M.sc rahvusvahelise panganduse ja rahanduse - Prantsusmaa / UK kaks astet

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Esitlus

Toode on pikaajaline partnerlus iPAG Business School ja University of Greenwich, programm pakub kahe eraldi kraadi:

  • IPAG Business School Master, riigi akrediteeritud diplom
  • Magistriõpe M.Sc. Rahvusvahelise Panganduse Ja Rahanduse - University of Greenwich, London

66246_728x290.gif

See õppetöö võimaldab õpilastel töötada tõhusalt jooksul väga konkurentsivõimeline ja globaalse panganduse ja finantsteenuste sektoris, mis aitab kaasa otsuste tegemise juhtimis- ja strateegilist taset.

Peamine harivat eesmärki programm on anda eksami teooria samuti käed taotluse tööstuse praktikud pangad, muud finantseerimisasutused ja finantsturud. Nii sise- kui ka rahvusvahelistel finantsturgudel keskkonnas uuritakse samuti kursis arengutega tootmisharu.

Programm arendab õpilaste tundmine praeguse juhtimise tehnikaid pangandus- ja finantsteenuste sektoris, on tihedalt seotud nõuded rahanduse asjatundjad ning annab oskuste kogumi vaja teha ka juhtimise rolli. Erialaseid teadmisi omandatakse valikaineid tööalase konkurentsivõime suurendamiseks sellistes valdkondades nagu finantsanalüüsi, portfelli haldamise ja finantsjuhtimise kauplemis- käigus esitatud tööstuse spetsialistid, mis võimaldab õpilastel õppida, kuidas kaubelda finantsinstrumentidega.

University of Greenwich korraldab regulaarselt "Future in Finance" karjäärimessid, kus osalesid ettevõtete "The City", nagu Barclays Bank, Northern Trust, IBM, HSBC, Investec Asset Management ja Royal posti, samuti esindajad kutseühingud nagu Cima ja ACCA.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in the heart of Paris, IPAG Business School offers international students the exciting opportunity to experience a lively urban environment alongside their academic studies.

Located in the heart of Paris, IPAG Business School offers international students the exciting opportunity to experience a lively urban environment alongside their academic studies. Näita vähem
Pariis , Tore , London , Edinburgh , New York , Sydney , Cardiff + 6 Rohkem Vähem