Miks õppida Master Data Science

On märkimisväärne ja pidev kasv nõudlust Andmed Teadlased üle maailma. Andmed Teadus on põnev uus ala uuring, mis on kohaldatav suur hulk tööstuse sektorites nagu tervishoid, energeetika, rahandus, tootmine, samuti valitsus. Data Science programmi Ülikooli Queensland on esimene Austraalias pakkuda kõrgtasemel arvutustehnika, statistika, matemaatika ja äritegevuse teadmiste rakendada tööstuse, valitsuse sotsiaal- ja teadusliku tausta ja tasakaalustatud oluliste tunnuste olulised andmed teaduse sealhulgas eetilisi andmete kasutamist , õiguslike kaalutluste andmete teaduse, äri side, praktilisi kogemusi asjakohaste suur andmete tööriistu ja tehnoloogiaid ning loominguline ja häiriv mõtlemist rakendada keerulisi probleeme. Valmib see programm on hästi varustatud, et lahendada keerulisi andmeid teaduse väljakutseid ja mängida juhtivat rolli edasist arengut andmed teaduse lahendusi kogu maailmas.

Pange tähele, et inglise keele oskuse nõue see programm on praegu läbi.

Riiki sisenemise nõuded

Eeldused

Programm on kättesaadav õpilastele vähemalt 3-aastase bakalaureuse kraadi suurt infotehnoloogia, IT, statistika, matemaatika, inseneriteaduse või programmi olulise kvantitatiivse oskusi piisav õigeaegset lõpetamist programmi. Lõpuleviimine Queensland Aasta 12 või samaväärne Matemaatika B on ka vaja.

Taotlejatel soovitatakse anda CV, mis sisaldab andmeid tahes töökogemus andmeid. Lisada kinnitus huvi Master Data Science ja võimalikku panust karjääri soovitatakse tungivalt.

Inglise keele oskus

IELTS üldine 7; lugemist 7; kirjalikult 7; rääkides 7; kuulates 7. Teiste Inglise keele oskus Katsed ja hulgaliselt heaks UQ, vaadata inglise keele poliitika alla.

Selleks, et pääseda akadeemilise programmi UQ, siis on tõestada teil on vajalikul tasemel inglise keele oskus.

Et rahuldada UQ inglise keele oskuse nõuded, siis peab näitama ühte järgmistest:

  • skoor võrdub nelja semestrit Sound Achievement Queensland Uuringud Authority inglise, inglise ESL õppijad või Austraalia või rahvusvaheliste samaväärsed. Vähem kui neli semestrit võib kaaluda mõned programmid.
  • vähemalt 6,5 üldine ja vähemalt 6,0 iga sub-bänd Rahvusvaheline inglise keele testimise süsteem (IELTS) või samaväärne test. Mõned programmid on suurem inglise keele nõudeid; vaata individuaalse programmi nõuetele.

Muid samaväärseid katseid nagu Test inglise keele kui võõrkeele (TOEFL) ja Pearson Test inglise (PTE) Akadeemiline vastu ka, ja muud kvalifikatsiooni ja kogemusi Kaaluda võib ka.

Välismaal õppimise ja Saabuva Vahetusüliõpilasele ainult vastama üldise skoori (nt 6.5 IELTS või 87 TOEFL või 64 PTE).

Viisakohustuse

Rahvusvahelised õpilased, kes on vastu võetud täistööajaga uuringu Master Data Science on õigus taotleda Austraalia üliõpilase viisat.

Austraalia valitsus on lihtsustatud viisa taotlemise protsessi. Nüüd on kõik välisüliõpilased taotleda Student Visa (alaliik 500).

On mitmeid nõudeid tuleb rahuldada enne viisa andmist.

Programmi struktuur

Kursused

Kursustel Master Data Science on sätestatud muidugi nimekirja. Iga kursus on eraldatud teatud ühikute arv (#).

programm Juhend

Programm Reeglid seletada, mis on vajalik, et viia lõpule Master Data Science. Need nõuded hõlmavad ühikute arv, mida vaja lõpetada, et lõpetaja.

Et teie kraad, siis tuleb ka täita General auhinna reeglid. Üldine auhinna reeglid koos muude põhimõtete ja eeskirjade kohta võib leida Ülikooli reeglid lehel.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 2 kursust The University of Queenslandis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
jaan 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
40,160 AUD
Soovituslik aastamaks 2017.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date