MA ajakirjanduse

Üldine

Programmi kirjeldus

Sissejuhatus

Magistriõpe ajakirjanduse DCU pakub laiaulatuslikku koolitust ja haridust, kes on huvitatud elukutse ajakirjandust ja sellega seotud valdkondades. See tasakaalustab praktiline, teoreetiline, tehnilisi ja analüütilisi elemendid tegeleda muutuvas meediakeskkonnas ja uus, ja üha mitmekesisemaks, nõudmistega tehtud sisenejate ajakirjandust. Lõpetamisel siis on põhjalikud teadmised ja võimed jätkata edukat ajakirjanduse karjääri.

Kes saavad toetust taotleda?

Kuni 25 kohta pakutakse iga aasta tarbimist programmi. Et lugeda lubamist, peab taotleja olema vähemalt seda, ülemise teise klassi kiitusega kraadi (või rahvusvaheliste samaväärne). Kohad Samuti võib olla kättesaadavad kandidaadid, kes on vastav töökogemus.

Kandidaadid, kelle emakeel ei ole inglise peavad esitama tõendid inglise keeles kvalifikatsioon. Lisateavet sisenemise nõuded palun meie veebisaidil.

Kandidaadid peavad arvestama, et sisenemise programm on konkurentsivõimeline ja valikumenetluse käigus sõelub kandidaatide vestlusele kuupäevadel määratud Ülikool.

Programmi sisu

See üks aasta, täistööajaga programm koosneb õpetas kursustel kaks semestrit, millel on projekti või väitekirja ja praktikant praktika kogu suve jooksul. Projekti / Väitekiri on suur tükk akadeemilise meedia teadus-, keskendunud ajakirjandus või suure ajakirjandusliku projekti.

Kõik õpilased saavad koolituse print, online ja eetrisse ajakirjanduse. Moodulid on märgitud, osaliselt või täielikult, pideva hindamise, nimelt esseed, simuleeritud toimetus harjutusi, valmistamise funktsioonid ja uudiseid, online-tegevuse ja seminar esitlusi. Eksami- ja klassi katsed on määratud ka mõned moodulid.

Olete kohustatud osalema INTRA programmi, mis pakub paigutuse meedia organisatsioon suveperioodil. Rahuldavat läbimist paigutamine, sealhulgas esitamist töö aruanne, on eelduseks hankelepingu see kraad.

Moodulid õpetas selle programmi kuuluvad:

  • Uudised Reporting
  • Raadio Journalism
  • Meediaseadust
  • Television ajakirjanduse
  • Feature kirjutamine
  • Side eetika

Struktuur

MA ajakirjanduse eesmärk on täita ühe kalendriaasta täiskoormusega õpe. See koosneb kahest (täistööajaga) õpetas semestrit, millele järgneb praktiline projekti lõpule maist septembri alguses. Järgmisel tarbimist see programm on september 2017.

DCU pakub mitmeid stipendiume rahvusvahelistele üliõpilastele igal aastal. Et olla õigus taotleda stipendiumi DCU tuleb esmalt taotleda ja saada pakkus välja DCU magistriprogrammi.

Taotleda online september 2017 sisenemise www.pac.ie/dcu abil PAC-kood DC600

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Dublin City University (DCU) is a young, dynamic and ambitious university, celebrated for being cutting edge and forward thinking. We work closely with industry to give students a modern, relevant, we ... Loe edasi

Dublin City University (DCU) is a young, dynamic and ambitious university, celebrated for being cutting edge and forward thinking. We work closely with industry to give students a modern, relevant, well-researched curriculum delivered in world-class facilities. We are noted for having an entrepreneurial, innovative and creative culture... Näita vähem