MA ajakirjanduse

Üldine

Programmi kirjeldus

MA ajakirjanduse

See kursus on mõeldud neile, kes tahavad kiireid arvesse karjääri ajakirjanduses. See on väga kutsehariduse auhinna ja on täielik akrediteerimine alates riikliku nõukogu ajakirjanike koolitus (NCTJ).

Lühikirjeldus

Staffordshire University naudib tugevad sidemed ajakirjanduse tööstuse ja meie õppejõud on paljude aastate töökogemus ajalehed online ajakirjanduse, raadio ja televisioon.

Sa võidavad töötavad meeskond top ajakirjanikke ja akadeemikuid ja õppida, kuidas ise tegutseda multimeedia ajakirjanik. Meie tähelepanu keskmes on ühendades teooria ja praktika elav ja huvitavat atmosfääri, mis paljuneb reaalses maailmas ajakirjandust. Rõhuasetus on sõltumatu uuring, arendada portfelli ja jälitavad karjääri. Auhinna järgmiselt programmi pideva hindamise ja nõuab õpilasi kohustuvad täielikult hinnata tööpraktika.

Õpilased saavad istuda NCTJ kvalifikatsiooni Reporting, Law, Public Affairs, Video Ajakirjandus, tootmise, Portfolio ja stenografist ajal muidugi.

Viimane tööstus-standard varustus kasutatakse ja lugusid, mis on seotud üritusi kohaliku kogukonna, riigi poliitika, rahvusvaheliste suhete, spordiuudiseid ja kuulsus lobamokk on kõik kaetud.

Akrediteerimine

See kursus on akrediteeritud NCTJ. See tähendab, et kui te õpite oma ajakirjanduse programm, mida soovitatakse tungivalt, et saavutada NCTJ diplom ajakirjanduse, mida tööandjad siiski vaadata ennekõike kui märk professionaalne ja pädevuse. Ühesõnaga, nad on olulised, et aidata teil saada oma esimest pausi karjääri ajakirjanduses.

Meie võimalused

TV News Set

Uudised komplekt peegeldab samasugune sõlm sellele leiti saade tööstuse tutvustada oma õpilastele töökorralduse teleuudised. Meil on 3-dolly kaamera ülesseadmine, auto-vihjete ja tööstuse standard heliesitusseadme süsteemi indigo segisti. See on inkorporeeritud täisvarustuses galerii coms, uudised kirjutuslaud ja diivanid seatud pakkuda erinevaid esitluse võimalusi.

RAADIO- stuudiod

Kõik 3 meie raadio stuudios koostööd RCS Master Control Burli, Adobe Audition ja hulgaliselt sobitada kaubik tööstuse standard. Stuudiod on täielikult varustatud miksimispuldid, mikrofoni, salvestamise tarkvara ja ISDN telefoni intervjuud. Need stuudiod kasutatakse regulaarselt koos uudiste päeva ja on ettetellitav õpilastele oma isiklikke projekte.

Prindi Uudised

Print toimetus maja 31 Apple masinad koos Quark, Word, Photoshop ja muud asjakohast tarkvara. Prindi Ajakirjanikud regulaarselt luua ajakirjad ja paber paigutusega nii isiklik ja professionaalne kasutamine. See ala on kasutada nii õpetamise võimalus ja praktiline tööruumi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Since 1914 we have offered vocationally inspired education relevant for the age. Back then our focus was on mining and ceramics. But times have changed and we have too. Now we’re delivering everything ... Loe edasi

Since 1914 we have offered vocationally inspired education relevant for the age. Back then our focus was on mining and ceramics. But times have changed and we have too. Now we’re delivering everything from Computer Games Design to Forensic Science. Näita vähem
Stoke-on-Trent