Õpingud maailma esimesel järjestatud kunsti- ja disainiülikoolil viie järjestikuse aasta jooksul (2015-2019) QS World University teema edetabelis.

Programmi kohta

Animatsiooni programm on maailma juhtiv praktika ja teadustöö, mille eesmärk on laiendada arusaamist meie keerulisest distsipliimist. Programm on loodud üle 30 aasta tagasi, sellel on rahvusvaheline maine, mis paneb selle distsipliini esirinnas. Programmi sees on kolm erinevat Pathways : dokumentaalne animatsioon, eksperimentaalne animatsioon ja narratiivne animatsioon, millest üks õpilane valib oma taotluse osana.

Programmi asukoht visuaalselt kogenud, multidistsiplinaarses kunstis ja disainikoolis, mitte filmikoolis on loomingulise ja kriitilise mõtlemise arendamisel, uurimisoskuste ja laiendatud erialateadmiste omandamisel otsustava tähtsusega ideede, stiilide, žanrite ja tehnoloogiliste lähenemisviiside rakendamine. Nii magistri- kui ka teaduskraadid meelitavad kunstnikele ja loomingulistele erialadele laia taustaga: teadus, matemaatika, arhitektuur, kirjandus, kunstiajalugu, arvuti- ja kunstiteos, samuti suhtlemine.

Pakume ainulaadset õppe- ja õpikeskkonda, arendades loovust ja oskusi, mida on vaja kiirete kultuuriliste ja tehnoloogiliste muutuste ajastul. Meie õpilased aitavad kaasa selle liikuva kuju laienemise ja küpsemise valdkonna loomisele, kus põhioskused on orienteeritud juhtimisele, narratiivile ja tootmisele. Pakume erakordselt stimuleerivat multidistsiplinaarset keskkonda, mida täiendavad kolledži auhinnatud kunsti- ja disainiprogrammid.

Õppekava võimaldab õpilastel uurida loomingulist libisemist erinevate liikuvat pilti: animatsioon, dokumentaalfilm, ilukirjandus, protsess ja interaktiivsus. Uute, praktiliste teadusuuringute ja erinevate kontekstite, traditsioonide ja ajaloo tundmise kaudu õpivad õpilased tugevat töökodade, loengute ja õpetuste kombinatsiooni, arendades samal ajal oma tegevust individuaalselt ja koostöös.

Programmi juhtivad praktikud pakuvad laia valikut praktikat ja teadustööd, nende tippsaavutust, mida toetavad mitmesugused rahvusvaheliselt tunnustatud filmitegijaid / kunstnikud. Viimased külastajad on kaasanud Stephen Quay, Suzan Pitt, David O'Reilly, John Smith, Nina Sabnani, Hiraki Sawa, Peter Blegvad, Asif Kapadia, Philip Hunt, Nick Park ja Jonathan Hodgson.

Animatsiooniprogrammil on maailma juhtiv uurimiskeskkond, mis kaasab muuhulgas ka kunsti

Õpilasi julgustatakse arendama kriitilist diskursust nende ainevaldkonnas, samuti üles ehitama ja väljakutset mõtteid oma isiklikes huvivaldkondades või erialadel. Programmil on pidev suhe Ühendkuningriigi animatsioonitööstuse kõige edukamate ja innovaatiliste sektoritega - Blink, Nexus, Studio AKA, Passion Pictures ja Hornet - mis võimaldab õpilaste tööd paigutada laiemasse professionaalsesse konteksti.

Programm pakub suurepäraseid vahendeid, mida toetavad tuntud tehnilised töötajad, sh stop-frame / rohelise ekraani pildistamise stuudiod, helisalvestised / segamine, digitaal- ja filmikampaanid / redigeerimine, Cintiqid ja individuaalne laua ruum iga üliõpilase jaoks erinevates koolides Teatis.

MA-programmid ja teadustöö kraadid pakuvad terviklikku keskkonda, mis valmistab ette animafilme kunstnike jaoks mitmetel rolfunktsioonidel galeriis ja tööstuspõhises animafilmides ning pakub uuenduslike elukutsete jaoks uuendajaid.

Praegustel üliõpilastel ja üliõpilastel on jätkuvalt animatsiooniga seotud "reaalmaailma" mõju, mis paneb esile praktika esirinnas ja toodab uuenduslikku ja väga edukat tööd. Suur osa sellest on tõestatud programmile antud tunnustuste ja individuaalsete üliõpilaste saavutuste kaudu selliste võitjate auhindadega nagu 5 BAFTA, Royal Television Society, Adobe Achievement Award ja Jerwood Moving Image Drawing Awards. Näitused muuseumides ja galeriides kogu maailmas koos filmide näitamise festivalidel ja ringhäälinguluba televisiooni ja Interneti-kanalid, võimaldab õpilastel suurendada oma ametialase profiili.

MA sisenemisnõuded

Kandidaate kõikides MA-programmides hinnatakse nende olemasolevate omaduste järgi, nagu on näidatud nende töös ja intervjuus, samuti nende potentsiaalist saada kasu programmist ja saavutada üldised MA-standardid. Hindamisel võetakse arvesse loovust, kujutlusvõimet ja innovatsiooni, mis ilmneb töös; oskus sõnastada töö kavatsused; intellektuaalne osalemine asjaomastel aladel; asjakohased tehnilised oskused; ja üldine intervjuu tulemus, sealhulgas inglise keele suuline kasutamine.

Programm valib igal aastal väljakutse hulga üliõpilasi, et hõlbustada erinevate ja huvitavate väljendusvahendite ristotolistamist animatsiooni ja liikuva pildi kaudu.

Taotlejatel on tavaliselt eeldatavalt kunsti- ja disaini kraad või samaväärne kogemus.

Taotlejad peavad esitama oma liikuva pilditöö valiku, mitte kauem kui 15 minutit, mis näitab nende sobivust järjestikuse mõtlemise ja suutlikkuse juhtimiseks. Teie konkreetne roll mis tahes koostööprojektis peaks olema selgelt märgitud. Vastuvõtukomisjon soovib näha täisfilme, et näidata oma direktoriaalset potentsiaali, mitte redigeeritud klippe. Valige oma töö hoolikalt, et näidata oma tugevusi ja näidata suunda, mida soovite arendada.

Valikuprotsessi abiks on kasulik digitaalne toe tööpakett, mis näitab ideede ja oskuste muid aspekte, mis võivad sisaldada 3D-objekte, jooniseid, fotosid, skripte, storyboksi jne. Intervjuu taotlejate nimekiri tehakse portfelli esitamisest.

Kui olete kutsutud intervjuuks, võite tuua täiendavaid materjale ja esialgseid kunstiteoseid ja / või mudeleid.

Programmi edukate taotlejate profiil on mitmekesine ning hõlmab nii teaduse ja arhitektuuri kui ka animatsiooni, visuaalse kommunikatsiooni, dokumentaalfilmi ja kunstiga seotud taustapilte. See peegeldab animatsiooni kui teemavaldkonna laiendatud olemust, samuti tootmismeetodite muutmist, teadlaste ja kunstnike lähendamist ühiste huvide kaudu ja tehnoloogia arendamist.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 24 kursust Royal College of Artis »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
19,000 GBP
Õppemaksud aastatel 2018-1919 - välismaal: 28 400 £ aastas (kogu tasu 56 800 krooni); Ühendkuningriik / EL: 9 500 naela aastas (kogusumma 19 000 naelsterlingit); Kanalisaared ja Mani saar 14 200 kr (kogupüha 28 400 eurot).
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev