MA ülemaailmne juhtpositsioon kultuuridevahelist konteksti

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

MA Global Leadership in kultuuridevahelise kontekstis

See ainulaadne MA on õpilastele juba töötavad või valmistub juhtpositsiooni. Muidugi varustada teid hindan ja väljakutseteks juhtiv globaalne meeskond. Samuti annab teile teadmisi ja mõistmist on vaja kujundada organisatsiooni tõhusaks toimimiseks keset pidevalt muutuvaid väljakutseid globaliseeruvas maailmas. Kohustuslik moodul võimaldab teil mõista sügavamalt kontekstis, kus te töötate, olgu see siis ülemaailmsete või piirkondlike.

&nbsp

&nbsp

Kes on see kursus?

&nbsp

  • Kas sa töötad või valmistub juhtpositsiooni?
  • Kas sa oled liige kultuuridevaheline meeskond?
  • Osalete Christian organisatsioon toimumas muutus või üleminek?
Kursuse ülesehitus
Õpilased lõpule kolme kohustuslikud moodulid * ja valida veel ühe mooduli allolevatest valikutest.

  • Meetod ja sisu missiological uuring *
  • Sissejuhatus ülemaailmne juhtpositsioon *
  • Organisatsiooni arengu ja kultuurilise muutus *
  • Kiriku kontekstis post-kolonialismi ja globaliseerumine:
  • Olulistes küsimustes Aasia missioon ja teoloogia
  • Olulistes küsimustes Euroopa missiooni ja teoloogia
Hindamisi hulka kriitiline raamat ülevaateid, juhtumiuuringute ja mõtlema oma isikliku juhtimisstiili.
Kui teil on edukalt lõpule neli õpetanud mooduleid, kuid ei soovi esitama väitekirja, siis saada aspirantuur. Kui täidad kaks moodulit ainult, siis saada aspirantuur.

MA on saadaval täistööajaga, osalise tööajaga või paindliku õppe režiim. Paindlik õpe on õpilastel võimalus valida õppima suvekooli või pika nädalavahetuse formaate.

Lisaks meie magistriprogramm, Redcliffe areneb Global Leadership Initiative. Algatuse eesmärgiks on varustada täna 's - ja homme ' s - juhid viia tõhusalt globaalses kontekstis See 's tegevusaladeks on teadusuuringud, informatsiooni ja koostööd organisatsioonidega, nagu Mission juhendamine ja Claybury Trust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Our MA programmes can be studied full-time over one year, part-time, over two years or in flexible learning mode, taking three to four years. The full-time and part-time programmes run from the beginn ... Loe edasi

Our MA programmes can be studied full-time over one year, part-time, over two years or in flexible learning mode, taking three to four years. The full-time and part-time programmes run from the beginning of semester one (mid to late September) until the following August. The flexible learning mode combines residential intensive study with distance learning. The residential study is either a three week summer school ath the beginning of the first two years of the MA, our four long weekends during each of the first two years. Näita vähem
Gloucester , Praha + 1 Rohkem Vähem