Esitlus

Toode on pikaajaline partnerlus iPAG Business School ja University of Greenwich, programm pakub kahe eraldi kraadi:

  • IPAG Business School Master, riigi akrediteeritud diplom
  • Magistriõpe M.Sc. Rahvusvahelise Panganduse Ja Rahanduse - University of Greenwich, London

66246_728x290.gif

See õppetöö võimaldab õpilastel töötada tõhusalt jooksul väga konkurentsivõimeline ja globaalse panganduse ja finantsteenuste sektoris, mis aitab kaasa otsuste tegemise juhtimis- ja strateegilist taset.

Peamine harivat eesmärki programm on anda eksami teooria samuti käed taotluse tööstuse praktikud pangad, muud finantseerimisasutused ja finantsturud. Nii sise- kui ka rahvusvahelistel finantsturgudel keskkonnas uuritakse samuti kursis arengutega tootmisharu.

Programm arendab õpilaste tundmine praeguse juhtimise tehnikaid pangandus- ja finantsteenuste sektoris, on tihedalt seotud nõuded rahanduse asjatundjad ning annab oskuste kogumi vaja teha ka juhtimise rolli. Erialaseid teadmisi omandatakse valikaineid tööalase konkurentsivõime suurendamiseks sellistes valdkondades nagu finantsanalüüsi, portfelli haldamise ja finantsjuhtimise kauplemis- käigus esitatud tööstuse spetsialistid, mis võimaldab õpilastel õppida, kuidas kaubelda finantsinstrumentidega.

University of Greenwich korraldab regulaarselt "Future in Finance" karjäärimessid, kus osalesid ettevõtete "The City", nagu Barclays Bank, Northern Trust, IBM, HSBC, Investec Asset Management ja Royal posti, samuti esindajad kutseühingud nagu Cima ja ACCA.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 10 kursust IPAG Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 semestrit
Päevane õpe
Price
12,000 EUR
14000 € eest väljastpoolt Euroopa Liidu õpilastele.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date