Ülevaade

See kursus sobib, kui otsite karjääri arendamist Ühendkuningriigi või kogu maailmas kiiresti areneva Hiina keeleõppe alal.

Praegused hiina keele õpetajad soovivad ka omandada teadmisi ja kogemusi ning teiste valdkonna õpetajate õpetajaid, kes on huvitatud kursuse kavandamisest, juhtimisest või õpetajakoolitusest nii Ühendkuningriigis kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Meie õpetust teavitatakse juhtiva uurimistöö abil ning pakume valikulisi mooduleid, mis kajastavad hiljem rakenduslikku keeleteadust ja keeleõpetajate haridust. Õpid kaasaegses kõrgtehnoloogilises õpikeskkonnas mitmekesises ja elujõulises õpikogukonnas teise ja võõrkeele hariduses, alg-, kesk- ja kõrghariduses.

Pakume mitmesugust tuge, sealhulgas interaktiivseid, ühiseid õpetamismeetodeid, individuaalseid õpetusi, võimalusi oma kutse- ja uurimistöö huvides, ulatuslike õppematerjalide kättesaadavust ja tasuta akadeemilise inglise keele oskuse arendamist.

Selle käigus saate:

  • omandada teadmisi ja kogemusi teadustöös ja aktuaalsetes keele õpetamise ja õppimise küsimustes
  • arendada oma kriitilist arusaamist arengutest TCSOLi teoorias ja praktikas
  • valmistuma Hiina keele programmide väljatöötamiseks ja edastamiseks erinevates kohalikes ja ülemaailmsetes õpetamise kontekstides
  • saada rahvusvaheliselt tunnustatud magistrikraadi
  • valmistuda karjääriks hiina õpetuses, kursuse kujundamises või õpetajate koolituses hariduses ja vastavates erialades, era- või avalikus sektoris
  • olema valmis alustama doktoriõpinguid rakenduslingvistika, hariduse ja sotsiaalteaduste valdkonnas

Teil võib olla võimalusi külastada koole, osaleda õpetamisprotsessis, osaleda kutsutud kõnelejate kõnes ja osaleda välistööseminaridel.

Leia rohkem.

Kursuse üksikasjad

Selle kursuse õpetatav element koosneb neljast 30-krediidi moodulist ja 60-krediidi väitekirja. See võib olla lõpetatud üle ühe aasta täistööajaga või kaheaastase osalise tööajaga pluss kaheksa-kuu väitekiri. PGDip ja PGCert väljumispunktid on olemas.

Hindamine

Iga 30-krediidi moodulit hinnatakse 6000-sõnalise kirjaliku loovutamisega. Meistrite lõpuleviimiseks peate igal ülesandel saavutama 50-protsendilise passi.

15 000-sõna väitekiri on originaal töödega ja see peaks olema seotud heaks valitud teema ühe valitud mooduliga.

Riiki sisenemise nõuded

2: 2 (või rahvusvaheline ekvivalent), eelistatavalt mõned kogemused klassiruumi keeleõpetuses või eelmise kursuse keeleõppe metoodika komponent.

Taotlejad, kelle algkeel ei ole hiina keel, peaksid omama ka HSK-i (Hanyu Shuiping Kaoshi / hiina keele tasemeeksami) 5. taseme tunnistust või omama olulist hiina keele sisu

Inglise keele nõuded

IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6.0 mis tahes elemendis)

Karjäär

Meie lõpetajate karjääri sihtkohad sisaldavad nõustajaid, haridusnõustajaid, keeleõpetajaid, põhi- / keskkooliõpetajaid ja kutseõppeasutusi ja õpetajaid. Mitmed meie lõpetajad on juba tööl, tehes samal ajal osalise tööajaga õpinguid oma valitud karjääri erialaseks arenguks.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 50 kursust University of Nottingham - Faculty of Social Sciencesis »

Viimati uuendatud Veebruar 18, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi