MA Brändi juhtimise luksus

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Brändi juhtimise luksus

Seda kursust õpetatakse Richmondi ülikoolis


Luksemburgi brändi juhtimise magistriõppes pakutakse koostöös meie partner Richmondi ülikooliga ning kasutab Condé Nasti teadmisi ja kogemusi. Rohkem kui 100 aastat on Condé Nast olnud sünonüümiks hõivatud, visuaalselt arreteerivate ja uuenduslike luksusfotode kirjastamisega. Sellised nimed nagu Tatler, GQ, Interjööde maailm ja Vogue töötavad tihedas koostöös oma luksus reklaamijatega ja meie lepingute väljaandmisosakond loob sisu maailma juhtivatele luksuskaupadele, sealhulgas Ferrari, Swarovski, Mercedes-Benz ja Mandarin Oriental Hotelsile.

Programmi eesmärk on julgustada õpilastel arendada oma kaubanduslikke oskusi ja ettevõtlusalaseid oskusi, arendades samal ajal oma juhtimiskvaliteeti ja oskades kriitiliselt ja strateegiliselt mõelda.


Põhiteemad:

 • Global History of Luxury / strateegiline luksus Brand Management / Consumer Culture Theory and Insight / Reklaam, PR


Valikained - Õpilased valivad ühe järgmistest teemadest:

 • Luksuslik toodete ja teenuste disain / juhtimine ja läbirääkimised / digitaalne ja sotsiaalmeedia juhtimine / ettevõtlus ja projekti planeerimine


Õpilased valivad siis:

 • Doktoritöö / internatuur praktikaga konsultatsiooniprojektiga

Lisateavet leiate Richmondi veebisaidi MA Luxury Brand Management lehelt. Kursuse rakendused ja päringud peaksid olema suunatud Richmondile.


Koostööpakkumine


MA Brand Branding juhtimise üliõpilased on registreeritud Richmond Business Schoolis ja seal õppima enamuse ajast. Koostöö Condé Nasti kolledžiga (CNC) annab üliõpilastele võimaluse kursusel:
 • Tutvuge tööstuse kõnelustega CNC-st
 • Osalege tööstuses keskendunud CNC töökodades ja omandage ainulaadne ülevaade praegusest moetööstuse praktikast
 • Tehke koostööd meie akadeemilise meeskonnaga, kellel on igakülgne moetööstuse kogemus
 • Töötage tööstuse asjakohaste projektidega, mis on välja töötatud CNC sisendiga
 • Kasutage CNC rajatisi ja õpperuume
 • Külastage Vogue'i maja
 • Kasu CNC karjääride toetusest
 • Juurdepääs meie vilistlaste võrgustikule, sealhulgas moetööstuse töövõimaluste regulaarsed uuendused
Täiendavaid selgitusi, mõned peamised erinevused MA Luxury Brand Management Richmond ülikooli ja Business Pathway MA Fashion Meedia Practice Conde Nast College of Fashion and Design on märgitud allpool.


Kursuse kellaajad

38. august 2020


Kursuse tasud

2020: 21 000 naela


Sisenemise nõuded


Külastage Richmondi veebisaidil MA Luxury Brand Management lehel sisenemisnõuete täielikku ülevaadet ja kandideerimise juhiseid.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Loe edasi

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Näita vähem