Loe ametlikku kirjeldust

Teie värav rahvusvahelise ettevõtte juhtimises

Business Consultancy International Master's Degree Program (MBCi) on rahvusvaheliselt keskendunud programm, mida õpetatakse täielikult inglise keeles. See pakub eriti stimuleerivat keskkonda, kus teie ja teie kaaslased paljudest erinevatest rahvustest ja kultuuritundidest töötavad koos rahvusvahelise teaduskonnaga.

Tuginedes esimesele astmele äri, kaheaastane programm valmistab teid ette tulevaste juhtpositsioonide ülemaailmsete ettevõtetega. MBCi programmis võite valida spetsialiseeruda ühele kahest erialast:

  • Turunduse analüüs
  • Riigikassa

Kogu programmi jooksul omandate lisaks juhtimise ja nõustamise oskustele hulga juhtimis- ja nõustamisoskusi lisaks finantsjuhtimise ja investeeringute analüüsi valdkondadele või turunduse ja andmeanalüütika valdkondadele. Eeldatakse, et need kursused tuginevad varasematele teadmistele.

Läbi tiheda koostöö asutuste, pankade ja teiste oluliste ettevõtetega, ühendab õppekava traditsioonilise teooria ja metoodika praktiliste vahendite ja oskustega juhtumiuuringute, projektide ja seminaride kaudu. Teie ja teie eakaaslaste panused koos meeskonnatöö ja sotsiaalsete võrgustike sündmustega loovad täiendava lisaväärtust lisaks sellele, mis on juba tipptasemel õppekava.

Programmi parimad sündmused:

  • Rahvusvaheline üliõpilaskond ja teaduskond
  • Harvardi strateegia moodul
  • Rahvusvaheline õppereis
  • Teadusuuringute keskmes
  • Sotsiaalne
  • Capstone konsultatsiooniprojekt
  • Vabatahtlik vahetussemester välismaal

BCi peamised tugevused

Praktiline õpe

Kogu programmi jooksul omandate põhjaliku ekspositsiooni mitmesuguste juhtimis- ja nõustamisoskuste osas lisaks spetsialiseerumisele riigikassa ja investeeringute juhtimise või turunduse analüüsimise valdkonnas. On kavandatud, et need kursused tuginevad varasematele teadmistele ning tihedas koostöös ettevõtetega, pankadega ja teiste oluliste organisatsioonidega ühendavad traditsioonilised teooriad ja metoodika praktiliste vahendite ja oskustega juhtumiuuringute, projektide ja seminaride kaudu. Väikeste klasside suurused hõlbustavad intensiivset ja interaktiivset õpikeskkonda, mille abil saate oma teadmisi rakendada nii õppejõudude kui ka kaasõpilaste (ja mõnel juhul ka väliste organisatsioonide) jaoks.

Tipptasemel haridus

Enamik kursusi juhib kõrgelt kvalifitseeritud praktikud oma vastavates valdkondades. Teeme tihedat koostööd pankade, ettevõtete ja teiste institutsioonide õppejõududega, et kohandada praeguse turu nõudmistele vastavat programmi. Iga spetsialiseerumiskursust kujundab ülikooli õppejõud koostöös ekspertide õppejõududega, et pakkuda haridust, mis ühendab traditsioonilise teooria oskustega ja tööriistadega, mis on esimesel töökohal vajalikud.

Rahvusvaheline atmosfäär

Puudub teoreetiline kogus, mis suudaks teile täielikult ette valmistuda erinevate väljakutsetega toimetulekuks ja juhtimiseks. Kuna ülemaailmsed finantsturgud ja ettevõtted muutuvad üha enam integreeritumaks ja ühendatud, on õpilastel nüüd rohkem kui kunagi varem olemas globaalne lähenemisviis ja kogemused multikultuurses keskkonnas. Meie kraadiprogramm pakub keelekümbluse tegelikku sulatamispaika kultuuride ja suhtumiste kohta. Meie õpilased ei tule mitte ainult erinevatest rahvuslikest ja etnilistest taustadest, vaid lisaks sellele jagunevad ka akadeemilised ja töökogemused. Teie eakaaslaste panused klassi, grupi töö ja isegi ühiskondlikesse kogunemetesse loovad täiendavat lisaväärtust juba kõrgtasemel tasemel.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
University of Applied Sciences Wiener Neustadt
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
363 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi