MA ülemaailmsed digitaalsed kultuurid

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Osalemisviis: täistööajaga või osalise tööajaga


Interneti ja digikultuuri teke on mõjutanud kõiki ühiskondi, ehkki ebaühtlaselt. See programm uurib digitaalse kultuuri globaalseid mõõtmeid, keskendudes digitaalsele loovusele ja tavadele globaalses lõunas. Õpilasi õpetatakse mõistma digitaaltehnoloogia ja Interneti ajaloolist arengut, uurima nende mõju ja tähendust erinevates majanduslikes, poliitilistes ja kultuurilistes valdkondades. Nad uurivad digitaalse kaasaegseid teooriaid ja kaaluvad nende sobivust mitte-läänemaailma mõistmiseks, arendades samal ajal teadmisi mitmesugustest uurimisvahenditest Interneti, sotsiaalmeedia ja suurandmete mõistmiseks.

Õpilasi julgustatakse välja töötama argumente digitaalse kultuuri globaalsete mõõtmete kohta kirjalikus ja suulises vormis. Lisaks uurivad nad teooria ja praktika vahelisi jooni, muutudes digitaalseteks adeptideks, arendades kollektiivseid ja individuaalseid ajaveebisid ning omandades muid digitaalse multimeediumioskuse oskusi.

Programm on mõeldud neile, kes soovivad olla aktiivsed globaalse lõunaosa kasvavatel digitaalse kultuuri turgudel; valitsusväliste organisatsioonide ja muude organisatsioonide töötajad, kes tegelevad uue meedia ja arenguga; digitaalse innovatsiooni poliitikakujundajad; ja diplomaadid, kes seisavad silmitsi uue digitaalse diplomaatiaga. See on suurepärane platvorm neile, kes soovivad läbi viia MPhil / PhD teadusuuringuid globaalsete digitaalsete kultuuride kohta.


Veebimooduli registreerumissüsteem juhendab õpilasi saadaolevate moodulite kaudu.
Pange tähele, et mitte kõik valikulised moodulid pole igal aastal saadaval.

Struktuur

Õpilased peavad võtma 180 ainepunkti, mis koosneb 120 õpetatavast ainepunktist (sealhulgas põhi- ja valikmoodulid) ja 60 krediidi suurusest väitekirjast.

Dissertatsioon

 • Väitekiri globaalsetes digitaalsetes kultuurides

Õpetatud komponent

Põhimoodul

Kõik õpilased võtavad kaks järgmist moodulit:

 • Uuringud globaalsetes digitaalsetes kultuurides
 • Teemad globaalsetes digikultuurides

Kohustuslik moodul

Kõik õpilased osalevad järgmises kohustuslikus moodulis:

 • Kvalitatiivsed uurimismeetodid

Juhendatud valikud

Kõik õpilased võtavad moodulid 30 ainepunkti ulatuses meediauuringute moodulite loendist, mis jooksevad igal aastal.

ja

Avage Valikud

Kõik õpilased võtavad moodulite väärtuseks 45 krediiti allpool olevate soovitatavate võimaluste loendist või avatud valikute loendist, kui programmi nõustaja on need heaks kiitnud.

Meediumiuuringute moodulite loetelu (sõltuvalt saadavusest)

 • Rahvusvaheline poliitiline kommunikatsioon
 • Vahendatud kultuur Lähis-Idas: poliitika ja kommunikatsioon
 • Rahvusvahelise ajakirjanduse teoreetilised käsitlused
 • Rahvusvahelised kogukonnad ja diasporilised meediumid: võrgundus, ühenduvus, identiteet
 • Meedia ja kultuuriuuringute teoreetilised küsimused
 • Globaalse meedia ja riikidevahelise suhtluse teoreetilised ja kaasaegsed probleemid
 • Globaalse meedia ja riikidevahelise suhtluse teoreetilised küsimused
 • Globaalse meedia ja riikidevahelise suhtluse teemad

Muude osakondade juhendatud valikud (sõltuvalt saadavusest)

 • Jaapani tsenseerimine: Jaapani televisiooni sotsiaalkultuuriline ajalugu

Tähtis märkus

Programmis lehel olev teave peegeldab kavandatud programmi struktuuri antud akadeemilise istungi vastu.

Sisseastujad ja taotlused

Sellele kursusele saate kandideerida veebipõhise taotlusvormi kaudu.

Meie eesmärk on hinnata taotlust tervikuna ja esitada otsus 5-nädalase aja jooksul. Ülemeremaade üliõpilased, kes nõuavad 4. astme viisat ja soovivad liituda SOAS peaksid meeles pidama, et viisataotluste esitamine võib võtta mitu nädalat, seega peaksite taotlema nii kiiresti kui võimalik.

Taotluse kaalumine

Enne otsuse vastuvõtmist vaadatakse läbi kogu taotlus, sealhulgas ärakiri ja viited. Seetõttu soovitatakse teil esitada täielik taotlus koos viidete ja ärakirjaga (kui see on nõutav). Mittetäielik taotlus lisab otsustusprotsessis märkimisväärseid viivitusi.

Õpilased saavad oma taotluse kinnituse. Iga taotlust kaalutakse hoolikalt ja kuigi proovime vastata nii kiiresti kui võimalik, palume õpilastel siiski oodata vastuse saamist viie nädala jooksul pärast nende saamist.

Kandidaate, kes on saadaval Ühendkuningriigis, võidakse kutsuda vestlusele. Akadeemiliste töötajate puudumine (või õppepuhkusele minek) võib mõjutada otsuste vastuvõtmise aega.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema esimese või hea teise klassi autasud bakalaureuse kraadi Suurbritannia ülikoolis või sellega samaväärses õppeaines, mis vastab järgitavale programmile. Ligikaudse võrdlusena võiks öelda, et samaväärse USA ülikooli bakalaureuseastme hindepunkt on keskmiselt vastavalt 3,3 või 3,5, sõltuvalt sellest, milline ülikool antakse. Kui taotlejal ei ole vastava eriala bakalaureusekraadi, võidakse tal enne magistriprogrammi sisenemist nõuda kvalifikatsiooniaasta või üheaastase diplomi läbimist. Arvesse võib võtta ka asjakohast töökogemust. Üksikutel kursustel võivad olla konkreetsed sisenemisnõuded, seetõttu on soovitatav lisateabe saamiseks tutvuda kraadiõppe prospektis.

Inglise keele sisenemise nõuded

Peate suutma näidata, et teie inglise keel on piisavalt kõrge, et SOAS oma kursusega edukalt suhelda ja selle lõpule viia. Pange tähele, et võtame oma ingliskeelseid nõudeid tõsiselt ja kui neid täpselt ei täideta, võidakse teie SOAS taotlus tagasi lükata. Kui teie hinded jäävad allapoole meie nõutavat taset, pole võimalik läbi rääkida, eeldades, et kuna nad on piisavalt lähedal, võetakse need vastu. On oluline, et plaaniksite aegsasti ette, et teie inglise keele test jõuaks õigel ajal läbi ja et teil oleks aega seda testi uuesti täita. Me ei aktsepteeri inglise keele testi esitamata jätmise või uuesti sooritamise ebamugavusi või rahalisi raskusi.

Rahvusvahelised üliõpilased

EL-i ja rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks, kes vajavad viisat, aktsepteerime tingimusteta riiki sisenemise tulemuste saamiseks mitmete riikide kvalifikatsioone, samuti mitmesuguseid rahvusvahelisi kvalifikatsioone ja teste.

Kui nõutakse 4. astme sissesõiduviisat, võib vaja minna SELT-i, näiteks UKVI IELTS. Seetõttu soovitame kõigil 4. astme viisaõpilastel valida esimese abinõuna UKVI IELTS akadeemiline test.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Näita vähem
London , Singapur + 1 Rohkem Vähem