Uuring Branch

Materials Engineering

Branch profiili

Uus magistriprogramm filiaali Täpsem Tehnomaterjalid õppekavas Materials Engineering põhineb integratsiooni kolm endist uuringu haru: Engineering Materials, materjalid diagnostika ja disain, mitteraudmetallid ja Special sulamid. Need uuring oksad esindatud peamine uuring filiaalid õppekava Materjalitehnika varem. Magistriõppe filiaali Täpsem Tehnomaterjalid kirkad uuringu haru, millel on sama nimi bakalaureuse õppekava. Aastal magistriõppe õppekava üliõpilastele kindel ja täitke omandatud teadmisi ja oskusi jooksul bakalaureuseõppe. Lisaks saavad nad uusi teadmisi ja oskusi, et olla võimeline mõistma sügavus ja laius inseneri materjalide omavahelisi.

Kontseptsiooni uus uuring filiaal on järgmised: On põhilisi teemasid nagu füüsika kuivainete etapp Transformations, degradeerumisprotsessidele of Materials, Surface Engineering, Computer Simulatsioon ja modelleerimine Materials Engineering. Need teemad on sobivalt ühendatud muid teemasid, et täita õpitulemused antud edaspidi. Võib eeldada, et uus magistriõppes filiaali Täpsem Tehnomaterjalid muutub kõige olulisem uuring filiaali magistrantuuris Materials Engineering.

Key Õpitulemused Knowledge

 • Lõpetajad on saanud sügavad teadmised teemasid, mis kujutavad endast rakendusuuringute baasi uuringu haru, nt füüsika kuivainete faasi transformatsioone, degradatsiooniprotsessid materjalide, pinna inseneriteaduse jne sellisel tasemel, mis võimaldab nende rakendamine teistes ainetes ja ka inseneri praktikas.
 • Lõpetajad on võimeline kirjeldama üksikasjalikult omadused eri rühmade ehitusmaterjalide sealhulgas materjalide eriotstarbelised; nad teavad üksikasjalikult suhteid sisemine struktuur materjalid ja nende omadused; nad teavad, täiustatud mõisted materjali omaduste parandamine abil muutusi tehnoloogias materjali tootmise ja teel struktuuri muutmist.
 • Lõpetajad on võimelised iseloomustada nii põhi-ja meetodeid materjali omaduste katsetamine, võivad nad kasutada ka keerukamaid meetodeid struktuuri analüüs. Nad suudavad valida sobivad meetodid materjali analüüsi, sõltuvalt sellest, millist materjali ja mõistes nende kasutamist.
 • Lõpetajad saavad määrata täiustatud mõisted materjali muundumismehhanisme; nad võivad diferentseeruda kõik olulised omadused, mis mängivad olulist rolli materjalide vastupidavus erinevatele muundumismehhanisme.
 • Lõpetajad on teadlik piirid kasutamine määratletud mõistete või lähenemisi ja nende kasutamise tingimused praktikas.

Oskused

 • Lõpetajad on võimelised iseseisvalt ja loovalt:
 • Tehakse keeruliste analüüside materjalide, nende tootmise tehnoloogia, omadused jne .; analüüsida ja hinnata olemasolevate tehnilised lahendused materjalide valdkonnas ning pakkuda uusi innovatiivseid lahendusi.
 • Tehakse täiustatud materjali disain, võttes arvesse kõiki asjakohaseid omadusi kasutusel (nt välise laadimise, keskkond jne).
 • Disain sobivad katsemeetodite hinnata materjalide omadused, samuti meetodeid, et hinnata materjalide struktuuri. Nad on võimelised analüüsima saadud tulemusi kõrgkvalifitseeritud viisil. Nad on ka võimeline täitma teatud liiki katsetustest ise.
 • Tehke keerukamaid harjutusi valdkonnas materjalide insener.
 • Analüüsige asjakohane teave ning nende põhjal hinnata olemasolevate tehnoloogiliste protsesside materjali tootmise ja edasise töötlemise ning pakkuda uuenduslikke tehnoloogilisi protsesse.
 • Exploit omandatud teadmisi ja oskusi nii alus- ja rakendusuuringuid valdkonnas materjale, peamiselt teadus- ja arendustegevuse innovatiivsete materjalide kõrgem omadused ja ka sissejuhatus neid materjale arvesse tootmise.

Üldpädevuste lõpetajad käsutada üldise pädevuse ulatuses, mis on määratud riikliku kvalifikatsiooniraamistiku kolmanda taseme hariduse rõhuasetusega side, mis reguleerivad ja organisatsiooni oskusi. Nad on võimelised suhtlema vähemalt ühes võõrkeeles.

Occupational profiilid Lõpetajad Õpilased Advanced Engineering Materials Uuring Branch on süvendada oma teadmisi kõikide oluliste gruppide materjalid: metallid, läbi polümeerid, struktuuri keraamika kuni komposiidid.
Nad saavad sügavam mõistmine mikrostruktuuri - varalised suhted ja täiustatud meetodid materjalide iseloomustus. Õpilastel on võimalus töötada kaasaegse katserajatistel ja osaleda lahendusi tööstus- probleeme. Nad võivad võtta osa uuringud välismaal, mida viib parandamine oma keeleoskust. Kõik see toob neile seni võimalusi tööturul: tööstusettevõtted, teadus- ja uurimisasutused, on turundusosakond, ja haridusasutused jms

Vastuvõtutingimused Määratakse Dean, võib sisaldada sisseastumiseksam, muude ametlike dokumentidega.

Lõpetamise nõue 120 ECTS ainepunkte, Final riigieksami Diplomitöö Kursuse ülesehitus skeem EAP kursuste loetelu on kättesaadav üksikasjalik filiaali kirjeldus leheküljel 30 EAP semestris.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 22 kursust VSB - Technical University of Ostravais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
4,000 EUR
4000 € aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date