Loe ametlikku kirjeldust

Miks õppida Master of Applied Linguistics

See programm on pakutud vastuseks nõudlus 2-aastase magistriprogrammi üliõpilased, kes on läbinud MA tasemel õpinguid ja soovivad alustada väitekiri enne edeneb teadus suurem. See kraadiõppe kursuste programm pakub uuring valdkondades Applied Linguistics ja TESOL. Programm on kaks missiooni. Esimene on pakkuda kvaliteetseid professionaalse arengu programm inglise keele õpetajad ja teised teist keelt ja keele asjatundjate tõlge, suuline ja muud teise keele aladel. Teine ülesanne on anda kursuste õpilastele võimaluse uurida teadusuuringute võimalusi ja arendada erialasid edasiseks uurimiseks.

Riiki sisenemise nõuded

Eeldused

Kinnitatud tase igal distsipliini koos GPA 4,5.

Inglise keele oskus

IELTS üldine 6.5; lugedes 6; kirjalikult 6; rääkides 6; kuulates 6. Teiste Inglise keele oskus Katsed ja hulgaliselt heaks UQ, vaadata inglise keele poliitika alla.

Selleks, et pääseda akadeemilise programmi UQ, siis on tõestada teil on vajalikul tasemel inglise keele oskus.

Et rahuldada UQ inglise keele oskuse nõuded, siis peab näitama ühte järgmistest:

  • skoor võrdub nelja semestrit Sound Achievement Queensland Uuringud Authority inglise, inglise ESL õppijad või Austraalia või rahvusvaheliste samaväärsed. Vähem kui neli semestrit võib kaaluda mõned programmid.
  • vähemalt 6,5 üldine ja vähemalt 6,0 iga sub-bänd Rahvusvaheline inglise keele testimise süsteem (IELTS) või samaväärne test. Mõned programmid on suurem inglise keele nõudeid; vaata individuaalse programmi nõuetele.

Muid samaväärseid katseid nagu Test inglise keele kui võõrkeele (TOEFL) ja Pearson Test inglise (PTE) Akadeemiline vastu ka, ja muud kvalifikatsiooni ja kogemusi Kaaluda võib ka.

Välismaal õppimise ja Saabuva Vahetusüliõpilasele ainult vastama üldise skoori (nt 6.5 IELTS või 87 TOEFL või 64 PTE).

Viisakohustuse

Rahvusvahelised õpilased, kes on vastu võetud täistööajaga uuringu Master of Applied Linguistics on õigus taotleda Austraalia üliõpilase viisat.

Austraalia valitsus on lihtsustatud viisa taotlemise protsessi. Nüüd on kõik välisüliõpilased taotleda Student Visa (alaliik 500).

Programmi struktuur

Kursused

Kursustel Master of Applied Linguistics on sätestatud muidugi nimekirja. Iga kursus on eraldatud teatud ühikute arv (#).

programm Juhend

Programm Reeglid seletada, mis on vaja täita Master of Applied Linguistics. Need nõuded hõlmavad ühikute arv, mida vaja lõpetada, et lõpetaja.

Varajane väljumispunkte

Sõltuvalt oma valiku kursused, siis võib olla võimalik taganeda Master of Applied Linguistics lahkumine punkti ja lõpetaja üks järgmistest auhinnad:

  • Mehhatroonika Applied Linguistics (# 8)
  • Graduate Diploma in Applied Linguistics (# 16)

Õppesuunad

Alljärgnev on loetelu erialade saadaval Master of Applied Linguistics. Kui lähete kõik õppesuunad olete noteeritakse oma kraadi sertifikaadi.

Applied Linguistics

Applied Linguistics pakub tugevat mõistmist kontseptsioone, jooksvaid küsimusi ja uurimismeetodeid põhivaldkondades rakendusliku lingvistika. Õpilased omandavad erialaseid teadmisi teooria ja praktika suunatud valdkondades keele õpetamine, tehnoloogia ja sotsiolingvistika / kultuuridevaheline küsimusi. Kuigi õppimine rakendusliku lingvistika, õpilased arendada võimet rakendada oma teadmisi professionaalne ja praktiliste ülesannete õppetöös ja muudes valdkondades ja mõistmist põhisuundades tänapäevase mõtteviisi ja rakenduste valdkonnas.

TESOL Studies

TESOL valdkonnas on professionaalse arengu programm kogenud õpetajad inglise keele kui võõrkeele (EFL) ja inglise keele kui teise keele (ESL). Teadusuuringute ja projekti valikuid, eriti üliõpilased, kes kavatsevad jätkata kõrgemad teadus kraadi.

Inglise keele õpetamist Teiste Keelte Kõnelejaid (TESOL) on dünaamiline, globaalne elukutse. Mis oleks inglise rahvusvaheline keel äri-, haridus- ja kultuuridevaheline suhtlemine, kvalifitseeritud TESOL spetsialistid on suur nõudlus kogu maailmas.

TESOL Studies nõuab vähemalt 1 aasta täistööajaga (või osalise tööajaga samaväärse) õpetamise kogemus keeles seotud valdkonnas. Kui õpetamise kogemus on osa aega veenduge tundide arv nädalas on märgitud.

Mitmed kursused pakutakse ka on-line. Mehhatroonika, Graduate Diploma ja MA kraade ei anna sisseastumiskatsetel keeleõppeks.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 2 kursust The University of Queenslandis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
25,200 AUD
Soovituslik aastamaks 2017.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date