MA 3D-arvuti animatsioon

Üldine

Programmi kirjeldus

See magistriõpe 3D-arvuti animatsioonis on suurepärane käivitusplaat karjääriks paljude erialade, sealhulgas ideekontseptsiooni, iseloomu ja olendi animatsiooni, modelleerimise, valgustuse, taglase, tekstureerimise, kompileerimise ja simulatsiooni abil. See kursus aitab teil omandada oskused, mida on vaja tööks paljudes valdkondades, kus kasutatakse arvutianimatsiooni, sealhulgas filmid, animeeritud funktsioonid, arvutimängud, telesaadete tootmine, reklaamid, illustratsioonid, teaduslik visualiseerimine, lennusimulatsioon, virtuaalsed keskkonnad, arhitektuurilised visualiseerimised ja interaktiivne meedia.

Meil on tööstusega väga tugevad sidemed, mis on tingitud peamiselt NCCA lõpetajatest filmide, mängu- ja televisioonitööstuse kõikides osades. Korraldame regulaarselt külastatavaid praktikute loengiressursse, kus saate tutvuda 2D- ja 3D-tööstusega praktiseerivatest kunstnikest ja ettevõtetest ning osaleda professionaalide korrapärastes meistrikursustel. Viimase viie aasta jooksul oleme meelitanud meie üliõpilastele parimaid Visual Effects, Animation ja Games stuudiod kogu maailmast, et saada rohkem teada siit.

Oleme loonud professionaalse stuudiokeskkonna, kus teie käsutuses on oma tööjaam, mis on kättesaadav ööpäevaringselt. Teenused hõlmavad ka täismahulist tööstusstandardit 2D ja 3D-tarkvara, täieliku Motion Capture stuudio, High-Definition Television Studio ja loomingulist atmosfääri, kus koostöö teiste magistrikursuste õpilastega pakub reaalset võimalust teada saada, mis see töötab muud loomingulised ja tehnilised inimesed.

Riiki sisenemise nõuded:

Bakalaureuseõpe annab tunnustuse kraadiga 2: 2 mis tahes teemal või samaväärsel tasemel.

Rahvusvahelised sisenemise nõuded:

Kui inglise keel ei ole teie emakeel: IELTS 6.5 (akadeemiline) või kõrgem.

Kursuse üksikasjad

Selles kursuses õpetavad tavaliselt mitmed töötajad, kellel on vastava teadmisi ja teadmisi, mis vastavad üksuse sisule. Siia kuuluvad kõrgemad akadeemilised töötajad, kvalifitseeritud erialaeksperdid, meeleavaldajad, tehnikud ja teadustöötajad. Te saate kasu regulaarselt külalislahkustest tööstusest.

Põhiühikud

 • Joonistel kujutatud teooria: sisaldab üldpilti teooria elemente programmi, see seade sisaldab loenguid kunsti, teaduse, tehnoloogia, digitaalse kinematograafia, toetades filme ja animatsioone, arvuti animatsioon, digitaalsed efektid ja arvutimängud.
 • Grupiprojekt: töötades kõigi kolme magistriõppe üliõpilasega (MA3D, MA Digital Effects), esitate lühikese animafilmi kontseptsiooni.
 • Arvutitehnoloogia tehnika: selle üksuse eesmärk on võimaldada teil arendada oskusi ja teadmisi arvutianimatsioonipõhimõtetes ja -praktikas. Tarkvara tööriistu ja parimaid tavasid toetavad arvutis animatsioonipõhimõtete üksuses kasutatavad teooriad.
 • Arvuti animatsioonipõhimõtted: uurite arvutigraafika ja animatsiooni aluseks olevaid teooriaid paralleelselt praktiliste oskuste arendamisega.
 • Arvuti animatsioonipõhimõtted
 • Isiklik päring: Teete teadusuuringuid valdkondades, mis teid huvitavad. See algab kahe tunni alguses ja seda hinnatakse uurimissümpoosiumil kolmeaastase keskel.
 • Magistriprojekt: neljanda semestri fookus on teie hariduse magistriosa täitmine. See projekt võib olla eraldiseisev projekt või grupiprojekti jätk. Mõlemal juhul võite töötada üksi või teiste õpilastega. Aasta lõpeb arvutianimatsiooni esitusega, mis annab teile võimaluse tutvustada oma tööd tööstuse spetsialistidele ja potentsiaalsetele tööandjatele. Vaadake, kuidas mõned meie õpilased töötavad, et näha, mida võiksite kursusel luua.

Programmi spetsifikatsioon

Programmi spetsifikatsioonid annavad lõplikult ülevaate Ülikooli õpetatud kraadidest kooskõlas kvaliteeditagamise asutuse nõuetega. Iga BE auhinna saamiseks õpetatav kursus sisaldab programmi spetsifikatsiooni, mis kirjeldab selle eesmärke, struktuuri, sisu ja õpitulemusi ning õpetamise, õppimise ja hindamise meetodeid.

Karjäär

Lõpetajad meie arvuti animatsioon kursused on väga soovitud jooksul tööstuses. Meie vilistlased on töötanud paljude kõrgprofiilide projektidega, sealhulgas filme, nagu Avatar, Star Wars, Sõrmuste triloogia, King Kong, Shrek, Ga'hoole eestkostjad, Harry Potteri seeria, Sucker Punch, Happy Feet, Monsters vs välismaalased, James Bond ja kohtunik Dredd, paljude teiste hulgas *.

Nad on osalenud ka mitmesuguste arvutimängude animatsioonis, nagu Grand Theft Auto, Crysis 2 ja Fable II. Meie lõpetajad on töötanud mitmete maailma tippmudelitel VFX ja arvutimängude stuudiod, sealhulgas Pixar, DreamWorks, EA mängud ja Sony Picture Image Works *.

2016. aastal kogusime oma töö eest auhindu kaks lõpetajat:

 • Mark Ardington võitis Oscari oma töö eest "Ex Machina"
 • BAFTA läks Paul Kavanaghile ja ILMi meeskonnale, kes lõi tulemusi "Star Wars: The Force Awakens".

2011. ja 2011. aasta veebruaris sai NCCA lõpetaja Andy Lockley Oscari eest oma rolli Christopher Nolan filmi "Algatamine" ja "Interstellar" visuaalsete efektide juhendajana lugupidavalt; kuigi paljud meie lõpetajad, kes ka töötasid filmil, mida jagunesid pidustustel.

See kursus on akrediteeritud Creative Skillset'iga ja kannab Creative Skillset Tick. Loovate oskuste taseme tõukejõuks saavutamiseks liitub see kursus selle riigi poolt pakutavate tipp-loomemajanduse ja hariduse auastmetega, võite olla kindel, et see on läbinud loomemajanduse ekspertide poolt läbiviidava rangema hindamisprotsessi. Tunnistus antakse ainult neile kursustele, millel on kõige tugevamad sidemed tööstusega, mis annab teile parimad võimalused edukaks karjääriseks.

Kui olete kursuse lõppedes valmis 3D-arvuti animatsioonisektori erinevate rollide jaoks. Mõned meie 3D-arvuti animatsioonide lõpetajad osalevad sellistes rollides nagu:

 • 3D kunstnik
 • Kunstnik
 • Tarkvara arendaja
 • Tähemärgi animaator
 • Tehniline animaator

Tööstusharud töötasid:

 • Animatsioon
 • Mängimine
 • Film
 • TV
Viimati uuendatud Veebruar 2018

Teave kooli kohta

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries.

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries. Näita vähem