MA Arts Management

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Arts Management

Whitecliffe Arts Management lõpetanutele on täielikult varustatud hallata laia kunsti ettevõtetele. Samuti põhjalikku arusaamist kaasaegse parim äritava, meie lõpetajate mõista neid erivajadustega kunstnike ja nende kunsti vorme.

Artist, ettevõtja, intellektuaalse, juht, õpetaja, sotsiaaltöötaja, poliitik; kunsti juht peab kandma palju kübarad ja nii nõuab mitu oskusi. Tohutu kasvu kunsti ettevõtted ja organisatsioonid makstud juhtkondadele Uus-Meremaa viimase 20 aasta jooksul on arenenud üha kasvav vajadus kvalifitseeritud kunsti juhid.

Traditsiooniliselt kunsti juhid kipuvad jagunevad kahte kategooriasse; need, kellel on ettevõtte tausta ja need, kes on või on olnud kunstnikke ja soovivad arendada oma äri oskusi. Whitecliffe kraadiõppe diplom (PgDip) ja Master of Arts in Arts Management (maam) kraadi pakkuda palju vaja sillaks kunsti ja kaubandus.

Üks või kaks aastas programmid arendada teoreetilisi teadmisi ja kutseoskusi vaatenurgast kunsti ja on suunatud inimeste huve valdkondades nagu teater, film, kujutav kunst, tants, muusika, disain, galeriid, kogukonna kunsti ja volikogu või valitsus kunsti organisatsioonide ja kunst juhtimine.

Master of Arts in Arts Management

Aasta Kaks (NQFides) Level 9

Õpilased aktsepteerida maam teisel aastal läbi uurimistöö ettevalmistamise käigus õpetatakse üle esimesed kaks seminari nädalavahetustel aastas. Mis edukat lõpetamist selle kursuse üliõpilased on välja töötatud rakendusuuringute arusaamist teadus-disain, andmete kogumine ja analüüs, ettepaneku kirjalikult ja viimist metoodika kes tahtlikult ning teadustöö eesmärgil.

Eesmärk on see muidugi on anda õpilastele võimaluse täita konkreetse uurimisprojekti. Juhendatud sõltumatu uuring põhineb ettepanekut esitada täiustatud praktika baasil ja / või teoreetilise uurimusega seotud ja edeneb üksiku projekti raames töökohal ja / või teaduskonna akadeemilise järelevalve, sealhulgas kriitilise mõtlemise ja kirjutamise. Projektid võivad hõlmata: väitekiri, internatuuri, ajakirja ja essee või kunst veemajandusprojekti, ajakirja ja essee.

Programmi eesmärk

Peamised eesmärgid Master of Arts in Arts Management programm on:

 • valmistada õpilasi edukalt toimida nii kunsti administraatorid, juhid ja ettevõtjad, kes tunnevad hea äri tavasid;
 • töötada välja tõhusad juhiomadused õpilastes, rõhutades samal ajal vajadust jääda tundlikuks sotsiaalsete, poliitiliste, kultuuriliste ja soolise võrdõiguslikkuse küsimusi nagu nad mõjutavad ühiskonnas üldiselt ja kunsti eriti;
 • pakkuda õpilastele võimalused uurida ja mõista igapäevase tegevuse väljakutseid ja dünaamika kunsti vahel; ja
 • julgustada õpilasi arendada mõttekas ja tõhus kriitilise mõtlemise strateegiaid paremini teavitada otsuste tegemisel ning poliitika väljatöötamiseks sotsiaalselt ja eetiliselt viisil.

Programmi tulemuste

Aasta lõpuks MA Arts Management muidugi edukas õpilased peaksid olema võimelised:

 • kohaldatakse üldisi põhimõtteid ja algteadmisi äritavasid, sealhulgas raamatupidamine, turustamine, õiguslikke probleeme ja juhtimise stiilid kunsti keskkonnas;
 • tuvastada ja rakendada tõhusaid organisatsiooniliste ja juhtimisega seotud tegevused, mis on majanduslikult, sotsiaalselt ja eetiliselt heli;
 • näidata tõhus suhtlemisoskus jooksul töökeskkonda kui ka laiema ühiskonna;
 • näidata efektiivse juhtimise oskusi ja valmisolekut töötada koos teistega probleemide lahendamisel, otsuste tegemisel ja tuleviku kavandamisel;
 • mõista, kuidas poliitika ja otsused (enda ja teiste) mõjutab praeguste ja tulevaste kvaliteedi kunstnike, programmide ja organisatsioonide;
 • mõista, kuidas poliitikat ja otsuseid (enda ja teiste) mõjutada ametite rühmad ja üksikisikud väljaspool kunsti miljöös tööstuses, seda suurem kogukond ja kogu maailmas;
 • kriitiliselt analüüsida olukordi ja töötama plaane hagide lahendamiseks erinevaid äri ja kunsti seotud probleemid peegeldavad selget ja originaalne mõtlemine; ja
 • sõnastada keskendunud küsimustele ja tuvastada ja rakendada asjakohaseid uurimismeetodeid koguda, analüüsida ja aru kuupäeva toetuseks suunatud küsitluse.

Programme Information

Õppetöö koosneb loengutest, külalisesinejad tööstuse, õpetused, töötoad ja külastused ajal intensiivset nädalavahetusel seminaride, millest viis on kavas igal semestril. Õpilased töötavad koos teaduskonna vahel seminare muidugi ülesandeid ja sõltumatu uurimistöö.

Üliõpilased, kes edukalt lõpule Muidugi on arenenud teadmised äritavasid, juhtimisoskusi ja juhtimisalane strateegiaid. General ärijuhtimise teemasid, sealhulgas strateegilise ja finantsplaneerimise, fondi tõstmise, turundusuuringute, juhtimise protsesse, kasumi ja mittetulundusliku ettevõtete, tarbijate küsimusi, eetika ja juriidilised küsimused. Need teemad uuritakse vaatenurgast kunstide tähelepanu globaalsete turgude ja tulevikusuundadest.

Programm Toimetaja

Master of Arts in Arts Management on madala residentsusest õppima. Selle peamine seminarid on planeeritud kuus nädalavahetustel, et pakkuda paindlikkust õpilastel töökohal või reisides läbi Auckland. Kavandamine ja pakkumine muidugi dokumentatsiooni, kasutamist telefoni, faksi, interneti ja e-posti side ja järelevalve, iseloomu loovutamise teemasid, näidud tarnitud üliõpilastele ja intensiivse nädalalõpu seminare kõik on mõeldud kasuks madala residentuuri õpilastele.

Osalemine seminaridel

Õpilased on kohustatud vähemalt ühe kontakti oma õppejõu iga nädal (nii, et õpilane saab aru edusamme teadus- ja ülesandeid ning olla teavitati loomulikult tegevuse). Õpilane on kohustatud osalema iga semestri orientatsioon. Õpilane on kohustatud osalema nii päeva iga nädalavahetus seminar (et nad saaksid osaleda aruteludes, kasum külalisesinejate ja osaleda klassi tööd infotunde). Üliõpilane, kes käib ainult osa nädalavahetusel seminar on märgitud puudunud kogu klassi jooksul. Õpilane on kohustatud osalema kavandatud tegevuse väline Whitecliffe (et nad saaksid kasu ja dokumenteerida kogemus).

Tavaline Progress

Kahe aasta täistööajaga programm algab kolm semestrit õpetas kursustel (kaks kursust semestris), millele järgneb uurimisprojekti valikainete semester. Õpilane teeb "normaalne progressi" poolaastate semester säilitades üldine hinne punkt keskmiselt vähemalt "C".

Tavaline edu neljandal semestril teadus valikainete nõuab kirjaliku loata Dean teadus- ja kraadiõppesse. See luba on vajalik, sest viimasel poolaastal nõuab teadusuuringute tase oskust, professionaalsus ja motiveeritus pärast seda vaja esimese kolme semestrit.

Nõuded preemia Kvalifikatsioonikeskus preemia Master of Arts in Arts Management kvalifikatsioon sõltub õpilase saavutamiseks vajalik minimaalne arv ainepunkti (240 = 2 EFTS), koos klassi C või parem oma lõpu loomulikult hindamine.

Minimaalse ja maksimaalse pikkuse programmi

Master of Arts Management aste on kahe aasta täistööajaga muidugi (kokku 240 krediiti = 2 EFTS). Kõik College kvalifikatsiooni puhul nõutakse vähemalt 120 krediiti (ühe aasta samaväärne täisajaga õppida = 1 EFT) kell Whitecliffe. Lisaks auhinna nõuded peavad olema täidetud nelja aasta jooksul esialgse gümnaasiumi muidugi.

Jälgimis- / välishindamine

Master of Arts in Arts Management programm on jälgida mitte ainult sisemiselt, väljakujunenud kolledži ülevaatamisprotsessid, vaid ka sõltumatu monitor. Erinevatel aegadel kogu programmi õpilased võivad olla kohustatud andma tagasisidet sõltumatu monitor. Uus-Meremaa Kutsekoda ka regulaarselt läbi kvaliteedi Whitecliffe programmid üldiselt ja õpilased Samuti võib olla vajalik esitada oma tagasiside kuni NZQA eksperdihinnangu.

Teenused, Access ja magistri privileegid

Magistrante soovitatakse kasutada Whitecliffe teenuseid, sealhulgas õpetajate tuba ja raamatukogu seminaril jooksul ja muul ajal, kui külastate Whitecliffe.

Magistrante on õigus osaleda ja osaleda bakalaureuse (ja omandanud) kursused suhtes ruumi ja kättesaadavus ilma lisakuludeta, põhimõttel "auditeerimine" alusel. Magistrante Seejuures saavad mingit krediiti bakalaureuse / magistriõppesse selle põhjal, ja neid ei ole vaja täita ülesandeid jms Osavõtt aga ei tähenda osalemist aste, mis tuleb läbi rääkida lektor ja / või osakonna juhataja käigus. Materjal ja muu muidugi seotud kulud peavad olema täidetud üliõpilase poolt.

Vastuvõtutingimused

Õpilased taotlevad Sissepääs programm peaks olema bakalaureuse diplomi või kraadi kvalifikatsioon on samaväärne näitaja seitse kohta NZQA Framework.

Õpilased ilma Level Seven kvalifikatsioon või mitte-kunst seotud taustaga hinnatakse individuaalselt, et teha kindlaks nende potentsiaali edukat lõpetamist programmi. Sobivatel juhtudel, Whitecliffe tunnustab asjakohaseid erialaseid kogemusi võimalike ettevalmistus detailne uuring. Personal eeldused programmi on järgmised:

 • Kõrge arvutioskuse eesmärkidel, näiteks tekstitöötlus, e-posti ja teadus Internetis. Võime töötada asjatundlikult praegune Microsoft Office Word tarkvara.

NB. Kui teil on vaja värskendada oma arvuti oskusi enne kursuse algust, siis soovitame proovida tasuta BBC Webwise Online Course.

 • Avaliku esinemise kompetentsi
 • Äri / juhtimine / suhtlemisoskus (nt meeskonnatöö, isiksus, probleemide lahendamine)
 • Õppimise ja töötamise käitumine - iseseisev õppimine, aja planeerimine, vastutus jne
 • Selge arusaam eesmärkidest ja eesmärk MA programm
 • Erinõuded Sissepääs Kaasa:
 • Täidetud Whitecliffe College Taotlusvormi
 • Liidu ärakirju bakalaureusekraadi tase ja / või muu akadeemiline kvalifikatsioon
 • Praegune curriculum vitae
 • Nimi ja kontaktandmed kolme soovitajat
 • Eellepingule / kirjeldus taotlemise põhjustest programmi
 • Tõendid akadeemilise kirjutamise oskus, mis peegeldab potentsiaali edukaks õpib kõrgkoolides (näited eelmise akadeemilise kirjutamise võib esitada)
 • Tuleviku üliõpilased peavad olema kehtiv e-posti aadress ja internetiühendus (NB hotmail.com ei ole sobiv)
 • Taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise peavad esitama piisavad tõendid oskuse inglise keeles, nagu vähemalt skoor 625 TOEFEL test, või 7.0 IELTS

Teie eelleping

Eelleping on oluline osa oma taotlemise protsess ja vajab koosneb kuni ettevaatlikult ja tähelepanu. Sisseastujale Board kasutab eellepingu kaaludes oma taotluse vastuvõtmise kohta MA programmi. See annab esimene märk, kas siis on võimalik osaleda vajalikul tasemel teoreetilise ja praktilise osa käigus. Kirjas kasutatakse ka anda esialgne hinnang teie võimet suhelda vastavas stiilis akadeemilisi nõudmisi programmi. Teie esitatud informatsiooni teavitab otsuse teinud Loakomisjon ja siis aitab direktor programmi soovitada tõhusamalt.

Kui Whitecliffe on saanud valmis saamiseks kõige taotlejad peavad osalema ametliku individuaalne intervjuu. Vanem teaduskonna vaatab oma taotlusi, et teha kindlaks, sobivust programmi oma vajadustele ja nende võimet edukalt programmi. Kandidaatide hindamine võib hõlmata andmed kõigi valdkondade täiendav uuring peetakse vajalikuks, kas tugevdada oskusi või täita eeldused, mis on vajalikud tingimusena gümnaasiumi või kõrgemasse programmi.

Tunnustamine eelnevate õpingute (RPL)

Whitecliffe määrused üldise korra hindamine ja andmise RPL. VÕTA võib põhineda kontrollitav kinnitatud dokumentatsiooni asjakohaste tööstuse kogemus, väljapaistev portfelli, tutvustades intellektuaalne ja akadeemiline areng või muul põhjusel. Juhul Master of Arts in Arts Management aste, VÕTA võib anda tööd, mida doktoriõppe tasemel akrediteeritud asutused Uus-Meremaa või välismaal.

Õppemaks

Palun vaadake praegust taotlusvorm Kursusetasu üksikasjad. Materjalid ja tarvikud kulud varieeruvad üliõpilane tudeng, ja selle eest vastutab õpilane.

Seminarid

Maam programm sisaldab igakuist nädalavahetusel seminarid suure kaliibriga külalisesinejad tööstuse, õpetused ja vestlusringid. Programm hõlmab ka sõltumatu uuringu kursused, praktika põhineb valdkonnas kogemusi ja kirjaliku teadusprojekte. Õpilase õppima hõlmab seminare ja juhendaja kontaktandmed ning võib sisaldada tööga seotud kogemused, iseseisvaks teadus-, tööstuse uuringuid, intervjuusid, lugemist ja ülesandeid.

Registreerumine

On üks tarbimist veebruaris igal aastal, aga taotluste vastuvõtu lõpetada ühe või mitme esimese aasta jooksul paberid PG Dip Arts Management saab esitada igal ajal. Kursuste algus on saadaval Kurss (vt link allpool). Rakendused sai pärast taotluse esitamise tähtajad on endiselt pidada sisenemise suhtes kohad on olemas.

Kaheaastane Magistriõpe of Arts in Arts Management on kinnitatud ja akrediteeritud Uus-Meremaa Kutsekoda (NZQA) sätete alusel Hariduse Act 1989.

Peamised faktid

 • Riiklik kvalifikatsiooniraamistik (NQFides) TASE: 9
 • NQFides AINEPUNKTIDEST: 240
 • EFTS: 2.0
 • EXIT Kvalifikatsioon: Master of Arts in Arts Management
 • KVALIFITSEERIMISE CODE: PC2196
 • Kestus: 2 aastat LOW RESIDENTSUS
 • Tarbimine: veebruaris, aprillis, juulis, iga aasta septembri
 • Taotluste esitamise tähtaeg: nõus pakkumistele
 • CAMPUS: peamine ülikooli, 24 BALFOUR ROAD Parnell, Auckland 1010 Uus-Meremaal
Viimati uuendatud märts 2017

Teave kooli kohta

Whitecliffe is an independent Arts and Design school of choice, producing the highest quality graduates and shaping exceptional creative citizens. Whitecliffe provides life-transforming educational ex ... Loe edasi

Whitecliffe is an independent Arts and Design school of choice, producing the highest quality graduates and shaping exceptional creative citizens. Whitecliffe provides life-transforming educational experiences in arts and design through teaching and research, educating students to shape culture through the practice and critical study of the arts. Näita vähem