Avalik ja sotsiaalpoliitika (PSP) on kahe aasta inglise keele magistri programmi, mille eesmärk on anda õpilastele praeguse asjakohased teadmised poliitika kujundamises ning kasvatada oma analüütilised oskused. Lisaks teoreetiliste teadmiste poliitikakujundamise protsessi, programm pakub sügavamaid teadmisi konkreetsete poliitikavaldkondade nagu sotsiaalpoliitika, tervishoiupoliitika, haridus-, tööhõive- või teised. Eriline tähelepanu on programmis antakse uurimismetoodika ja poliitika analüüsi oskusi. Kombinatsioon teadmisi poliitika kujundamise protsessi ja metoodikat oskusi viib ainulaadne pädevus ja hea erialase töö või edasiseks õppimiseks või teadlaskarjääri.

Programm on välja töötatud kooskõlas peaaegu kakskümmend aastat kogemusi Tšehhi programmi avaliku ja sotsiaalpoliitika. See aga lisanduvad kogemus juba olemas inglise kursustel ja mõistis rahvusvahelistes teadusprojektides. Samuti võrdlev mõõde tugevneb. Teoreetiline põhjustel distsipliini kaetakse eriti kursused Public Policy Social Policy. Teadmised konkreetseid poliitikavaldkondi antakse kursused Educational, tervishoiupoliitika ja kodanikuühiskond Kesk-Euroopas. Metoodiline teadmisi ja oskusi arendatakse kursustel Policy Analysis, Sissejuhatus Sotsiaalne uuringute metoodika, statistika SPSS, Tekst, narratiiv ja diskursus analüüs ja diplom Seminar I ja II. Programmi käigus individuaalse ja kollektiivse õpilaste tööd konkreetsete sotsiaalsete ja poliitiliste probleemide püsima.

Kirjeldus sisseastumiseksam ja hindamiskriteeriumid

Ülestunnistusi komisjonitasu hindab taotlejate uuringu põhjal esitatud dokumendid ja anda neile pingerida 1 -10 punkti. Asi piir vastu taotlejad on seatud dekaan. Üheks eeltingimuseks jaoks aktsepteerimist on lõpetamist õpinguid kõrgkoolides.

Lisaks taotlusele järgmised dokumendid tuleb esitada: 1. Koopia diplomi Näita valmis bakalaureuse- või magistriõpinguid, või kinnitust käimasolevate uuringute õppeaastal, et need uuringud viiakse lõpule; 2. Transcript märkide ja õppeedukus eelmisest kõrgharidusõpingutele; 3. CV 4. Motivatsioonikiri kinnitamine uuringud võib asendada ärakirja märgid, tingimusel, et need on pärit samast õppeaastast kui taotlus.

Kõik dokumendid, mis ei ole algselt Tšehhi, Slovakkia või inglise keeles peab olema täpselt tõlgitud inglise.

Konkursile lubamise tingimused

Ülestunnistusi komisjonitasu hindab taotlejate uuringu põhjal esitatud dokumendid ja anda neile pingerida 1 -10 punkti. Asi piir vastu taotlejad on seatud dekaan. Üheks eeltingimuseks jaoks aktsepteerimist on lõpetamist õpinguid kõrgkoolides (bakalaureuse / magistritöö).

Teave kasutamise lõpetajad

Lõpetajad omandavad teadmisi ja oskusi, et võimaldada neil tõhusalt ja tulemuslikult täita analüütiline, kontseptuaalne, organisatsiooniliste, interaktiivne ja juhtimise ülesannete loomisel ja rakendamisel avaliku ja sotsiaalpoliitika raames rahvusvahelises kontekstis. Samamoodi, lõpetanud saavad taotleda akadeemilist karjääri Tšehhis ja mujal. Lisaks lõpetanu on eksperdid konkreetseid poliitikavaldkondi, nagu tervishoiupoliitika, haridus-, tööhõive- ja teised.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 13 kursust Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK)is »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
6,000 EUR
Hind aastas
Deadline
Võta kooliga ühendust
/ early bird deadline: Feb. 28, 2018
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuni 30, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
/ early bird deadline: Feb. 28, 2018
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
/ early bird deadline: Feb. 28, 2018
End Date
Juuni 30, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date