MA Arheoloogia Põhja-Lääne-Euroopas

Master 's programmi Archaeology of North Lääne-Euroopa hõlmab ajavahemikku rauaaja arvesse Early Modern jooksul. Kaks erialasid selles programmis on rauaaja ja rooma arheoloogia Põhja-Lääne-Euroopas ja keskaja ja tänapäeva arheoloogi.

Vrije Universieit Amsterdam on juhtival kohal teadus- ja õppetöö valdkonnas hilja eellugu ja Rooma ajastu Lääne-Euroopas, pöörates erilist tähelepanu hollandi arheoloogia, samas arheoloogia keskajal ja varase uusaja perioodil on üks erialade juures Ülikooli Amsterdam. Kahe ülikooli kokku seega katta 3000 aasta Lääne-Euroopa arheoloogia. See programm pühendab suurt tähelepanu lahendamise arheoloogia, arheoloogia pühamuid ja matmispaikade lõimumisprotsesside Rooma impeeriumi ja uuringud linnakeskuste ja materiaalse kultuuri. Seal on tihedad sidemed õpetamise kõigis neis valdkondades ja tulemused viimastel välitööd ja muid käimasolevaid teadusuuringuid, alates Rooma villa maastike Lõuna Madalmaade laevatehased VOC (Hollandi Ida-India Kompanii) südames Amsterdam.

3000 aasta Lääne-Euroopa Arheoloogia


Nagu koostamiseks oma programmi või oma valik erialal ja doktoritöö juhendaja, et pole vahet, kus institutsioon te otsustate registreeruda. Koos UVA ja VU Amsterdam katta rohkem kui 3000 aastat Lääne-Euroopa arheoloogia. Üks UVA on erialade on arheoloogia keskaja ja Early Modern Era. VU keskmes on teadusuuringute ja hariduse valdkonnas hilja muinasaja ja Rooma ajal Lääne-Euroopas. Erilist tähelepanu pööratakse Hollandi arheoloogia. Programm annab olulist tähelepanu teemadele nagu lahendamise arheoloogia, arheoloogia pühapaikade, arheoloogia haudades, lõimumisprotsesside Rooma impeeriumi ja teadus linnakeskuste ja materiaalse kultuuri uuringud. Need teemad on juba tihedalt tulemused viimastel välitööd ja muud käimasolevad teadusuuringute projektid, mis ulatuvad Roman villa maastike Lõuna Madalmaade VOC laevatehased Amsterdami kesklinnas.

Spetsialiseerumise


Magistrantide Arheoloogia Põhja Lääne-Euroopas on võimalik valida üks järgmistest spetsialiseerumist:

  • Hiline Esiajalugu ja Roman Archaeology of North Lääne-Euroopas
  • Keskaja ja Early Modern arheoloogia


Struktuur

Programm koosneb 60 ECTS ainepunkti:

  • 42 krediiti põhilisi kursusi
  • 18 ainepunkti lõputöö


Välitööd

Sa õppida oskusi, mida vajate välitööde. Peale analüüsimise, aruandluse ning valdkonna andmed, neid oskusi ka juhtimise ja läbiviimise välitööd, näiteks muutes põhjendatud valikuid, tähtaegadest kinnipidamist, delegeerides ülesanded ja töötavad grupiga. Õpid neid oskusi praktilisel ühel Acasa praegune teadus kohtades Hollandi ja Vahemere piirkonnas.

Nagu magistrant võite teha protokolli internatuuri alal, millele järgneb kirjalikult protokolli raamat (maksimaalselt 12 EAP).


Väitekiri

Magistritöö (18 EAP) aruanded läbiviidud uuring üliõpilaste juhendamisel kaks õppejõud programmi kaasatud. Teema Lõputöö tuleb vastastikku kokku lepitud õpilaste ja akadeemilise nõustaja.

Hästi ette valmistatud tööturul


Arheoloogid koos Master 's in Archaeology of North Lääne-Euroopas on erakordselt sobiv järgida karjääri arheoloogia. Neil on teadmised ja kogemused välitööd ja uurimuse materjali Hollandi väljakaevamised, mis neile kvalifikatsiooni välitööd Holland ja positsioonidele Euroopa ettevõtted teevad arheoloogilisi uuringuid. Veelgi enam, nad on kvalifitseeritud töötama kohalikul, riiklikul või rahvusvahelisel pärandi juhtimise institutsioonide ja avalikke teenuseid. Nende laialdasi teadmisi Euroopa arheoloogia muudab need sobivad karjääri sellistes valdkondades nagu ajakirjandus, turism ja kirjastamine. Lõpuks Acasa magistriõppe arheoloogia valmistab õpilasi väga hästi täiendava hariduse magistri- või, lõpuks, PhD tasemel.

Vastuvõtutingimused

Üliõpilased, kellel bakalaureusekraadi Arheoloogia on saada luba magistriõppes Arheoloogia. Sissepääs põhjal teiste seotud bakalaureuse kraadi on äranägemisel Eksamikomisjon. Nad määrata, millised moodulid, kui üldse, siis tuleb korvata. Kui need moodustavad rohkem kui 60 ainepunkti, siis pead võtma (lühikese raja) bakalaureusekraad programmi Archaeology, enne kui saab alustada magistri. Kui puudujääk ulatub 60 punkti või vähem, siis on võtta eelnevalt magistriõppes Arheoloogia muidugi just teie nõuetele eksamikomisjoni poolt, pärast mida pääsevad magistriõppes.

Ei üliõpilane Ülikooli Kunstide VU Amsterdam?

  • taotlusvorm (Dutch)
  • õiend (skaneerida originaal)
  • motivatsioonikiri
  • elulugu
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date