MA Landscape ja kultuuripärandi

Magistriõppes Arheoloogia: Maastik ja Heritage ei ole määratud geograafiliste või kronoloogilises piire, vaid tegeleb temaatiliselt koos arheoloogilised maastikud ja arheoloogilise pärandi paljudes erinevates ühiskondades. In spetsialiseerumine Maastik Arheoloogia, kultuurmaastiku tegeletakse paljude perspektiive. Spetsialiseerumine arheoloogiapärandi keskendub sortide tähendusi, et arheoloogilised leiud saavad tänapäeva ühiskonnas.

Spetsialiseerumise

Magistriõppes Arheoloogia: Maastik ja Heritage eristab kaks spetsialiseerumist:


Maastik Arheoloogia

Maastik arheoloogia on erialal, mis on hästi arenenud VU Amsterdami ja UVA. Holland (laiaulatuslikud kaevamised) ja Vahemere (pinna uuringud) moodustavad ajaloolised maastikud, kus välitöid toimub, ja on ka teabekeskuste käimasolevad teadusuuringute projektid kasutamise kohta GIS arheoloogia ja villa maastike Põhja-Rooma Empire.

Core teemad programmis on: ökoloogiline ja majanduslik mõõde omavahelised suhted mehe ja maastik; ajaloolise kihistumine maastikke; nn viimase minevikus; maastik ja identiteet.


Arheoloogiapärandi

Arheoloogia on näha üha enam pärandina, mis annab talle uue sotsiaalse ja majandusliku tähenduse. See silme mitmed olulised küsimused. Mis näiteks on arheoloogilise pärandi? Kuidas me kujutlevad protsesside kaitse ja majandamine? Millist rolli arheoloogia mängida ruumiline planeerimine? Kuidas arheoloogilise pärandi haldamine on praegu korraldatakse ning rahastatakse Hollandis ja teistes Euroopa riikides, ja kuidas seda teha tulevikus? Neid ja teisi küsimusi käsitletakse programmi, mis hõlmab mitmeid mooduleid interdistsiplinaarne magistrikraad Heritage Studies. Kas sa tahad olla lõpetanud arheoloog, kuid keskendub ka pärandi haldamine ja poliitika? Kui jah, siis see magistritöö on see programm teile.

Mis "arheoloogiapärandi" VU Amsterdami ja UVA pakkuda ainult arheoloogiliste programmi spetsialiseerumine, mis ühendab arheoloogia ja kultuuripärandi Hollandis. Kuigi saate magistridiplom Archaeology, siis ka võtta pärand seotud kursusi ajal oma õppekava. Olete ka tutvustatakse iga tahk praeguse arheoloogilised süsteemi ja kuidas "turg" tegutseb. Olete Käesolevaga võimalik spetsialiseeruda end poliitika ja nõu.

Hästi ette valmistatud tööturul


Arheoloogid koos Master 's in Landscape ja kultuuripärandi erakordselt paremini järgida karjääri arheoloogia. Nende kontseptuaalsed teadmised maastike ja arheoloogilised leiud oma kaasaegse seade muudab need kvalifitseeritud töötama kohalikul, riiklikul või rahvusvahelisel pärandi juhtimise institutsioonide ja avalikke teenuseid. Ka oma kogemusi välitööd ja selle juhtimise kvalifitseerub neid positsioone Hollandi ja Euroopa ettevõtted teevad arheoloogilisi uuringuid. Nende laialdased teadmised arheoloogia muudab need sobivad karjääri sellistes valdkondades nagu ajakirjandus, turism ja kirjastamine. Lõpuks Acasa magistriõppe arheoloogia valmistab õpilasi väga hästi täiendava hariduse Master või lõpuks, PhD tasemel.

Rahvusvahelised õpilased ja üliõpilased välismaa bakalaureuse / magistritöö


Kui soovid alustada magistriõppesse aadressil Ülikooli Kunstide, mida saab rakendada kasutades meie online-avaldus süsteem (seda linki). Osakondade Eksamikomisjon otsustab pärast oma sissepääs pärast ametlikult vaadatakse ja hinnatakse diplomite / kraadi. Diplomid teadmata juhatuse hindab kapten koordinaator koostöös NUFFIC.

Alati tuleb esitada ametliku testi tulemused tõendavad oma inglise keele oskust. Ainult üliõpilased, kes on läbinud täieliku keskkooli või bakalaureusekraadi Kanada, USA, Suurbritannia, Iirimaa, Uus-Meremaa või Austraalia võidakse vabastada. Eeldame TOEFL skoor (skoor 600 paberil, skoor 250 arvuti baasil või skoor 100 Interneti-põhine) või IELTS skoor (skoor 7).

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date