M.Sc. rakendatud ja arvutusmatemaatikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Rakendus- ja arvutusmatemaatika:

M.Sc. õpilased peavad täitma vähemalt 36 krediidi tundi järgmistes juhistes:

 • Kursuse töö 18 krediidi tundi, sealhulgas kaks põhilisi kursusi 6 krediidi tundi (3 krediidi tundi iga), kolm valikainete kursused 9 krediidi tundi ja projektipõhine õppe käigus 3 krediidi tundi.
 • 18 krediidi tundi

M.Sc. üliõpilased peavad läbima edukalt 6 kursust, millest igaühel on kolm krediidi tundi enne tööle kandideerimist.

Kursused

Põhikursused:

 • ACM 501: osalised diferentsiaalvõrrandid
 • ACM 502: arvuline analüüs

Valikainete kursused:

Õpilased peaksid valima 3 kursust 9 krediidi tundi (iga 3 tundi). Õpilased saavad oma akadeemiliste nõustajate abiga valida muid teadus- või inseneriteaduse kursusi.

 • ACM 503: diferentsiaalvõrrandite täiustatud numbrilised meetodid
 • ACM 504: rakendatav lineaarne algebra
 • ACM 505: dünaamilised süsteemid
 • ACM 506: fraktsioonilised diferentsiaalvõrrandid I
 • ACM 507: teaduslik arvutus
 • ACM 508: rakendatav funktsionaalne analüüs
 • ACM 509: matemaatiline ja arvutuslik modelleerimine teaduses ja inseneriteaduses

Projektipõhised õppekursused:

M.Sc. õpilased peavad osalema järgmises meeskonnatöö projektis, mis põhineb eneseõppel. Õpilased peavad esitama uuenduslikke kontseptsioone ja konkurentsivõimelisi lahendusi.

 • ACM 701: projektipõhine õppimine rakendatud ja arvutusmatemaatikas.

M.Sc. Lõputöö:

M.Sc. kandidaat peaks koostama ja kaitsma kõrgelt hinnatud teadustööl põhinevat väitekirja ühes uurimisvaldkonnas rakendatud ja arvutusmatemaatika valdkondades.

 • ACM 801: M.Sc. Lõputöö

Osakonnast

Applied ja Computational Mathematics (ACM) on kraadiõppe interdistsiplinaarne programm. ACM hõlmab nii matemaatikat kui ka partnerdistsipliini, nagu inseneriteadus, bioteadus, keemia, säästev energia või füüsika ja muud erinevad valdkonnad. Programmis on integreeritud matemaatikaõpe; sealhulgas teadustöö kogemused, seminaripõhised õpioskused ja teadustööde kirjutamine ning ülevaated ACMiga seotud teemadel. Sõltuvalt oma uurimisvaldkonnast saavad üliõpilased kvaliteetset uurimiskogemust mitmesugustes ACM-aspektides, sealhulgas mittelineaarses dünaamikas, arvulises analüüsis ja teaduslikes andmetöötlustes, elektromagnetika arvutusmeetodites jne. ja Ph.D. ACM-i programmid pakuvad teadmisi matemaatilisest ja arvutuslikust modelleerimisanalüüsist, mis on vajalik ülikooli panuse andmiseks tänapäeva kõige olulisematesse uurimisvaldkondadesse. Uurimisobjekte täiendavad mitmed teadus- ja inseneriprogrammide kursused. Selle eesmärk on valmistada teadlasi ja turule valmis, hästi koolitatud kutseõpetajaid arvutusmeetodite erinevates aspektides teaduse ja tehnika rakendustest tulenevate keeruliste probleemide lahendamiseks.

Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

Realizing the need to offer an alternative to those who wish to have advanced and unique degrees in International Business and Humanities, the F.I.B.H. was established, based on new educational concep ... Loe edasi

Realizing the need to offer an alternative to those who wish to have advanced and unique degrees in International Business and Humanities, the F.I.B.H. was established, based on new educational concepts in the heart of E-JUST vision, to be a center of cutting-edge education and research, human development and collaboration among academia and industry. Students will be educated and trained by highly qualified and well-experienced staff from Egypt and Japan. Näita vähem