MA avaliku halduse

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes PMPP

Mõiste "juhtimine" on tulemas tuleb rõhutada üha enam arengupoliitika küsimustes. Kuna hea valitsemistava peetakse üldiselt üks oluline lahendus kõrvaldada nii ebaefektiivsus ja ebavõrdsust ühiskonnas, valitsuste ja rahvusvaheliste institutsioonide rohkem tähelepanu pöörama poliitikat, et tagada hea valitsemistava - heli protsessid otsustusprotsessi ja mille otsused on rakendatud avalikus sektoris. Graduate School of International Relations (GSIR) on loonud uue kaheaastase MA programm, avaliku juhtimise ja poliitika analüüs Program (PMPP), et rahuldada hea valitsemistava vaja rakendada ja hinnata poliitikat, mis tõhusalt lahendada erinevad avaliku probleeme nagu nagu keskkonnakahju, rahva tervise, hariduse, riikliku ja regionaalse arengu, heaolu reform ja rahvusvaheline julgeolek. Kuna GSIR õppejõud ja üliõpilased luua erinevaid mitteformaalse ja informaalse ideid saame olla oluline mõju kujundamisel suutlikkust lahendada selliseid probleeme.

Põhifunktsioonid PMPP

Meie programm omab kolme eristada funktsioone juhtiva programmi avaliku halduse ja poliitika analüüsi.

Põhjalik Program of Public Management and Policy Analysis

PMPP pakub erinevaid oluline kursused, mis on seotud avaliku halduse ja poliitika analüüsi. See muidugi töö eesmärk on rahuldada kasvavat nõudlust vajalikke teadmisi ja oskusi rakendada heade valitsemistavade avalikus sektoris. Koos muidugi töö, programm pakub täiustatud seminarid, milles kõik õpilased peavad arutama oma poliitika ideid ja täita kõrge kvalifikatsiooniga magistritöö hoolsa järelevalve all meie täistööajaga õppejõud. Meie õppejõud on antud Ph.D. kraadi väga lugupeetud ülikoolid Kanadas, USAs ja Euroopas, mis on nähtamatu kusagil mujal Jaapanis. See on aluseks kõigile õppejõud on pühendatud nii teadlaste kui ka õpetajatele teadmisi rahvusvahelise standardite teaduse ja hariduse, et GSIR tuleb jätkata.

Rõhutades Interdistsiplinaarne Concepts of Social Sciences

Programm, nagu ükski teine ​​Graduate School of avalike juhtimine ja haldus, rõhutab interdistsiplinaarset mõisted sotsiaalteadustes - juhtimine, majandus, sotsioloogia, õiguse ja avaliku halduse - mix väga analüütiline ja kirjeldavad meetodid, et lahendada erinevaid küsimusi päris maailm. Selleks, programmi koordineerib koos teiste akadeemiliste programmid - Rahvusvahelise Arengu Programmi (IDP), International Relations Program (IRP) ja Rahvusvahelise Rahu-uuringute programmi (IPSP) - on GSIR, millest igaüks on olnud edukas pannes palju suudab lõpetajate poliitikaga seotud postitusi valitsuste, rahvusvaheliste institutsioonide, valitsusväliste organisatsioonide, teadusasutuste ja erafirmade erinevates arengumaades ja arenenud riikides. Lisaks programmi ka varustab õpilaste andmebaasi haldamine, statistika ja kvantitatiivne analüüs, ning side ja esitlemise oskusi kasutades paketid, nagu STATA, E-Vaated, SAS, Mathematica, Gauss LINDO, Excel ja PowerPoint.

Multikultuurses keskkonnas koos Hajutatud Üliõpilaskond

PMPP, nagu teised programmid GSIR, annab õpilastele rikas hariduse ja teaduse keskkond IUJ multikultuurses maailmas, mis on mitmekülgne üliõpilaskonna pärit üle viiekümne riikides. Valdav osa üliõpilaste ja õppejõudude elab ülikoolilinnakus korterid ja ühiselamute. See hõlbustab tihedat suhtlemist õpilaste, õppejõudude ja halduspersonali liiget. See õpikeskkond on unikaalne IUJ. Õpilased nautida oma tundi nii-klassi ja out-of-klassi, arutame probleeme maailma vabaharidus ja väga lõdvestunud seaded ja luuakse ülemaailmne võrgustik üliõpilased, õppejõud ja IUJ lõpetajate oluline väärtus nende tulevast karjääri. Lisaks tänu kampuksella, meie koolis on tihedad suhted kohalike seltside, nagu Minami-Uonuma City ja Niigata prefektuuris, et õpilastel oleks palju praktika- teadus juurdepääsu tegelikku teavet seotud küsimustes kohalike ja globaalsete küsimuste .

Viimati uuendatud nov 2016

Teave kooli kohta

When the International University of Japan was founded in 1982, its mission was to develop future leaders with a high level of specialized theoretical and practical knowledge, as well as understanding ... Loe edasi

When the International University of Japan was founded in 1982, its mission was to develop future leaders with a high level of specialized theoretical and practical knowledge, as well as understanding and empathy toward the world’s variety of cultures, enhancing their ability to contribute to the global society. Näita vähem