M.Sc. masinaehituses

Üldine

Programmi kirjeldus

Department of Mechanical Engineering

Mehaanikatehnika on edukas multidistsiplinaarne valdkond, millel on märkimisväärne mõju tööstusele ja ühiskonnale üle kogu maailma. Ben-Gurion University of the Negev , 50 aastat tagasi asutatud mehaanikateaduskond, on alates sellest ajast olnud koduks paljudele teaduslikele läbimurdele ja tehnoloogilistele saavutustele. Osakond pakub nii bakalaureuse- kui ka magistriõppeprogramme mitmesugustel teemadel, mis hõlmavad nii masinaehituslikke praktilisi kui ka teoreetilisi aspekte.

Osakonnas on üliõpilane üle 800 üliõpilase, kes õpivad bakalaureuseõppes magistrikraadi. ja Ph.D. kraadi.

Praegu töötab osakonnas 25 täistööajaga kõrgemate õppejõudude liikmeid, kes õpetavad ja viivad läbi tipptasemel teadusuuringuid kõikides peamistes masinaehitusvaldkondades, sealhulgas robootika, juhtimis- ja autonoomsete süsteemide, tugeva mehaanika, bio-inspireeritud materjalide ja süsteemide, vedelate mehaanikate, mikro- ja nanoelektromehaanilised süsteemid, soojusülekanne, süsteemi projekteerimine ja seire, termodünaamika, energiatehnoloogiad ja tahkete osakeste materjalide tehnoloogia.

M.Sc. Mehhaanikainstituudi kraad

Mehhaanikainstituudi osakond pakub magistrikraadi (Mechanical Engineering) magistriprogrammi. Programmi eesmärk on pakkuda üliõpilastele teadmisi ja arenenud teadmisi valitud erialal. M.Sc. kraadi nõuded hõlmavad edukat lõpetamist 8 kursust, mille eesmärk on luua vajalikke kõrgtasemel tausta, samuti viia läbi uurimisprojekti, mis lõpeb kogu M.Sc. väitekiri. Doktoritöö juhendab spetsialiseerunud eriala vanemteadur. Õpilased, kes lõpetavad M.Sc. kraad on varustatud, et võtta vanemteadurite teadus- ja arenduspositsioonid tööstuses ja võib jätkuda Ph.D. uuringud.

M.Sc. uuringud BGU masinaehitus võib laiendada kombineeritud Ph.D. jälgida, et M.Sc. lõputöö eksam toimib ka doktorikraadiga kandidatuuri eksam. M.Sc. kraad tavaliselt lõpetatakse 2 õppeaasta jooksul (4 semestrit). Ma magistriõppe eriala hõlmab järgmist: robotics | control | autonoomsed süsteemid | kindel mehaanika | termodünaamika | soojusülekanne | vedelad mehaanikud | energiatehnoloogia | bio-inspireeritud materjalid ja süsteemid | mikro- ja nanoelektromehaanilised süsteemid | süsteemi projekteerimine ja seire | tahkete osakeste tehnoloogia.

Taotlemise nõuded

M.Sc. taotleja Programm peaks omama bakalaureusekraadi kraad masinaehitusest või tihedalt seotud valdkondades akrediteeritud asutuselt minimaalse GPA 80/100. TOEFL skoor on vähemalt 85/120 või samaväärne skoor rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele tasemekatses. Inglise keele oskuse nõudest loobutakse taotlejatele, kes said oma B.Sc. kraad programmi õpetatakse inglise keeles. GRE on soovitatav, kuid pole nõutav. Lisaks enne taotlemist M.Sc. Programm eeldab, et taotleja võtab ühendust potentsiaalse nõustajaga õppejõudude seas. Taotlus peaks sisaldama nõustaja nime taotluses.

M.Sc. Thesis

Uuringud, mis viivad M.Sc. väitekiri viiakse läbi kahe õppeaasta jooksul. Tudeng peaks avaldama ja esitama uurimistulemused juhtivates rahvusvahelistes ajakirjades ja konverentsidel. Doktoritöö hinnatakse kirjaliku ettekande ja suulise eksami abil.

Kuidas kandideerida

Külastage meie veebirakenduste saiti aadressil: href = "https://apps4cloud.bgu.ac.il/engrg/

Taotlused võetakse vastu jooksvalt. Palun kontrollige veebisaiti stipendiumide taotlemise tähtajaks.

Õppemaksud

Õppemaks on ligikaudu 5000 USA dollarit aastas. Tasumata õpilased võivad saada stipendiume, mis katavad õppemaksu ja annavad elamiskulud. Enamik ME õppejõud suudavad oma teadusuuringute toetuste kaudu anda märkimisväärset rahalist toetust. Lisaks on mõned õpetajakoolituspositsioonid avatud ka magistriõppe üliõpilastele, pakkudes täiendavat rahastamist konkurentsi alusel.

Edasised detailid

Graduateursuste direktor: prof Haim Kalman: hkalman@bgu.ac.il

BGU mehaanikateaduskond:

href = "http://in.bgu.ac.il/en/engn/mater/Pages/default.aspx

BGU International - www.bgu.ac.il/international

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Ben-Gurion University of the Negev is one of Israel’s leading research universities and among the world leaders in many fields.

Ben-Gurion University of the Negev is one of Israel’s leading research universities and among the world leaders in many fields. Näita vähem
Be'er Sheva