MA õpetamine inglise keele kui teise keele

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie TESL kraadi ühendab tugeva teoreetilise aluse rakendusliku lingvistika praktilise koolituse õpetamist inglise inimesed, kes räägivad teistes emakeeles.

programmi eesmärgid

Peamised eesmärgid on programmi, et:

 • pakkuda keeleteooria vajalik ESL / EFL õpetajad
 • anda õpetajatele vajalikke praktilisi oskusi tõhusa keeleõppe
 • valmistada üliõpilasi ette täiendavaid uuringuid inglise keele õpetamise, rakendusliku lingvistika ja sellega seotud valdkondades

TRACKS

MA-TESL programm on kolm lugu:

Applied Linguistics Märkus: Need kursuste plaanid on nõustamisel nõuks AINULT. Need on mitteametlikud dokumendid (Kursuste kava)

Keeleõpe Märkus: Need kursuste plaanid on nõustamisel nõuks AINULT. Need on mitteametlikud dokumendid (Kursuste kava)

Keele õpetamise töötavad õpetajad

Pikkus programm

MA-TESL programm on ühe-ja pool kuni kaks aastat õpinguid. Kui teil on õpetamise praktikaperioodil, siis peaks plaani kaheaastase pühendumist.

See õppetöö ühendab tugeva teoreetilise aluse rakendusliku lingvistika praktilise koolituse õpetamist inglise esinejatega teistes keeltes. Peamised eesmärgid on programmi pakkuda keelelist aluse inglise keele kui teise / võõrkeele õpetamise, anda õpetajatele vajalikke praktilisi oskusi tõhusa keeleõppe ning valmistada üliõpilasi ette täiendavaid uuringuid (kaasa arvatud doktoriõppe tasemel uuringud) in Applied Linguistics ja sellega seotud valdkondades. See edasijõudnud pakub üliõpilastele võimalust jätkata erinevaid kombinatsioone vaja ja valikainete tunnid, et rahuldada oma vajadusi.

Mida ma saan teha koos Master of Arts in inglise keele kui teise keele?

MA TESL aste annab õpilastele teooria ja praktilised oskused on vajalikud tõhusa keeleõppe ja sellega seotud karjäärivõimalusi. Samuti valmistab ette õpilasi edasi õppida rakendusliku lingvistika ja sellega seotud valdkondades. Aste avab palju karjäärivõimalusi USA ja välismaal.

Karjäärivõimalused, mida võiks jätkata:

 • Inglise keele õpetaja keele kui teise keele (inglise keelt kõnelevates riikides), näiteks, ülikooli intensiivne inglise programmid, kogukonna kolledžeid, täiskasvanuhariduse programmid, keeleprogramme uusimmigrantide ja pagulaste
 • Õpetaja inglise keele kui võõrkeele (mitte-inglise keelt kõnelevates riikides), on näiteks ülikoolid, era- õppekeelega koolides, binational keskused, inglise akadeemilistel eesmärkidel vundament programmid
 • Keel programmi koordinaator või administraator
 • Test arendaja
 • Õpetaja koolitaja
 • Curriculum / materjalid spetsialist (eest kirjastustes)
 • Inglise keele teadur, USA Rahukorpuse õpetaja
 • ESL koordinaator K-12 kontekstides (neile, kes sisenevad programmi õpetamise volikirja)

Ülikooli nõuded

Et saada magistrikraadi Põhja-Arizona ülikooli, siis tuleb täita planeeritud rühma kursust ühe või mitme valdkondades, mis koosneb vähemalt 30 ühikut kraadiõppe tasemel kursustel. (Paljud magistrikraadi programmid nõuavad rohkem kui 30 ühikut.) Pead lisaks täielik:

 • Kõik nõuded oma konkreetse akadeemilise kava (d). See võib hõlmata lõputöö.
 • Kõik lõpetaja tööd kumulatiivne Hinne punkt keskmiselt vähemalt 3,0.
 • Kõik tööd poole magistrikraadi tuleb lõpule viia kuue järjestikuse aasta jooksul. Kuus aastat algab poolaasta ja aasta Sissepääs programm.

TÄIENDAV Vastuvõtutingimused

Vastuvõtutingimused ületav sissepääs Nau on vaja.

 • Nau koolilõpetaja Hetkel rakendus on vaja kõik programmid. Üksikasjad vastuvõtu nõuded on kantud online-avaldus.
 • Bakalaureuse kraadi regionaalselt akrediteeritud institutsioon
 • Hinne punkti keskmine (GPA) 3,00 (skaala on 4.00 = "A"), või samaväärne.
 • Sissepääs palju kraadiõppe programme on konkursi alusel ja programmid võivad olla kõrgemad standardid kui need loodud Graduate College.
 • Ärakirju

Täpsemat infot ülikoolilõpetajate vastuvõtu poliitika, külasta Graduate Sisseastujale Policy Rahvusvaheline taotlejad peavad lisaks vastuvõtu nõuded. Palun vaadake International Graduate Sisseastujale Policy individuaalse programmi vastuvõtu nõuded on järgmised:

 • Personal eelleping (2-3 lehekülge pikk)
 • 2 soovituskirja vaja ainult neile, MA TESL kes taotlevad astme õpetaja praktika

Student Õpitulemused

Lõpetamisel MA õpetamine inglise keele kui teise keele (TESL) on õpilastel võimalus: rakendada teadmisi

 • sotsiaalset ja regionaalset mitmekesisust inglise,
 • ajalugu inglise keeles,
 • struktuuri ja kasutusalad inglise keeles,

Inglise keele diskursuse protsessid ja žanrid inglise keele õpetamise ja õppimise Rakenda kriitiline ja analüütilised oskused tõhusa inglise keele kasutamise ja inglise keele õpet Aru teise keele õppimise protsesse erinevates kultuuri- ja ühiskondliku konteksti ja selle mõju keele õpetamise ja hindamise lõimida tehnoloogia keele õpetamise ja materjalide arendamise Hinnake keele programmi tõhusust rakendada teadmisi kultuuride side õpetaja-õpilase suhtlemist materjalide arendamine, tunnikavad, muidugi disain, etendab ja hindamise vahendid rakendada teadmisi teoreetiliste ja praktiliste küsimuste rakendusliku lingvistika ja ESL metoodika uuenduslike ja tõhusate inglise keele õpetamise tavadele aktiivseteks spetsialistid Applied Linguistics ja sellega seotud valdkondades osalemise kaudu professionaalse arengu seminaridel; kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel konverentsil; Praktikas õpetamine; teadustöö kogemus; ja / või doktoriõppesse.

Viimati uuendatud aug 2016

Teave kooli kohta

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experi ... Loe edasi

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experience, which is guided by a dedicated and distinguished faculty committed to teaching, individual engagement, and research excellence. Näita vähem