MA õppes, disainis ja tehnoloogias

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Georgetowni ülikooli õppe-, disaini- ja tehnoloogiaprogrammi ülesanne on anda meie õpilastele sügava aluse õpikujunduse, tehnoloogiaarenduse, õppe analüüsi ja kõrghariduse juhtimise tööriistadele ja teooriale, mis võib luua huvitavaid ja uuenduslikud õpikogemused kõigile õpilastele.

Kõrghariduse maastik on keeruline ja pidevalt muutuv, tekitades väljakutseid sellele, mida tähendab olla tõhus õpetaja ja edukas üliõpilane. Õppe-, disaini- ja tehnoloogiaalane magistriõpe ehitati maapinnast üles, et anda õpilastele õppe- ja õpetusteooriate laiapõhjaline kontseptuaalne baas koos teaduskonna arendamise, haridustehnoloogia ja juhendamise disainiga. Programmi juhib Georgetowni uus õppematerjalide ja stipendiumide disainikeskus (CNDLS) ning see erineb selle poolest, et õppimise, disaini ja tehnoloogia esimese astme programm on alustanud tippkoolituse ja tehnoloogia innovatsiooni keskuses. Disainiprojektide ja mentorluse kaudu saavad õpilased programmis õppida keskuse 17-aastasest kogemusest koos teaduskonna, osakondade ja üliõpilastega, et vastata kõrghariduse ja üliõpilaste edu ees seisvatele väljakutsetele. Programmiga kaasnevate tööriistade ja teadmiste abil saavad õpilased neid väljakutsesid liikuma ja jätkama karjääri õpetamise ja õppimise kujundamisel, õppetehnoloogias, õppematerjalide analüüsimisel, veebipõhiste programmide väljatöötamisel, kõrghariduse halduses ja mujal.

Mitmekesine õppekava sügavale kaasamisele

Kõrghariduse dünaamilise keskkonna keerukus nõuab teadmiste laialdast levikut kõigis õppe- ja disainiprobleemides. Seda silmas pidades pakub õppe-, disaini- ja tehnoloogiaalaste magistriprogramm mitmekesist põhikooli õppekava ja mitut raamistikku, mis võimaldavad rohkem keskenduda.

Põhi väärtused, mis juhivad meie programmi

Õppimine ja disain põhinevad veendumusel, et kõrgkoolidel on kohustus mõelda tahtlikult õppimise ja üliõpilaste tervikliku arengu suhtes.

Meie programm hõlmab juhendusdisaini meetodeid, tunnustades vajadust innovatsiooni järele, mis vastab õpilaste ja õppejõudude tekkivatele ja määratlemata väljakutsetele. Meie protsessid võimaldavad õpilastel integreerida teooriat ja praktikat ning mõelda nende enda õppimisele, hõlbustades ümberõppekogemusi, mis on õppekeskses hariduses keskne osa. Me oleme pühendunud loominguliste disainerite, innovaatorite ja juhtide ettevalmistamisele, kes on valmis avastama õppeprobleeme ja kujundama kõrghariduse tulevikku.

Akadeemikud

Õppe-, disaini- ja tehnoloogiaalase magistriõppe programm algab ühise sõnavara ja teadmistebaasi loomisega. Alustades kursuste tuumikust, mis visandavad kriitiliste teemade kontuurid õppe- ja disainialaste andmete analüüsi, tehnoloogia ja innovatsiooni, juhtimise ja juhendamise projekteerimise õpilased liiguvad üheks neljast rööbast, mis kaevavad sügavamale ala väljakutsetele ja võimalustele valdkonnas tehtav töö.

Õppe-, disaini- ja tehnoloogiaalaste õppeprogrammide magistriprogramm ühendab põhinõudeid programmi tasemel koos kursuste tasemega kursuste ja valikained 36 ainepunkti tunniga. See tasakaalustab nii teoreetilisi kui ka rakenduslikke perspektiive ning hõlbustab õpilaste peegeldavat ja integreerivat praktikat kogu õppetöö jooksul.

Programm Core: 12 krediidi tundi • 4 kursust

Õpilased võtavad nelja kursuse, mis moodustavad programmi tuumiku. Need kursused pakuvad üliõpilastele võimalusi uurida mitut perspektiivi seoses programmi lugudega - õppe disain, tehnoloogia innovatsioon, õppe analüüsi ja kõrghariduse juhtimine. Põhikursused võimaldavad õpilastel luua ühine teadmistebaas ja keeleoskus, et osaleda diskursuses, mis seab väljakutse praegustele õppe- ja disainiprognoosidele, et juhtida distsipliini edasi.

Track Core: 12 krediidi tundi • 2 kursust vaja kursused Design Studio

Igas rajal õpilased võtavad kaks vajalikku kursust, mis moodustavad raja tuumiku. Need kaks kursust hõlmavad õppijaid põhjalikumate mõistete ja rakenduste uurimisel nende valitud raja suhtes. Kuigi kaks vajalikku kursust iga rööbastee keskenduvad õpilaste teadmiste edasisele täiustamisele distsipliini kohta, on Design Studio, mille aastane põhinõue kõikidel readidel, võimaldab õpilastel rakendada seda, mida nad õpivad, iga õpilase jaoks eriti huvipakkuvates valdkondades.

Valikained: 12 krediidi tundi

Meie õpilastel on võimalus uurida oma huvitavaid valdkondi, võttes 12 krediidi tundi valikained. Tuginedes nende teadmistele ja kogemustele nõutud kursustel, õpilased valivad valikained, et süvendada nende mõistmist ja seotust teiste erinevad perspektiivid valdkonnas.

ePortfolios

MLDT-programmi ePortfolio komponent pakub õpilastele võimalusi kindlaks teha, kes nad on peegeldavad praktikud ja kuidas oma kohalolekut selles valdkonnas luua. Iga õpilane loodab oma ePortfoli kavandada ja arendada oma õppeprotsessi ja tulemuste saavutamiseks ja nähtavamaks muutmiseks. Programmi orienteerumisel loovad üliõpilased oma domeeni georgetown.domainidel ja loovad oma digitaalse kohaloleku kogu 2-aastase õpilase kogemuse põhjal. See digitaalne ruum on integreeritud kursuste ja disainstuudioga. Õpilased kasutavad oma e-portfelli, et kaasata tõendeid oma õppimise kohta ja oma enda praktikast peegeldada.

Kursuste nimekiri

Programmi tuum

 • Õppemeetodid ja disain (3 AP)
 • Tehnoloogiainstituut disainiga (3 AP)
 • Analüüs (3 ainepunkti)
 • Ülikooli tuleviku (de) kujundamine (3 AP)

Rajakursused

 • Teooriad, protsessimudelid ja strateegiad (3 AP) LD
 • Õppekava kaardistamine (3 AP) LD
 • Õppe disainistuudio (6 AP) LD
 • Tehnoloogia
 • Õppurite kogemuste kujundamine ja arendamine (3 AP) IT
 • Õppe disainistuudio (6 ainepunkti) IT

LD: õppesuuna rada

IT: tehnoloogia innovatsiooni rada

Valikained

 • Õppetöö stipendium (3 AP)
 • Õppimine ja õppekava kogu distsipliinide (3 AP)
 • Õppematerjal õppes (3 AP)
 • Online Learning Design (3 AP)
 • Formatiivsete tulemuste kujundamine (3 AP)
 • Sotsiaalse õigluse projekteerimine (3 AP)
 • Tehnoloogia innovatsiooni eetika (3 AP)
 • Gaming to Learn (3 krediiti)

Sisseastujale

Miks taotleda MLDd?

Georgetowni pika ajaloo õpetamise ja õppimise innovatsiooni ajal on õppe-, disaini- ja tehnoloogiaalane magistriõppe ülikool ainulaadselt valmis kõrghariduse, innovatsiooni ja disaini järgmise põlvkonna juhtide ettevalmistamiseks. Õpilasena on sul võimalus:

 • Õpi interdistsiplinaarse õppekava järgi, millest saate kasu ja rakendada kriitilisi tööriistu õpiobjektidel, tehnoloogiaarendustel, õppematerjalide analüüsimisel ja kõrghariduse juhtimisel;
 • Osa disainiprogrammist, mis on lisatud Georgetowni ülikooli põhiväärtustele, mis annavad hoolt ja tähelepanu kõigile õpilase elu aspektidele ning on pühendunud sotsiaalse õigluse ja maailma heaks tegemisele;
 • Uute õppematerjalide ja stipendiumide keskuse (CNDLS) keskuse koostöö ja kogemuste omandamine;
 • Õppige õppejõud erinevatest erialadest, pakkudes ainulaadseid perspektiive ja kogemusi;
 • Katsetage meie aastaringse disainstuudi uute ideedega ja arendage oma enda rakendatud innovatsiooniprojekti oma huvi pakkuvas valdkonnas;
 • Töötage digitaalse portfelli, mis kujutab teie kogemuste ulatust ja keerukust tulevikus tööandjatele, kui teete karjääri selles valdkonnas;
 • Osalege uutest ja ainulaadsetest programmidest, mis põhinevad 17-aastasel kogemusel, et töötada välja akadeemilised uuendused kogu Georgetowni ülikoolilinnakus.

Ootame teie taotlust magistriõppega õppes, disainis ja tehnoloogias!

TAOTLUSTE KONTROLLIMINE

Programmi edukaks rakendamiseks peavad taotlejad sisaldama järgmist:

 • ONLINE TAOTLUS
  Lõpeta Georgetowni kunsti- ja teaduskõrgkooli online-taotlus.
 • ÕPPEKAVA VITAE (CV)
  Laadige CV või elulookirjeldus (CV) oma veebirakendusse üles.
 • SOOVITUSED
  Esitage 3 soovitust. Vähemalt üks peaks olema akadeemiline allikas ja vähemalt üks tööga seotud allikast.
 • AMETLIKUD TRANSIIDIMISED
  Esitage KÕIK tööde väljavõtteid peale keskkooli. Rahvusvahelisi taotlejaid, kes osalevad väljaspool USAd asuvatel asutustel, kutsutakse üles esitama ärakirju Maailma Hariduse Teenuste (WES) ICAPi hindamiste vormis.
 • INGLISE KEELEÕPPUSE NÕUDED (RAHVUSVAHELISED ÕPITAVAD)
  Esitage ametlik test inglise keele kui võõrkeele (TOEFL) skoor VÕI ametlik rahvusvaheline inglise keele testimise süsteem (IELTS) skoor.
 • AKADEEMILINE KINNITUS
  Laadige üles akadeemiline avaldus, mis selgitab, miks on teie jaoks programm MTDT. Maksimaalne pikkus on 500 sõna.
 • KIRJUTAV SAMPLE
  Laadige üles kirjalik proov, mis peegeldab teie võimet käsitleda kõrgetasemelist akadeemilist kirjutamist ja anda esialgse kriitilise analüüsi.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Georgetown is a major international research university with nine schools, an affiliated hospital and many highly ranked academic programs. Today the university has more than 12,000 undergraduate and ... Loe edasi

Georgetown is a major international research university with nine schools, an affiliated hospital and many highly ranked academic programs. Today the university has more than 12,000 undergraduate and graduate students who take classes at five locations. Georgetown has a large and diverse workforce that employs more than 5,000 faculty and staff members. Georgetown continues to move forward as one of the world’s leading universities, building upon its distinctive history, unique values and commitment to justice and the common good. Näita vähem