vajavad kõrgemat matemaatikat ja statistikat vähemalt 15 ainepunkti ning 125 ainepunkti matemaatika ja loodusteadused (nt keemia ja / või füüsika) ja / või infotehnoloogia ja / või inseneriteadused, mis kõik on eksamil määratletud eeskirjadega.

Juhtimise huvi

MME TIME on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad end juhtimise ja tehnoloogia ristumiskohas asuda. Seega peab üliõpilane omama mõningaid põhiteadmisi juhtimises ja majanduses, mida tõendavad vähemalt 10 ainepunkti selles valdkonnas. Enne seda, kui MME TIME programm algab, võivad sellel alal eelnevate kursustega õpilased osaleda online-kursusel „Management Bootcamp”.

Tööalane kogemus

Kursused programmi MME TIME raames käsitlevad ka laia valikut tehnoloogia- ja juhtimisprobleeme, mis tulenevad praegusest praktikast. Seega peab taotlejatel olema vähemalt 12-kuuline erialane töökogemus.

Segaõppe kogemus

Programm kasutab viimaseid segatud õppe tehnoloogiaid, mis ühendavad digitaalselt võimaldatud ja isetempelse õppimise klassiruumis väga interaktiivsete sessioonidega. Taotlejad peavad kasutama seda uuenduslikku õppimisviisi õppevahendite süvendamiseks ja kohandamiseks

Inglise keele nõuded

Kõigi meie magistriõppekavade puhul on vaja kinnitada tõendeid oma pädevuse kohta inglise keeles ühe allpool loetletud heakskiidetud eksami sooritamise kaudu:

 • TOEFL Internet põhineb vähemalt 90 pts / paberil vähemalt 577 punkti.
 • IELTS (akadeemiline) test minimaalne üldine riba 5,5 punkti
 • Cambridge'i test - tunnistus Advanced English (CAE),
 • Esimene ingliskeelne (FCE), täidetud B,
 • RWTH Aacheni ülikooli keele keskuse paigutuskatse (B2).
 • Saksa taotlejatele: Tunnistus, mis tõendab inglise keele oskust Euroopa keeleõppe raamdokumendi B2 tasemel. See tõend on esitatud näiteks Saksa abituri sertifikaadi esitamisega, mis näitab, et inglise keelt on pidevalt õpetatud kuni 1. kvalifikatsioonifaasi lõpuni (11. klass G8 A tasemel, muul juhul 12. klass) ja see on lõpetatud vähemalt piisavalt märke.

Üldiselt:

Aruande skoor ei tohi olla kõrgem kui kaks aastat 1. augustiks, kui hakkate omandama kraadiõppe.

Skooritud aruannete skaneeritud koopia tuleb üles laadida veebirakenduste süsteemi. Palun ärge saatke originaalset TOEFL- või IELTS-skoori ülikoolile (ka mitte ETSi kaudu). Vastuvõtmise korral tuleb algsed tulemused esitada registreerimiseks augustis.

Keelenõuete suhtes kohaldatakse erandeid ainult USA, Ühendkuningriigi, Kanada, Iirimaa, Uus-Meremaa ja Austraalia kodanike või esimese astme isikute suhtes.

Taotlusprotsess

 1. Koguge kõik dokumendid meie online-kontrollnimekirjast PDF-vormingus ette.
 2. Looge veebiprojekti veebipõhine taotluskonto: www.rwth-aachen.de/ioam. Rakenduste portaal jääb avatuks kuni 1. märtsini taotlejatele väljaspool Euroopat ja kuni 15. juulini Euroopa taotlejatele.
 3. Vastake meie portaalis olevatele küsimustele ja laadige üles vajalikud dokumendid.
 4. Täitke veebipõhine taotlus saatmise kaudu.
 5. Printige, logige sisse ja saatke veebipõhine taotlusvorm posti teel RWTH Aacheni ärikoolile.
 6. Teile saadetakse kinnituskiri niipea, kui oleme saanud teie postidokumendid.
 7. Oodake vastuvõtmise või tagasilükkamise postitust.

Soovitame tungivalt taotleda võimalikult varakult, kuna taotlusi vaadatakse läbi jooksvalt.

VÕTME FAKTID

 • Kraad: magistrikraad (M.Sc.)
 • Fookus: Tehnoloogia, innovatsioon, turundus ja ettevõtlus, mille põhjalik kokkupuude tipptasemel tehnoloogiavaldkondadega
 • Kestus: 3 semestrit täistööajaga või kuni 6 semestrit osalise tööajaga
 • Õppetöö: ainulaadne seos digitaalselt võimaldatud õpetamise ja väga interaktiivsete ülikoolilinnakus kogemusi
 • Sihtgrupp: noored spetsialistid STEM (teaduse, tehnoloogia, inseneri ja matemaatika) taustal
 • Krediidipunktid: 90 ECTS
 • Õppemaks: 30.000 € (sotsiaalkindlustusmaks RWTH Aachenis ca 280 € semestris)
 • Kontakt: master@business-school.rwth-aachen.de / 49 (0) 241 80 27616
Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

RWTH Business School’s leitmotif “The Technological Edge” stands for unique graduate and executive education made in Germany, and for outstanding programs at the intersection of management and technol ... Loe edasi

RWTH Business School’s leitmotif “The Technological Edge” stands for unique graduate and executive education made in Germany, and for outstanding programs at the intersection of management and technology. RWTH Business School provides management education for executives and young professionals and builds on the academic excellence of RWTH Aachen and its School of Business and Economics. Located at the heart of Germany’s leading university of technology, we offer programs that focus on developing technology leaders and entrepreneurs who are able to leverage emerging technologies into viable and socially responsible business models. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited