M.Sc. kosmosetehnika valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Mis on MSE?

Rahvusvaheline täiskoormusega magistriõppe programm

MSE on kosmosetehnoloogia magistriprogramm, mis algab igal aastal aprillis Technische Universität Berliinis. Programmi eesmärk on harida süsteemide insenerid, kes on varustatud kosmosetööstuse juhtideks saamiseks.

Berliini TÜ kosmosetehnoloogia õppetoolis

Kursust pakuvad Berliini Technische Universität kosmosetehnoloogia õppetool, mis ühendab suurepärase kosmosetehnoloogia õpetamise projektijuhtimise ja kultuuridevaheliste oskustega. Kogu programmi, üle nelja semestri, õpetatakse inglise keeles.

Äärmiselt projektipõhine magistriõppe programm

Magistriõppe programm, mis koosneb 120 ainepunkti kogusummast, on väga projektipõhine ja mõeldud õpilaste ettevalmistamiseks globaalse kosmose tööstuse vajadustele. Õpilastel on võimalus osaleda keerulistes satelliitprojektides, kes töötavad kultuuridevaheliste meeskondade raames. Eriti on neil kasu TU Berlin'i ülemaailmne juhtiv kogemus ja võrk väikeste satelliitide valdkonnas. Interdistsiplinaarsed teemad, nagu projektijuhtimine, sidekoolitus, ettevõtlus ja innovatsiooni juhtimine, täiendavad õppekava.

Internatuuri kogemus Euroopa kosmosetööstuses

Lisaks pakutakse võimalust saada praktilise kogemuse Euroopa kosmosetööstuses. Pärast lõpetamist on õpilased varustatud oskustega, kogemustega ja tugeva võrguga, et oma kosmose karjääri suurendada kas Euroopas, oma koduriigis või mujalt.

Miks õppida kosmosetehnika?

Kosmosetööstus

Ülemaailmne kosmose turg on pidevalt kasvanud, kuna kosmosetehnoloogia ja äri on üks peamisi valdkondi, mis hõlmavad riiklikku pädevust ja majanduskasvu.

Kasvu tegurid

Kasvu tegurid võib kokku võtta järgmiselt:

 • Uute tehnoloogiate arendamine, mis võimaldavad näiteks väikeste satelliitide jaoks uusi võimalusi
 • Uute turgude ja rakenduste, näiteks kosmose turismi, avamine
 • Ruumi kommertsimisvõimalused kosmoses lihtsama ja paindlikuma juurdepääsu võimaldamise tõttu
 • Kosmosega seotud katastroofide seire, kaitse ja turvalisuse rakenduste pidev kasv

Väike satelliittehnoloogia

Eriti väikeste satelliitide tehnoloogia muutub üha olulisemaks tulevikus. Ja just see on kosmosetehnoloogia õppetooli uurimine ja haridus.

Suurenev nõudlus noorte spetsialistide järele

Kosmosevaldkonnas otsitakse noori spetsialiste, kellel on suurepärased teadmised kosmosetehnoloogiast ja lisaks kultuuridevahelistele ja interdistsiplinaarsetele oskustele.

Kuidas saate MSE-i õppeprogrammist kasu?

MSE koolitab õpilasi juhtima globaalset trendi kosmosetehnoloogia ja äri.

Õpilased:

 • Kasu Berliini Technische Universität Berliini ülemaailmselt juhitavast kogemusest ja kogemustest väikeste satelliittehnoloogiate valdkonnas.
 • Õppige professionaalselt, kogenud ja pühendunud õppejõududest ülikooli ja Euroopa kosmosetööstusest.
 • Suurendada oma kultuuridevahelisi suhtlusoskusi koos rahvusvaheliste osalejatega projektide ja missioonide väljakutsetel.
 • Laienda oma portfelli interdistsiplinaarsete kursustega, mis tuleb ette valmistada ruumitööstuse nõudluse jaoks.

Nõuded

Kosmosealase magistriõppe kandidaadid peavad:

 • Varasem kraad (vähemalt bakalaureusekraad)
 • Inglise keele oskus, mida tõendab üks järgmistest:
  • Rahvusvaheliselt tunnustatud ingliskeelne tunnistus - nt TOEFL, IELTS või võrreldav. TOEFLi minimaalne punktisumma on Interneti-põhise testi jaoks 80 ja paberil põhineva testi jaoks 550. IELTS-i eksam võetakse vastu 6-bitise skooriga (akadeemilised moodulid).
  • Bakalaureusekraad lõpetatakse Austraalias, Kanadas, Suurbritannias, USAs, Iirimaal või Uus-Meremaal.
  • Inglise keel emakeelena.
 • Lõpetamise järel omandatud üheaastase töökogemuse minimaalne osatähtsus (sealhulgas asjakohased internatuuri perioodid)
 • Täidetud avaldus, sealhulgas kõik nõutavad dokumendid.
Viimati uuendatud veebr 2018

Teave kooli kohta

The Technische Universität Berlin (TU Berlin) is an internationally renowned university located in the center of Germany’s capital. Founded in 1879, it is one of the largest and most prestigious resea ... Loe edasi

The Technische Universität Berlin (TU Berlin) is an internationally renowned university located in the center of Germany’s capital. Founded in 1879, it is one of the largest and most prestigious research and education institutions of the country. Näita vähem