MA ajakirjanduse Buenos Aires, Argentina

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Master ajakirjanduse Buenos Aires, Argentina

Mente Argentina õppekava Ajakirjandus on mõeldud üliõpilastele üle kogu maailma, kes ei taha saada magistrikraadi ajakirjanduse, vaid ka neile, kes tahavad erakorralise õppe kogemusi Buenos Aires, Argentina.


Mente Argentina Ajakirjandus Programm keskendub edendavatele üliõpilaste võimet aru kasutades kirjalikke ja online-meedias. Õpilased õppida ka seotud valdkondades ajakirjanduse, näiteks meeskonnatöö, juhtimise ja tehnoloogia kasutamine meedias.


Meie programm on 12 kuud pikk. Selle aja jooksul on õpilased võtta tunde ja osaleda seminaridel antud lokaalselt ja rahvusvaheliselt tunnustatud ajakirjanikud, samuti pressikonverentse poliitika, kultuur, majandus ja sport.Lisaks õpilastele teevad internatuuri ajal üks tähtsamaid ajalehed Argentina, luua terviklik portfelli ja täielik lõplik väitekirja.MA Magistriõpe ajakirjandust vastuvõtva ülikooli ja AKREDITEERIMINE

Mente Argentina Ajakirjandus Programm pakub kõrgeima kvaliteediga haridus ühel Argentina mainekama ülikoolid koos kõige olulisem ajaleht Argentinas.


Mente Argentina MA ajakirjanduse programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad registreeruda tihe programm, mis ühendab akadeemilise personali ja internatuuri, mis annab reaalse maailma töökogemust. Programm on avatud ülikooli lõpetajale määral mis tahes bakalaureuse suur, kes soovivad arendada oskusi, suhelda erinevate ajakirjandustava keskkondadesse.Peamine eesmärk on programmi, et luua ajakirjanike praktilisi oskusi, põhjalikku arusaamist akadeemiliste teooriate ümbritseva ajakirjandust, samuti tehnoloogia, mis on vajalikud edu tänapäeva meedia turul.

&nbsp

Magistriõppes muudab õpilase jooksul kaksteist kuud, alates kolledži lõpetaja andekas ja suudab ajakirjanik pühendatud kutsestandardid.Mente ARGENTINA magistrikraadi ajakirjandust akadeemikud


Magistriõppe programm koosneb 3 peamisest etapist:


-Ajakirjandusele kirjutamine: Jooksul kolm kuud, õpilased saavad tutvuda põhitõdesid uudised aruandluse ja erinevate ajakirjandustava žanrid ja stiilid rõhku toodete tootmine.Õpilased vaatavad erinevaid stiile moodustavad tekstid, mis algavad harjutus kaabel kirjalikult, et saada valda kirjalikult artikleid oma kõige ehedamal kujul. Metoodika programmi lisab kasutamine seminarid põhineb tootmise artikleid, analüüsitakse ja parandatakse professor parandada õpilaste kirjalikult võimeid. Lisaks on õpilastel osaleda pressikonverentsidel ja seminare ning lõpetavad internatuuri. Tööpraktika on kolm kuud pikk ja keskendub arendamise ja täiustamise kirjalikult võimeid, samuti laiendada õpilaste võimet analüüsida ja kriitiliselt mõelda.


-Ajalehtede jagu: teisel trimestril, õpilased töötavad toimetajad konkreetsetes punktides ajalehes, et saada spetsialiseeritud teadmisi teemal, koostamine ja toimetamine, ja spetsiifikat oma levialas.Õpilased kasutada oskusi, mida nad arenenud eelmise trimestri tõhusalt teha märkmeid article kirjalikult. Selles etapis õpilased võtta ka tunnid uurivat ajakirjandust, et alustada tööd oma väitekirja, mis on tingitud lõpus programmi.


Redigeerimine: viimastel kuudel, klassiruum tõeliselt muutunud toimetuses. Kõik õpilased õppinud ja töötanud viimase trimestril põhjustab redigeerimise protsessis. Õpilased võtavad rolli kohta koostajad ja toimetajad ja hakkab sisaldama graafiline meediat teatud lõikudel. See intensiivne lõplik trimestril on valmistada üliõpilasi ette lõppfaasis oma magistriõppesse, internatuuri koos ajalehtede kirjalikult personal, mis toimub jaanuaris ja veebruaris.


Mente ARGENTINA magistrikraadi ajakirjandust Vastuvõtutingimused

&nbsp

• Mente ARGENTINA online avalduse vormi

• MASTER kraadiga ajakirjanduse täidetud ankeet

• BACHELLOR või sellega võrdsustatud kraadi

• Kaks soovituskirja

• Töökogemus ja meeskonnatöö oskused

• avalduse eesmärk. See avaldus tuleks üksikasjalikult oma põhjused kehtivad programmi ja visandada oma akadeemilise ja kultuurilise programmi eesmärgid. See peaks olema pool lehekülge ühele A4 lehele pikkus.

• Jätka - CV.Kui kirjeldada oma haridust, töökogemust ja oskuste kogumi.


Mente ARGENTINA magistrikraadi ajakirjandust KALENDER ja AJAKAVA


Magistriõpe Ajakirjanduse hakkab kord aastas aprillis ja klassid on antud 4 korda nädalas teisipäevast reedeni, 4,5 tundi päevas.


Järgmine algus: aprill 2013 / aprill 2014.Mida sisaldab Mente ARGENTINA MA AJAKIRJANDUSLIK programm?


• Magistriõpe Ajakirjanduse Full Õppemaks ja Registreerimine

• Guranteed Sissepääs

• Jagatud korter Majutus (Private Room), mis asub eksklusiivses piirkonnas Palermo, Barrio Norte või Recoleta.

• Airport Pick Up

• Airport Drop Off

• Euroopa Liidu ärakirju ja sertifikaadid

• Tervitustekst Orienteerumine

• Mente Argentina Tere Kit (kõnekaart, siseringi 's City Guide, kaardid ja palju muud)

• Täielik juurdepääs Mente Argentina Tours ja tegevused

• Mente Argentina Sooduskaart

• Mobiiltelefon

• Vestlus vahetus Partner - Language Exchange Läbib

• tangotundides

• Tervise Klubi Liikmed: tasuta jõusaali liikmeks lisatud

• Mente Argentina Kohapealne abi ja tugiteenuste 24/7


Programmi algus: aprill 2013

Õppekeel: hispaania

Tase: Kraadiõppe

Viimati uuendatud märts 2013

Teave kooli kohta

By choosing Mente Argentina, you’ve got a true local partner for a positive and rewarding experience in Buenos Aires, Argentina.

By choosing Mente Argentina, you’ve got a true local partner for a positive and rewarding experience in Buenos Aires, Argentina. Näita vähem
Buenos Aires , Buenos Aires + 1 Rohkem Vähem