MA Ajalugu

Üldine

Programmi kirjeldus

MA ja PhD programmide ajalugu keskendub Ottomani ja Modern Türgi ajalugu. Selle eesmärk on edendada värsked, eelarvamusteta ja kriitiline nägemused Ottomani-Türgi minevikku, mis on teatanud romaan teoreetilise teadmisi ja võrdleva tundeid iseloomustavad tipptasemel tava ajaloolisi uuringuid. Oma uuenduslike ja terviklikku lähenemist valdkonnas Ottomani ja Modern Türgi valdkonnas uuringuid, ajalugu Programs kasu laiaulatuslikku tööalast võimekust oma akadeemilise personali kui ka interdistsiplinaarne make-up Ülikooli Kunstide ja sotsiaalteadused . Eraldi MA ja PhD trajektoorid programm on kavandatud nii constituing kokku ja lahutamatu õppima, mis edendab teadusuuringuid erinevates valdkondades alates poliitiline ja õiguslik intellektuaalse ja kultuurilise ajalugu, samuti rahvusluse uuringud.

Eesmärk Ajalugu MA programm on anda võimalus kõigile üliõpilastele mitmekülgne bakalaureuse taustaga omandada tugeva akadeemilise aluse Ottomani ja kaasaegse Türgi ajalugu. Õpilased, mille eesmärk on edendada oma ülikooliõpinguid suunas doktorikraadi ajaloos Ottomani impeeriumi, Balkanil või Lähis-Idas, on tungivalt valida MA programmi väitekirja. Õpilased kavatseb jätkata oma uurimistööd muudes valdkondades kui ajalugu on võimalus valida mitte-väitekirja magistriprogrammi.

Raames magistritöö muidugi need eeldatavasti teadusuuringute ja kirjutada magistritöö umbes 70 lehekülge varem esitatud ja heaks kiidetud teema.

Iga õpilane, kes on edukalt läbinud oma / tema kursuste jooksul tavaliselt neli semestrit, kuid kes vajab täiendavat lõputöö lõpetamise aeg, võib taotlemisel Social Sciences Institute, antakse maksimaalselt kaks semestrit selleks.

Programmi nõuetele võivad varieeruda vastavalt aasta esimesel kursusel.

programmi eesmärgid

MA muidugi möönab õpilasi erinevatest bakalaureuse väljad ja eesmärk on valmistada neid ette täiendavaid uuringuid, andes neile tugeva aluse maailma ajaloos ja historiograafia lisaks Ottomani / Türgi ajalugu võrdlevas perspektiivis. Interdistsiplinaarset lähenemist toetab ka koos valikained teistes sotsiaalteadus ja humanitaarteadused teemasid. Varustatud tugeva ajaloo kui distsipliini ja ühtsust ajalugu õpilased võivad ka karjääri peale ajaloolise uurimistööga.

programmi tulemused

 1. Arendada võimet kasutada kriitilist, analüüsi ja mõtlemine ja põhjendused
 2. Mõelda sotsiaalseid ja eetilisi kohustusi oma / tema professionaalse elu.
 3. Omandada kogemusi ja usku levitada projekti / teaduslike väljundite
 4. Töö vastutustundlikult ja loovalt kui indiviidi või liikmena või juht meeskonnast ja multidistsiplinaarne keskkond.
 5. Suhtlemine tõhusalt suuline, kirjalik, graafiline ja tehnoloogilised vahendid ja olema pädevus inglise keeles.
 6. Sõltumata jõuda ja omandada teavet ning arendada kallinemine vajadust pidevalt õppida ja ajakohastamine.
 7. Arendada põhjalikke teadmisi teooriaid, kontseptsioone ja uurimismeetodite valdkonnas ning rakendada neid teadustöö kavandamise ja andmete analüüsi.
 8. Hinnata majandusliku, sotsiaalse ja poliitilise keskkonna globaalsest, riiklikul ja piirkondlikul tasandil.
 9. Tea, kuidas pääseda kirjalikke ja visuaalne, põhi- ja teabeallikad, mõistete ja andmeid erinevatest allikatest arendamisel distsiplinaar- ja interdistsiplinaarne analüüs.
 10. Näidata oskus võrdlevaid perspektiive, mis võivad sisaldada võime võrrelda ajalood erinevate ühiskondade, kultuuride teadlikkust järjepidevus ja muutus pikema aja kestab.
 11. Ehitatakse kontseptsioonidest ja teooriatest tuletatud humanitaar- ja sotsiaalteaduste.
 12. Analüüsige tõendeid teadusuuringute toetamiseks ajalooline argument vastust teadus küsimus.
 13. Kanna kriitilise perspektiivi hindamiseks ajalooliste argumentide, sealhulgas kvaliteedi allikatest kehtivuse tõlgendused nende allikate ja usaldusväärsus argument kasutab tõendeid ajalooline tõlgendamine.
 14. Arendada ja säilitada ajaloolisi argumente erinevaid kirjanduslikke vorme, sobiva ja küsimustele ja kasutades tõendeid.

Sisseastujale

Taotlused kraadiõppe programme on hinnanud Sisseastujale komitee asjakohane programm. Sissepääs on lõpule heakskiitmist seotud Graduate School eestseisuse soovitust Sisseastujale komitee ja taotlejale teatavaks.

Taotlejad võivad olla kutsutud kirjalike eksamite ja / või intervjuud. Kõik kirjalikud eksamid ja intervjuud toimuvad inglise keeles. Türgi ja rahvusvahelisi taotlejatele, kes on välismaal ja ei saa osaleda kirjalikud eksamid ja / või intervjuud, intervjueerivad Skype'i kaudu.

Rakendused rahvusvaheliste taotlejad välismaal õppimise kehtivad ainult pärast heakskiitu ja tunnustust viimase lõpetas kõrgkooli ja õppima Türgi Kõrghariduse Nõukogu. Kontrollimine jõutakse Ülikooli.

Türgi kandidaadid on lõpetanud kõrgema välismaal peaks esitama tõendi samaväärsuse Türgi Kõrghariduse Nõukogu.

Application Dokumendid ja nõuded:

 1. Hetkel taotlusvorm: Kandidaate saavad taotleda mitme programmi kaudu online-süsteemi. Eraldi taotlus tuleb täita iga programmi, mis kandidaadi soovib rakendada.
 2. Ametliku ärakirja: pitseeritud ametliku ärakirja poolt väljastatud Student Affairs üksus taotleja eelmise ülikoolis tuleb esitada. See dokument peaks näitama kursuste ja saadud hinded taotleja
 3. Kaks soovituskirja: Need tuleb kas esitada elektrooniliselt või lähetatud kinnises ümbrikus. proovi kiri
 4. Üks Foto: Üks foto on vaja. Kui pilt on juba lisatud elektroonilise taotluse, see ei ole vajalik.
 5. Statement of Purpose: Taotlejad on oodata esitada avalduse eesmärk viidates programmi nad taotlevad, et. Rakendused Conflict analüüsimine ja resolutsioonid, Cultural Studies, European Studies, ja politoloogia ei võeta arvesse ilma avalduse eesmärk.
 6. Kirjalikult proovi: Taotlejatel peaks esitama kirjalikult proovi nagu essee, artikkel, lõputöö jms Rakendused Conflict analüüsimine ja resolutsioonid, Cultural Studies ja Euroopa uuringud ei võeta arvesse ilma kirjalikult proovi.
 7. Tulemus Graduate Program Sisseastumiseksamist Taotleja peab esitama ühe järgmistest eksami tulemuse manustamise ajal. Rakendused ilma kehtiva eksami tulemust ei arvestata. Koopiaid hinded on heaks kiidetud taotluse, kuid eksemplaris tuleb esitada sisseastumisel ja kursusel.
 8. Inglise keele eksami tulemus Certificate: Kuna õppekeel Sabancı Ülikool on inglise keel, on taotleja kohustatud esitama skoor üks inglise keele hinnangu eksamid. Tunnustatud eksamite ja minimaalne nõutav punktisumma: TOEFL IBT - 87; KPDS / UDS / e-YDS / YDS -73; PTE Academik -73; CAE - B; CPE - C. Koopiaid dokumentidest on heaks kiidetud taotluse; aga originaale nõutakse registreerimisel puhul vastuvõtu. Pärast testi kuupäev, TOEFL IBT hinded kehtivad 2 aastat; PTE Academic hinded kehtivad kaks aastat; CAE ja CPE hinded kehtib 3 aastat; e-YDS, YDS, KPDS ja UDS hinded kehtivad 5 aastat.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Sabanci University is a leading university in Turkey which provides a fully English education backed by a world class faculty. One of the top research universities in the region, SU is the place to be ... Loe edasi

Sabanci University is a leading university in Turkey which provides a fully English education backed by a world class faculty. One of the top research universities in the region, SU is the place to be with its strong scholarships, extensive exchange opportunities across the world, and innovative model of education that gives students full freedom in choosing their area of study after enrollment. Näita vähem