MA avaliku ja sotsiaalpoliitika (PSP)

Üldine

Programmi kirjeldus

Avalik ja sotsiaalpoliitika (PSP) on kahe aasta inglise keele magistri programmi, mille eesmärk on anda õpilastele praeguse asjakohased teadmised poliitika kujundamises ning kasvatada oma analüütilised oskused. Lisaks teoreetiliste teadmiste poliitikakujundamise protsessi, programm pakub sügavamaid teadmisi konkreetsete poliitikavaldkondade nagu sotsiaalpoliitika, tervishoiupoliitika, haridus-, tööhõive- või teised. Eriline tähelepanu on programmis antakse uurimismetoodika ja poliitika analüüsi oskusi. Kombinatsioon teadmisi poliitika kujundamise protsessi ja metoodikat oskusi viib ainulaadne pädevus ja hea erialase töö või edasiseks õppimiseks või teadlaskarjääri.

Programm on välja töötatud kooskõlas peaaegu kakskümmend aastat kogemusi Tšehhi programmi avaliku ja sotsiaalpoliitika. See aga lisanduvad kogemus juba olemas inglise kursustel ja mõistis rahvusvahelistes teadusprojektides. Samuti võrdlev mõõde tugevneb. Teoreetiline põhjustel distsipliini kaetakse eriti kursused Public Policy Social Policy. Teadmised konkreetseid poliitikavaldkondi antakse kursused Educational, tervishoiupoliitika ja kodanikuühiskond Kesk-Euroopas. Metoodiline teadmisi ja oskusi arendatakse kursustel Policy Analysis, Sissejuhatus Sotsiaalne uuringute metoodika, statistika SPSS, Tekst, narratiiv ja diskursus analüüs ja diplom Seminar I ja II. Programmi käigus individuaalse ja kollektiivse õpilaste tööd konkreetsete sotsiaalsete ja poliitiliste probleemide püsima.

Kirjeldus sisseastumiseksam ja hindamiskriteeriumid

Ülestunnistusi komisjonitasu hindab taotlejate uuringu põhjal esitatud dokumendid ja anda neile pingerida 1 -10 punkti. Asi piir vastu taotlejad on seatud dekaan. Üheks eeltingimuseks jaoks aktsepteerimist on lõpetamist õpinguid kõrgkoolides.

Lisaks taotlusele järgmised dokumendid tuleb esitada: 1. Koopia diplomi Näita valmis bakalaureuse- või magistriõpinguid, või kinnitust käimasolevate uuringute õppeaastal, et need uuringud viiakse lõpule; 2. Transcript märkide ja õppeedukus eelmisest kõrgharidusõpingutele; 3. CV 4. Motivatsioonikiri kinnitamine uuringud võib asendada ärakirja märgid, tingimusel, et need on pärit samast õppeaastast kui taotlus.

Kõik dokumendid, mis ei ole algselt Tšehhi, Slovakkia või inglise keeles peab olema täpselt tõlgitud inglise.

Konkursile lubamise tingimused

Ülestunnistusi komisjonitasu hindab taotlejate uuringu põhjal esitatud dokumendid ja anda neile pingerida 1 -10 punkti. Asi piir vastu taotlejad on seatud dekaan. Üheks eeltingimuseks jaoks aktsepteerimist on lõpetamist õpinguid kõrgkoolides (bakalaureuse / magistritöö).

Teave kasutamise lõpetajad

Lõpetajad omandavad teadmisi ja oskusi, et võimaldada neil tõhusalt ja tulemuslikult täita analüütiline, kontseptuaalne, organisatsiooniliste, interaktiivne ja juhtimise ülesannete loomisel ja rakendamisel avaliku ja sotsiaalpoliitika raames rahvusvahelises kontekstis. Samamoodi, lõpetanud saavad taotleda akadeemilist karjääri Tšehhis ja mujal. Lisaks lõpetanu on eksperdid konkreetseid poliitikavaldkondi, nagu tervishoiupoliitika, haridus-, tööhõive- ja teised.

Viimati uuendatud nov 2016

Teave kooli kohta

Charles University (CU) was founded in Prague in 1348 by the Holy Roman Emperor Charles IV and belongs among the oldest, largest and most prestigious universities in the world. Charles University is c ... Loe edasi

Charles University (CU) was founded in Prague in 1348 by the Holy Roman Emperor Charles IV and belongs among the oldest, largest and most prestigious universities in the world. Charles University is currently ranked among the top 2% of the world´s universities in Shanghai University’s Academic Ranking of World Universities. It is the number one university in Eastern Europe according to the The Webometrics Ranking of World Universities. Näita vähem