Magister Vahemere Arheoloogia

Jagatud tugevuse UVA ja VU Amsterdam on oma pikaajalisele uuringute Vahemere piirkonnas. Seda võib näha palju välitöid projektide Itaalia ja Kreeka, samuti muuseumi kogude Allard Pierson muuseum. Kahe spetsialiseerumise omavahelistes seostes pikk, kuid väga praegune, distsiplinaar traditsioone UVA ja VU Amsterdam, mis hõlmavad tähelepanu uurimiseks alusel arheoloogia, objektide ja - suhtlemiseks ja ühendus - ka loojad ja kasutajad.

Kaks spetsialiseerumise


Magistriõppekava Vahemere arheoloogia pakub kaks spetsialiseerumist:

Küsimused objektide ja rahvaste

See eriala tegeleb materiaalse kultuuriga, mille süvaanalüüs erinevate tahkude keraamika või materjali matuseid ja pühamuid loeb sissejuhatus paremini tunda inimeste ja minevikus. Teemad õpetamise moodulite tihedalt omavahelistes seostes välitööd UVA ja VU Amsterdam. Tulemused valdkonnas, vaid ka oma laboratooriumiuuringute käsitletakse mooduleid.

Küsimustes objektide ja rahvaste erinevaid aspekte materiaalse kultuuri arutatakse: alates tehnikat ja stiili sotsiaalset rolli objektid ja hooned. See eriala hõlmab aspekte alates materiaalse kultuuri uuringud, materjaliteaduse ja muuseumi arheoloogia.

Vahemere ühenduste

See eriala uurib Vahemere kõige laiemas tähenduses. Niiviisi see ühendab kuni praeguse arutelu ühendusi ja kultuurivahetust Vahemere 2000 eKr aastast. Teemad õppemoodulitele omavahelistes seostes välitööd ja muid UVA / VU uurimisprojektid nagu arheoloogia vahetada, arheoloogia ja maailma Homerose eeposed, vastastikmõju Kreeka kolonistid ja põliselanike Lõuna-Itaalias ja integreerumist Roman Empire.

Välitööd

Sa õppida oskusi, mida vajate välitööde. Peale analüüsimise, aruandluse ning valdkonna andmed, neid oskusi ka juhtimise ja läbiviimise välitööd, näiteks muutes põhjendatud valikuid, tähtaegadest kinnipidamist, delegeerides ülesanded ja töötavad grupiga. Õpid neid oskusi praktilisel ühel Acasa praegune teadus kohtades Hollandi ja Vahemere piirkonnas.

Hästi ette valmistatud tööturul


Arheoloogid koos Master 's in Vahemere Arheoloogia on erakordselt sobiv järgida karjääri arheoloogia. Neil on teadmised ja kogemused rahvusvahelistes välitööd, mis muudab nad sobivad töötamiseks arheoloogilised teenuste ja institutsioonide (rahvusvaheline) pärandi haldamine. Lisaks sellele on nende arusaam materiaalse kultuuri Vahemere muudab need kvalifitseeritud muuseumide ja haridusasutuste. Lisaks oma laialdasi teadmisi palju erinevaid Vahemere kultuuride sobib karjääri sellistes valdkondades nagu ajakirjandus, turism ja kirjastamine. Lõpuks Acasa magistrikraad Vahemere Arheoloogia valmistab õpilasi väga hästi täiendava hariduse Master või lõpuks, PhD tasemel.

Vastuvõtutingimused


Üliõpilased, kellel bakalaureusekraadi Arheoloogia on saada luba magistriõppes Arheoloogia. Sissepääs põhjal teiste seotud bakalaureuse kraadi on äranägemisel Eksamikomisjon. Nad määrata, millised moodulid, kui üldse, siis tuleb korvata. Kui need moodustavad rohkem kui 60 ainepunkti, siis pead võtma (lühikese raja) bakalaureusekraad programmi Archaeology, enne kui saab alustada magistri. Kui puudujääk ulatub 60 punkti või vähem, siis on võtta eelnevalt magistriõppes Arheoloogia muidugi just teie nõuetele eksamikomisjoni poolt, pärast mida pääsevad magistriõppes.


Taotlus Hollandi õpilased ja rahvusvaheliste kandidaadid Hollandi kraadi

  • taotlusvorm (Dutch)
  • õiend (skaneerida originaal)
  • motivatsioonikiri
  • elulugu
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date