MA avaliku poliitika

Üldine

Programmi kirjeldus

School of Public Policy (SPP) on Kesk-Euroopa Ülikool (CEU) pakub üheaastane Master of Arts in Public Policy (üheaastase MAPP) programm, mis püüab anda õpilastele tugeva aluse teooria, mis aitavad mõista projekteerimise, arendamise ja reformida riigi poliitikat eri institutsioonid ning erinevatel juhtimistasanditel.

Üheaastase suurõnnetuse vältimise programm annab õpilastele tugeva aluse põhiteemat avaliku ja poliitika analüüs, samuti praktilisi ja küsimus orienteeritud teadmised, mis valmistab õpilasi oma tulevaste rollide poliitikakujundajatele, nõuandjad ja analüütikute valitsusasutuste ja valitsusvälised organisatsioonid. Läbi kursuste hulka kohustusliku õppekava, õpilased saavad põhjaliku ja süstemaatilise ettekujutuse sellest, kuidas poliitika kujundamise protsessides on kujundanud ja mõjutanud nii osalejate ja poliitiliste institutsioonide ja kuidas avaliku poliitika toimivad ja ülemaailmsest poliitökonoomia läbi riikliku ja kohalikul tasandil.

Peamised õppimise eesmärgid üheaastase suurõnnetuse vältimise programm on mõeldud üliõpilastele, et saavutada ja demonstreerida arenenud võime:

  • kriitiliselt analüüsida poliitilisi küsimusi ning arendada terviklikku perspektiivi kodumaiste ja globaalse valitsemise küsimustes;
  • hinnata riiklikku poliitikat ja poliitilisi vahendeid kasutades piisavalt kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid meetodeid;
  • disain ja osaleda riikliku poliitika erinevates sektorites ja institutsioonilist ülesehitust; ja
  • teostada edasisi uuringuid füüsilisest isikust suunatud ja iseseisev viisil, kasutades usaldusväärseid infoallikaid.

Programm koosneb mitmest kohustuslikud core kursused avaliku poliitika analüüsi, majanduse, eetika ja meetodeid. Lisaks kohustuslikele õppekava Õpilasel on võimalus arendada temaatiline teadmisi ajades üks järgmistest valdkondadest kontsentratsioon:

  • Turvateenused
  • Areng
  • valitsemine
  • Meedia ja kommunikatsioon
  • Kõrghariduse Policy

Koos teoreetilised alused, programmi eesmärk on ka kaasata õpilasi rakendusuuringute poliitika tööd, kus teoreetilised kontseptsioonid saab rakendada praktikas. Selleks, et täita praktika osa üheaastase suurõnnetuse vältimise, õpilased saavad valida osaleda poliitika Lab või täielik internatuuri.

Programmi nõuetele

Üheaastane suurõnnetuse vältimise õpilased peavad läbima 40 CEU krediiti (34 ainepunkte kohustuslike ja valikainete kursused + 6 väitekirja ainepunkti). Lõpus õpetamise mõttes ühe aasta suurõnnetuse vältimise õpilased kirjutada teadustöö väitekirja juhendamisel õppejõud, kes toimib doktoritöö juhendaja. Üheaastase suurõnnetuse vältimise programm on ka kohustuslik praktika osa, mis võib täita teel internatuuri või osalemine poliitika Lab. Õpilased peavad tegema ühte või teist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Central European University's School of Public Policy is a global institution with students from almost 50 countries. It offers academic programs that support students to develop the skills they will ... Loe edasi

Central European University's School of Public Policy is a global institution with students from almost 50 countries. It offers academic programs that support students to develop the skills they will need to identify, define, and address compelling and emerging public policy problems. Näita vähem