Loe ametlikku kirjeldust

MAIS programmi on kahe aasta akadeemiline programm, mis keskendub arenenud uuring poliitika ja rahvusvaheliste suhete, rahvusvahelise majanduse, ajaloo ja rahvusvahelise ja Euroopa õiguse.

Õpilased peavad täitma interdistsiplinaarse väitekirja selles teadus-põhine programm. Varustatud laialdasi teadmisi, tugev analüüsivõime, mõned keeleoskust ja kogemusi rahvusvahelise üldsuse lõpetajate jätkata seisukohti rahvusvahelistes organisatsioonides, äri- ja avalikus või täiendavaid uuringuid ja akadeemilise karjääri. MAIS on ühine magistrikraadi Diplomaatiline Akadeemia ja Viini ülikooli.

Sihtgrupp

Ülikooli ja kolledži lõpetajad kõikidel erialadel, ja kõik rahvused, kes soovivad saavutada põhjalikke teadmisi rahvusvaheliste suhete kaudu multidiscplinary magistriõppesse.

Struktuur

MAIS1

Esimesel aastal Master of Advanced International Studies õpilased osalevad klassid väljad politoloogia, rahvusvaheliste suhete, majandus ja rahvusvahelised majandussuhted, lähiajalugu, samuti rahvusvahelise ja Euroopa õiguse. Õpilase huvide, eelistuste ja eelteadmisi võetakse arvesse iga üksiku õpilase nõustamine istungid. Teadmised varem omandatud bakalaureuse programmid täiendavad ja täiendada ning vajaliku aluse analüüs konkreetse teema valdkondades MAIS2 aastal on loodud.

MAIS2

Teises MAIS aasta üliõpilased kandideerida jooksul omandatud teadmisi MAIS1 aastal spetsialiseeritud kursuste ja seminaride analüüsida probleeme ja lahendada juhtumiuuringud. Metoodiline ja interdistsiplinaarse seminari, mille esitas tuntud isikud alates poliitika ja teaduse, valmistada üliõpilasi ette kirjalikult oma magistritöö. Oma magistritöö õpilased on kohustatud analüüsima spetsiifiline probleem rahvusvaheliste suhete aspektist vähemalt kaks distsipliinides.

õppereisid

Esimesel MAIS aastal õppereisil Brüsselis pakub õpilastele võimaluse uurida Euroopa Liidu institutsioonide silmaga. Teisel MAIS aastal on õppereis Lääne-Balkanil. Täiendav õppereise (näiteks Ukrainasse / Poola või Bulgaaria) pakutakse kõigile programmidele.

Lisaks on ekskursioone rahvusvaheliste organisatsioonide peakorter asub Viinis (UNO, OSCE, OPEC, UNIDO, IAEA, EUMC).

Keeleõpe

Jooksul kaks MAIS aastat õpilased peavad täitma keelekursused saksa või prantsuse sisaldab vähemalt 4 EAP. Koostöös Keel Keskus Viini ülikooli ja Konfutsiuse Instituut Ülikooli Viini DA pakub täiendavaid valikaineid ametlikest keeltest ÜRO: araabia, hiina, vene ja hispaania keeles.

Sissepääs

Selleks, et saada luba, et MAIS programmi Kandidaadid peavad olema:

  • Kõrgharidus igal distsipliini (vähemalt 180 ECTS) - väga hea inglise keele oskus

Need kandidaadid, kelle emakeel ei ole inglise peab esitama tõendid nende pädevus inglise kujul:

  • Esimese astme Inglise - CPE - CAE (hinne: A) - IELTS (akadeemiline moodul minimaalne hinne 7,0) - TOEFL (minimaalne märgid 627 punkti paberil test, 263 punkti arvuti testi või 106 punkti Internet test; DA institutsionaalne kood / DI kood = 7730).

Taotlusi hindab MAIS vastuvõtukomisjon. Kandidaadid võidakse nõuda ka istuda kirjalik eksam ja / või kutsutakse küsitlust.

Kandidaatidelt võib pääsevad otse teise MAIS aastal, kui nad on:

  • Lõpetatud Diploma käigus Diplomaatiline Akadeemia Viini või samaväärne ülikooli programmi (näiteks raames koostööleping DA teiste ülikoolidega) või - osales esimese taseme kraadi (180 ECTS punkti) ja teise astme programmi (60 ECTS punkti vähemalt), mis hõlmavad sisu MAIS1 aasta kohustuslikud moodulid majanduse, õiguse, politoloogia ja ajalugu.
Programmi õpetamise keel:
Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
26,200 EUR
õppeaastal 2015/16
Deadline
Võta kooliga ühendust
Early decision: 15 January 2017; Regular decision: 1 March 2017.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Early decision: 15 January 2017; Regular decision: 1 March 2017.

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Early decision: 15 January 2017; Regular decision: 1 March 2017.
End Date