MA õiguses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programm on kohandatud selleks, et võimaldada õpilastel õppida nii üldisi põhimõtteid kui ka õiguse filosoofiat Euroopas ning anda üksikasjalikke teadmisi ja oskusi erialadel: Euroopa Liidu ja rahvusvahelise õiguse ning õiguse ja tehnoloogia valdkonnas.

Programm võimaldab teil omandada põhiteadmised era- ja avaliku õiguse ning uuringute ja uurimistöö kohta üksikasjalikumalt uuemates õigusvaldkondades, näiteks Euroopa Liidu õiguses, intellektuaalomandiõiguses, teabe- ja kommunikatsioonivaldkonnas, keskkonna- ja planeerimisõiguses, kohaliku õiguse, e-hääletamise andmekaitseõigus, inimõigused ja muud valdkonnad.

Õppekava

Teaduskond - õigusteaduskonna liikmed, kes on pärit Eestist, Rootsist, Ukrainast, Bosniast ja Hertsegoviinast, Columbiast, Austraaliast, Indiast, Suurbritanniast ja USA-st, hõlmavad kõrgelt kvalifitseeritud õigusteadlasi ja rahvusvaheliste advokaadibüroode (Tark, Grunte ja Sutkiene, Glimstedt, MAQS jt), riigiametnikud, prokurörid, kohtujuristid ja kohtunikud.

Miks see programm on?

 • Osalemine rahvusvahelistel kohtukohtumistel, teadusprojektides ja erinevates võrgustikes (nt Euroopa Õigusteaduskondade Ühendus, Õigusteaduste Koolide Rahvusvaheline Ühing jne)
 • Rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõud (professor Katrin Nyman-Metcalf, professor Tanel Kerikmäe, dots Lehte Roots jt), kes said doktorikraadi Uppsalast, Helsingist, Firenzes, Bremenist ja mujalt.

Tulevik karjäär

Rahvusvahelise teaduskonna juhendamisel on Tallinna Õigusakooli lõpetajatel suurepärased karjäärivõimalused avalikus ja erasektoris, rahvusvahelistes organisatsioonides ja Euroopa institutsioonides, näiteks Euroopa Komisjonis, ministeeriumides ja reguleerivates asutustes, patendibüroodes või juristidena kiiresti kasvavas kõrghariduses. tehnoloogia valdkonnas.

Õpilased ütlevad

"Pärast õpinguid Tallinna Õiguskoolis liitusin rahvusvahelise telekommunikatsiooniettevõtte Tele2 ettevõtlusturbe ja õigusnormide järgimise meeskonnaga ning asusin proovile ettevõtte sisese juristina töötamise väljakutsetega. Advokaatide jaoks, kes töötavad kiiresti muutuvas telekommunikatsioonitööstuses pakub laias valikus väljakutseid, nii väljakutseid kui ka nõudmisi, millega igapäevaselt tegeleda, milleks õpingud Tallinna Juristikoolis on mind hästi ette valmistanud. Tulevik näib helge ja ees on palju huvitavaid võimalusi! " Rudolf Penu õiguse ja tehnoloogia vilistlane

"Õhkkond Tallinnas Law School oli alati väga positiivne ja julgustav suunas teadusuuringute uute teemade ja tehnoloogiate, mis viivad mind kirjalikult minu magistritöö uus ja areneva valdkonna 3D printimise tehnoloogia ja autoriõiguse määrus. On võimalik õppida õiguse ajaloost igas traditsioonilises advokaadikoolis, kuid Tallinna Juristikool pakub suurepärase ülevaate tulevikutehnoloogiatest, trendidest ja regulatsioonidest ning genereerib väärtuslikke eksperte praegu kujunemisjärgus valdkondades. Olen nüüd valitsuse korraldatud juhtimisprogrammis osaleja Eesti büroo, mis võimaldab mul 22 kuu jooksul erinevate ministeeriumide ja asutuste vahelise rotatsiooni teel saada ülevaate Eesti avalikust sektorist. Praegu töötan Eesti Justiitsministeeriumis avaliku sektori nõunikuna. -teenused ja IT. " Paula-Mai Sepp vilistlane seaduse ja tehnoloogia

Sissepääs

TalTechi rahvusvaheliste õppeprogrammide üliõpilasi võetakse vastu vastuvõtuläve alusel. Motivatsioonikirja ja intervjuu põhjal hinnatakse kandidaadi inglise keelt, väljendusoskust, analüüsimist ja argumenteerimist. Maksimaalne punktisumma on 10 punkti. Vastu võetakse kandidaat, kes saab vähemalt 5 punkti.

Programmi erinõuded

Bakalaureusekraad või sellega samaväärne doktorikraad õigusteaduses vähemalt 36 ECTS

Kandidaat peab olema läbinud vähemalt 36 EAP järgmistest kursustest:

 • ELi seadus
 • Põhiseadus,
 • Haldusõigus
 • Tsiviilõigus
 • Lepinguõigus
 • Kriminaalõigus
 • Kinnisvaraõigus

Kursuste pealkirjad võivad varieeruda sõltuvalt kandidaadi läbitud õppeprogrammist. Kursuste sisu hindab õppejõud.

Tallinn University of Technology õpingute saamiseks peab taotlejal olema vähemalt 60% kõrgeimast CGPA-st.

Motivatsioonikiri

Motivatsioonikiri peab koosnema põhjalikest vastustest järgmistele küsimustele (kuni 300 sõna ühe küsimuse kohta):

 • Selgitage oma huvi seaduse vastu. Kirjeldage oma ametialaseid eesmärke ja selgitage, kuidas taotletav kraadiõppekava toetab teie professionaalset profiili. Millisele erialale kandideerite, ja selgitage, miks see spetsialiseerumine just teid huvitab. (0–2 punkti)

 • Kirjeldage oma eelnevat haridust, kuidas sobib teie akadeemiline taust teie taotletavale õppekavale? Hinnake oma eelneva hariduse käigus kogutud varasemaid teadmisi ja oskusi, kuidas need oleksid kasulikud õpingute ajal õigusprogrammis. (0–2 punkti)

NB! On oluline, et teie motivatsioonikirjas kasutatavaid allikaid (tsitaadid, väljaanded, ideed jms, mis ei ole teie enda jaoks) õigesti tsiteeritud ja viidata. Viitamise ja tsitaadi reeglite eiramine loetakse plagiaadiks ja selle tulemuseks on teie taotluse diskvalifitseerimine.

Internetis internetis

Intervjuu käigus hinnatud aspektid:

 • Milline on kandidaadi huvi seaduse vastu?
 • Mis valdkond kandidaati kõige rohkem huvitab ja miks?
 • Kuidas näeb kandidaat oma edasist karjääri?
 • Miks kandidaat otsustas õppida Tallinn University of Technology ?
 • Miks kandidaat leiab, et programm pakutakse atraktiivseks?
 • Miks kandidaat usub, et ta on selle programmi jaoks õige inimene? (0–2 punkti)
 • Millised on kandidaadi teadmised probleemidega seotud seadustest? (0–2 punkti)
 • Mida teab kandidaat advokaadi rollist ja advokaadi kutse-eetikast / moraalist? (0–2 punkti)

Intervjuu kestus on 15-30 minutit.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internat ... Loe edasi

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internationally high-level studies and research. Näita vähem