MA Advanced võrgu tehnoloogiate telekommunikatsioon

Üldine

Programmi kirjeldus

Telekomi sektoris võtmeroll tänapäeva ühiskonnas. Telekommunikatsioon on jõudnud reguleerimata ja tugeva konkurentsi tingimustes paljud müüjad, vedajad ja teenuseid. Telekommunikatsiooni tehnoloogia liigub avatud, lähenesid ja multiservice digivõrkudes kõne, andmete, video-ja multimeedia rakendusi.

Traditsioonilistes telekommunikatsioon, Internet, IT ja saade TV on kiiresti lähenenud moodustama uut sektorit: info ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT). See hõlmab laia teemaderingi, sealhulgas disaini täiustatud algoritme ja komponendid, keerulise võrgustiku infrastruktuuri ja teenuste arendamist ja lahendusi rahuldada lõppkasutajatele.

Tulemusena rakendamist pidevalt arenev tehnika on kooseksisteerimine mitu võrgu lahendusi, uuenduslikke seadmeid, süsteeme ja rakendusi erinevate arendajate ja müüjate. See programm on sinu valik, kui soovid kasutada ja hooldada telekommunikatsioonivõrkude, teadus-ja hinnata olemasolevaid protsesse telekommunikatsiooniturul, võtta vastu otsuseid erinevates valdkondades telekommunikatsiooni! Võttes arvesse, et telekommunikatsiooni on selgroog paljudes tööstusharudes -Telemedicine ühendatud Sõidukid transpordi, Enterprise võrgud rahanduse, meedia, tootmine ja haridus - oskused õpite on kõrgelt hinnatud tööandja!

International Master 's Program "Advanced Network Technologies Telekommunikatsiooni

International Master 's programmi Advanced Network Technologies Telekommunikatsiooni on kõrgetasemelise rahvusvahelise kraadiõppe programmi pakutud MTUCI inglise siseriiklike ja välismaiste üliõpilaste B.Sc. kraadi. Programm on ühisalgatus teaduskonna süsteemide ja võrkude (FCSN) kohta MTUCI ja koolituskeskused (TC) loodud MTUCI maailma juhtivate telekommunikatsioonifirmade Ericsson, Cisco Systems, Alcatel-Lucent ja Huawei Technologies. Programm toetab teaduskonna rahvusvaheliste üliõpilaste (FIS) ja Rahvusvaheline projektide ja programmide osakonna (IPPD) kohta MTUCI. Programm annab õpilastele tugeva tausta teooria ja põhimõistete, ülevaate praeguste suundumuste ja tavade tänapäeva telekommunikatsiooni seadmete uue põlvkonna võrkude poolt tuntud kaupmehi. See magistriõppe programmi MTUCI on ainulaadne maailmas, pakkudes kõiki neid tahke ühes erialast ühe ja sama ülikooli. Saadud teadmised ja pädevused on piisavad professionaalse panuse täitmisel teadusuuringute, arendamise, planeerimise ja analüüsi jooksul mitmes valdkonnas telekommunikatsiooni, lahendada põhiõiguste ja kohaldada teadlaste ja tööstuslike küsimustega IKT ja lähenesid väljad.

Programmi ülesehitus

Magistriõppe programm kestab 2 aastat (4 semestrit), sh 6 kuud, et viia lõpule magistritöö. Õppekava koosneb kohustuslikest üldine teaduse ja professionaalne osa ja kirjavahetus erinevate osade poolt valitud üliõpilaste vastavalt Vene Föderatsiooni haridus-standardite osaleja Euroopa Bologna protsessi. Oluline osa programmi on pühendatud teoreetilise ja praktilise realiseerimise maailma juhtiv telekommunikatsiooni lahendused tarnijad Ericsson, Cisco Systems, Alcatel-Lucent ja Huawei Technologies. Programm on lõpetatud magistritöö valitud üliõpilaste professionaalne suunas ettevalmistamisel. Allpool on näited IMP kursustel:

  • Andmete otsimine
  • Neural Networks
  • Networking Technologies and Data Communications
  • Marsruut algoritme
  • Kaasaegne Mobile Networks ja süsteemid
  • NGN Technologies
  • Kaasaegne Transport Networks
  • Juhtimise Business Processes in Telecommunications jms

Vastuvõtutingimused

Tunnustatud B.Sc. aste (Elektrotehnika, infotehnoloogia või Communications Engineering või Computer Science) on eelduseks lubamist. Kõik õpetamine on läbi inglise keeles. Soovitatav tasemel inglise teadmisi on vähemalt B1. Teadmised vene keele ei ole vajalik. Tagasihoidlik vene keele oskus võib olla abiks igapäevases elus. Vene keele kursused on kättesaadavad MTUCI keelekeskus. Iga IMP taotleja läbima piiril kirjaliku eksami MTUCI põhiliste telekommunikatsiooniteenuste ja nende rakendused teadmisi. Sisseastumiseksami Telekommunikatsiooni toimub 1.-10 september 2015.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

On the 11th of February, 2011 the Moscow Technical University of Communications and Informatics (MTUCI) celebrated its 90th

On the 11th of February, 2011 the Moscow Technical University of Communications and Informatics (MTUCI) celebrated its 90th Näita vähem